Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

ITF Juniors – Polacy walczą w Europie i Azji

Polscy juniorzy startują w turniejach ITF.

Umag

Phillip Gresk i Mateusz Terczyński wybrali się do chorwackiego kurortu Umag (korty ziemne, grade 1).

Gresk w pierwszej rundzie turnieju głównego Perin Memorial przegrał z Hiszpanem Jorge Martinezem 0:6, 2:6.

Terczyński w eliminacjach uległ Chorwatowi Josipowi Krstanoviciovi 5:7, 2:6,

Taszkient

Piotr Łomacki i Szymon Walków rywalizowali w zawodach w Uzbekistanie (korty twarde, grade 2).

Łomacki wygrał z Brytyjczykiem Aswinem Lizenem 6:3, 3:6, 6:2. Walków nie sprostał Białorusinowi Antonowi Dubrovovi 4:6, 1:6.

W 1/8 finału Łomacki pokonał Rosjanina Vasilija Kraynikovskiego 7:5, 6:4. W ćwierćfinale przegrał z Rosjaninem Andrejem Rublevem 3:6, 4:6.

Chengdu

Hubert Hurkacz kontynuuje starty w Chinach. Tym razem gra w China Junior 4 Chengdu (korty twarde, grade 3).

Był rozstawiony z dwójką. Pokonał Chińczyka Junhao Yanga 6:2, 6:4, ale przegrał z Koreańczykiem Chan-Yeongiem Ohem 1:6, 3:6.

W grze podwójnej Hurkacz i Japończyk Makoto Ochi wygrali z Chińczykami Le Wangiem i Ruixuanem Wangiem 7:5, 6:4.

W ćwierćfinale ulegli Japończykowi Yuki Takamurze i Australijczykowi Brianowi Tranowi 4:6, 5:7.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności