MADRYT WTA 1000: Eala - Tsurenko 2:6, 6:4, 6:4; Rus - B. Fruhvirtova 7:5, 6:3.

Isia nie zagra w finale

Agnieszka Radwańska przegrała pojedynek o awans do finału turnieju w Dubaju z Victorią Azarenką 3:6, 4:6.

W całym meczu Polka miała problem z wygrywaniem swoich gemów serwisowych, (53% wygranych piłek przy pierwszym serwisie, tylko 39% przy drugim). Victoria wygrała zdecydowanie więcej punktów (66 do 50), była znacznie skuteczniejsza w wykorzystywaniu breakpointów (5 z 6). Mecz trwał godzinę i 20 minut.

W pierwszym secie Agnieszka obroniła breakpointa w pierwszym gemie, w trzecim Victoria zdobyła breaka (1:2). W czwartym Victoria popełniła dwa podwójne błędy serwisowe i Aga odrobiła straty (2:2). Kolejne dwa breaki zdobyła Białorusinka (3:6)

W drugiej partii Agnieszka przełamała rywalkę w trzecim gemie (2:1). Victoria doprowadziła do równowagi (4:4), break zdobyty w dziesiątym gemie zakończył mecz (4:6).

Obraz z meczu: Kliknij tutaj