Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: U. Radwańska - Xun 6:1, 6:0; Fręch - Ozgen 6:2, 7:5; Kawa - Di Giuseppe 6:2, 4:6, 6:4; Burel - Chwalińska 7:6 (5), 6:4; Majchrzak - Haase 6:7 (5), 7:6 (4), 6:4; Kudla - Żuk 7:6 (1), 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Sabalenka - Riske 6:1, 6:4; Kontaveit - Andreescu 6:3, 6:3; Golubic - Bencic 6:4, 6:4; Rybakina - Svitolina 6:4, 7:6 (3); Sevastova - Gauff 4:6, 7:5, 6:2; Ostapenko - Jabeur 5:7, 6:4, 6:3; Giorgi - Rogers 6:3, 4:6, 6:2; BAD HOMBURG WTA 250: Kerber - Blinkova 6:0, 6:2; Azarenka - Cornet 6:4, 3:6, 7:6 (7); Podoroska - Tig 7:6 (4), 2:6, 6:4; Sorribes Tormo - Doi 6:4, 6:4; Heisen/Peschke - Dzalamidze/Kania-Choduń 6:2, 6:2; MAJORKA ATP 250: Thompson - L. Klein 6:4, 6:4; Carreno Busta - Vesely 6:4, 6:4; Querrey - Humbert walkower; EASTBOURNE ATP 250: De Minaur - L. Broady 6:3, 6:4; Kwon - Fucsovics 7:6 (4), 6:7 (4), 6:3; Purcell - Monfils 6:4, 5:7, 6:4; Sonego - Millman 6:4, 6:2; Bublik - Gerasimov 6:2, 6:2; Seppi - Ruusuvuori 6:2, 6:3; Ivashka - Popyrin 6:7 (5), 7:5, 6:3; V. Pospisil - Davidovich Fokina 7:6 (1) i krecz Hiszpana.

ITF Poznan 2012 – eliminacje

przez maka

W Wielkopolsce odbywa się juniorski turniej ITF Poznań 2012.

Za kortach Parku Olimpia w Poznaniu zakończyły się eliminacje. Awans uzyskali Agata Borgman, Zofia Stanisz, Iga Odrzywołek i Mateusz Terczyński.

ELIMINACJE

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Emulina – bye; Kurzweil – Sierzputowska 6:1, 3:6, 6:3; Yankovskaya – Grzywocz 6:3, 5:7, 6:4; (6) Dolashvili – bye; (2) Sills – bye; Borgman – Artemova 6:1, 6:4; Rynkiewicz – Bieńkowska 1:6, 7:5, 6:3; Odrzywołek – (7) Melicharkova 7:5, 6:4; (3) Novikova – bye; Buchla – Nosek 6:1, 7:5; Kowalak – Budnik 6:2, 6:2; (8) Braun – Halicka 6:3, 6:0; (4) Stanisz – bye; Śnita – Lazdina 6:1, 6:1; Pietroiu – Szmit 6:3, 6:1; (5) Shoshyna – bye.

Druga runda dziewcząt: Emulina – Kurzweil 6:2, 6:4; Dolashvili – Yankovskaya 6:2, 6:2; Borgman – Sills 6:2, 6:3; Odrzywołek – Rynkiewicz 6:3, 6:3; Novikova – Buchla 7:6 (5), 6:3; Braun – Kowalak 6:1, 6:3; Stanisz – Śnita 6:3, 4:6, 6:3; Pietroiu – Shoshyna 6:2, 6:2.

Trzecia runda dziewcząt: Dolashvili – Emulina 6:4, 3:6, 7:5; Borgman – Odrzywołek 6:0, 1:0 i krecz Igi; Novikova – Braun 7:5, 6:1; Pietroiu – Stanisz 6:3, 6:3.

Pierwsza runda chłopców: (1) Pichler – bye; Chojnowski – Kucharenko 6:3, 4:6, 7:5; Richter – Kaczmarek 6:0, 6:1; A. Andrzejczuk – (6) Rolski 6:1, 7:5; (2) Babelis – bye; Schluenzen – D. Chmielewski 6:1, 6:0; Pniewski – Pilch 6:0, 6:2; (5) Braun – Ł. Chmielewski 6:0, 6:0; (3) Gerhmann – bye; Drzewiecki – Zawisza 7:6 (5), 6:4; Kyrychenko – Sobkowiak 6:1, 6:2; (8) Marko – Michałek 6:3, 6:7 (6), 6:2; (4) Kandt – Królik 7:5, 2:6, 6:4; Bezulski – Nawrocki 6:1, 6:0; Schaefer – Owczarz 6:4, 7:5; Terczyński – (7) Adomavicius 6:1, 6:2.

Druga runda chłopców: Pichler – Chojnowski 6:2, 6:2; A. Andrzejczuk – Richter 1:6, 6:0, 6:3; Schluenzen – Babelis 6:1, 6:2; Braun – Pniewski 6:0, 6:3; Gerhmann – Drzewiecki 6:1, 2:6, 6:3; Marko – Kyrychenko 6:0, 3:6, 6:4; Kandt – Bezulski 6:2, 6:0; Terczyński – Schaefer 7:5, 7:6 (4).

Trzecia runda chłopców: Pichler – A. Andrzejczuk 6:3, 6:4; Braun – Schluenzen 6:1, 7:6 (2); Gerhmann – Marko 6:1, 0:6, 6:0; Terczyński – Kandt 6:4, 7:6 (2).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności