Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

ITF Juniors w Poznaniu – wyniki

przez maka

W Parku Tenisowym Olimpia w Poznaniu rozegrano turniej ITF juniorów.

W zawodach głównych (korty ziemne, grade 4) z Polaków po dwa mecze wygrali: Hubert Hurkacz, Mateusz Terczyński, Michał Dembek i Paweł Zawisza.

W gronie dziewcząt z biało-czerwonych do ćwierćfinałów awansowały tylko Marta Kowalska i Patrycja Polańska. W półfinale znalazł się tylko Hurkacz. Przegrał w nim z Niemcem Niclasem Brauem.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Fedoryshyn – Bekker 6:0, 6:0; Emulina – Szmit 6:2, 4:6, 6:1; Abidullina – Stanisz 6:1, 6:2; (7) Arbuthnott – Maślanka 6:2, 6:0; (3) Pietroiu – Szczygielska 6:1, 6:4; Zeleva – J. Przybylska 4:6, 6:2, 6:3; Buczyńska – Darzyan 4:6, 6:4, 6:1; (6) Vondrousova – Wysoczańska 6:2, 6:2; (8) Shoshyna – Iwaniuk 6:2, 7:6 (4); Novikova – Szymczuch 6:4, 6:3; Yankovskaya – Kozub 6:2, 7:5; M. Kowalska – (4) Novotna 6:3, 7:5; (5) Kazionova – Buchla 5:7, 6:2, 6:0; Braun – Silwanowicz 7:6 (6), 6:3; Polańska – Niahrei 6:2, 6:1; (2) Bejenaru – Shchipakina 6:4, 6:4.

Druga runda: Fedoryshyn – Emulina 6:4, 6:3; Arbuthnott – Abidullina 4:6, 6:1, 6:4; Zeleva – Pietroiu 7:5, 6:3; Vondrousova – Buczyńska 6:0, 6:1; Shoshyna – Novikova 7:6 (1), 6:3; M. Kowalska – Yankovskaya 6:2, 2:6, 6;2; Braun – Kazionova 6:1, 6:3; Polańska – Bejenaru 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Fedoryshyn – Arbuthnott 3:6, 6:1, 6:3; Vondrousova – Zeleva 6:3, 6:3; Shoshyna – M. Kowalska 5:7, 6:4, 6:4; Braun – Polańska 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: Vondrousova – Fedoryshyn 6:2, 3:6, 6:1; Shoshyna – Braun 4:6, 6:3, 6:3.

Finał: Vondrousova – Shoshyna 6:2, 6:0.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Hurkacz – Jantos 6:4, 3:6, 6:4; Rolski – Fallert 7:6 (7), 7:5; Sachko – Słowik 6:4, 6:0; Przybylski – (8) Kraynikovskiy 6:3, 6:2; Sobkowiak – (3) Batanov 6:3, 6:2; Zawisza – Krawczyński 6:1, 6:1; Braun – P. Matuszewski 6:3, 6:3; (5) Babelis – A. Andrzejczuk 6:4, 7:5; (7) Khrustalev – Michocki 6:3, 2:6, 7:5; Raupuk – Nazaruk 6:2, 6:3; Modica – Tadyszak 7:5, 6:2; (4) Terczyński – Królik 6:3, 2:6, 6:4; (6) Dembek – Kossek 6:2, 6:2; Kralj – Kokulewski 6:4, 6:1; Bedra – Stropus 6:2, 6:2; (2) Krstev – A. Kowalski 6:1, 6:1.

Druga runda: Hurkacz – Rolski 6:3, 7:5; Sachko – Przybylski 6:2, 6:0; Zawisza – Sobkowiak 6:1, 6:0; Braun – Babelis walkower; Khrustalev – Raupuk 6:3, 6:2; Terczyński – Modica 6:3, 6:3; Dembek – Kralj 6:1, 6:3; Krstev – Bedra 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Hurkacz – Sachko 6:4, 4:6, 6:4; Braun – Zawisza 6:4, 6:1; Khrustalev – Terczyński 2:6, 7:6 (3), 6:4; Krstev – Dembek 6:1, 6:1.

Półfinały: Braun – Hurkacz 6:1, 6:3; Krstev – Khrustalev 7:6 (1), 6:3.

Finał: Braun – Krstev 6:4, 5:7, 6:2.


DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Arbuthnott/Bejenaru – bye; Polańska/J. Zawadzka – Artemova/Yankovskaya 6:3, 6:0; Bieńkowska/Przybylska – (3) Bekker/Shoshyna 6:2, 6:1; Novikova/Zeleva – M. Kowalska/Szymczuch 6:4, 2:6, 10:8; Shchipakina/Szmit – Kozub/Silwanowicz 2:6, 6:2, 10:3; Iwaniuk/Nosek – (4) Kazionova/Niahrei 6:7 (4), 6:4, 10:3; Novotna/Stanisz – Buchla/Buczyńska 7:6 (6), 6:1; (2) Darzyan/Fedoryshyn – bye.

Ćwierćfinały: Arbuthnott/Bejenaru – Polańska/J. Zawadzka 6:1, 6:2; Bieńkowska/Przybylska – Novikova/Zeleva 7:6 (3), 7:6 (0); Shchipakina/Szmit – Iwaniuk/Nosek 6:3, 6:3; Novotna/Stanisz – Darzyan/Fedoryshyn 6:4, 6:0.

Półfinały: Arbuthnott/Bejenaru – Bieńkowska/Przybylska 6:0, 6:0; Shchipakina/Szmit – Novotna/Stanisz 1:6, 6:4, 16:14.

Finał: Arbuthnott/Bejenaru – Shchipakina/Szmit 6:3, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Hurkacz/Terczyński – bye; Dembek/Królik – A. Kowalski/Walkusz 6:4, 6:3; (4) Babelis/Stropus – Kuriata/Sobkowiak 6:4, 6:3; Bedra/Nazaruk – W. Adamek/Kaczmarek 6:3, 6:2; Braun/Modica – Kossek/Przybylski 6:3, 6:2; Michocki/Słowik – (3) Rolski/Zawisza 6:4, 4:6, 11:0; Bezulski/Jantos – A. Andzejczuk/Kokulewski 1:6, 6:3, 10:8; (2) Khrustalev/Krstev – P. Matuszewski/Raupuk 6:3, 3:6, 12:10.

Ćwierćfinały: Dembek/Królik – Hurkacz/Terczyński 6:1, 6:7 (3), 10:5; Bedra/Nazaruk – Babelis/Stropus walkower; Braun/Modica – Michocki/Słowik 7:6 (3), 7:6 (6); Khrustalev/Krstev – Bezulski/Jantos 6:2, 6:3.

Półfinały: Dembek/Królik – Bedra/Nazaruk 6:2, 6:2; Braun/Modica – Khrustalev/Krstev 7:5, 6:2.

Finał: Braun/Modica – Dembek/Królik 6:3, 6:4.


KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Bieńkowska – bye; Kostek – Kusz 6:4, 0:6, 6:3; Maślanka – Dyba 6:3, 6:1; Śnita – Budnik 6:3, 6:0; Silwanowicz – bye; Nosek – Magiera 6:3, 6:4; Marciniak – N. Kromolicka 6:2, 7:5; Polańska – Artemova 6:1, 6:0; A. Świątek – bye; Pindelska – Jędrzejczak 6:1, 6:1; A. Mlazga – Rustecka 6:3, 6:2; Wysoczańska – Sierzputowska 7:6 (4), 6:1; Riegraf – bye; Abidullina – J. Zawadzka 6:3, 6:1; Matuszak – Kalavska 6:3, 6:0; Wira – bye.

Druga runda: Bieńkowska – Kostek 6:2, 6:3; Maślanka – Śnita 6:0, 7:6 (4); Silwanowicz – Nosek 7:6 (1), 6:0; Polańska – Marciniak 6:1, 6:4; A. Świątek – Pindelska 6:2, 6:4; Wysoczańska – A. Mlazga 6:0, 6:0; Abidullina – Riegraf 6:0, 6:3; Matuszak – Wira 6:1, 7:6 (6).

Trzecia runda: Maślanka – Bieńkowska 6:4, 2:6, 6:3; Polańska – Silwanowicz 6:3, 7:6 (0); Wysoczańska – A. Świątek 6:0, 6:1; Abidullina – Matuszak 2:6, 6:0, 6:0.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Słowik – bye; Wieczorek – Kwaśniewski 7:6 (5), 6:3; Kokulewski – bye; Faryniarz – bye; Mruk – bye; Kossek – Bezulski 6:4, 4:6, 6:2; A. Andrzejczuk – Walkusz 6:4, 7:6 (5); Tadyszak – bye; Nazaruk – bye; Steinberger – Kaczmarek 6:0, 6:2; W. Adamek – P. Zieliński 7:5, 7:5; Bedra – bye; Kuriata – bye; Jantos – F. Czarnecki 6:0, 7:5; Krawczyński – Cygowski 6:1, 4:1 i krecz Jana; Ziembikiewicz – bye.

Druga runda: Słowik – Wieczorek 7:6 (7), 7:6 (6); Kokulewski – Faryniarz 6:1, 6:3; Kossek – Mruk 4:6, 6:1, 6:4; A. Andrzejczuk – Tadyszak 6:1, 6:2; Nazaruk – Steiberger 6:3, 6:2; Bedra – W. Adamek 6:2, 6:0; Jantos – Kuriata 6:4, 6:1, Krawczyński – Ziembikiewicz 7:5, 6:2.

Trzecia runda: Słowik – Kokulewski 6:3, 6:2; A. Andrzejczuk – Kossek 6:3, 3:6, 6:2; Bedra – Nazaruk 6:4, 7:6 (7); Krawczyński – Jantos 3:6, 6:4, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności