Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Tauson - Han 6:2, 6:0; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; Nara - Okamura 6:3, 6:4; Snigur - Kung 6:2, 6:4; Bucsa - Liang 6:4, 6:1; Guerrero Alvarez - Xinyu Wang 6:2, 3:6, 7:6 (3); STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Bagnis - Zh. Zhang 6:4, 6:1; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0; Soeda - T. Griekspoor 7:5, 4:6, 7:6 (2); Kirkin - Menezes 6:2, 7:6 (5); Safwat - Gaio 7:6 (4), 7:5.

Juniorzy walczyli w Europie

przez maka

Polscy juniorzy ze zmiennym szczęściem rywalizowali w turniejach ITF w Norwegii i na Litwie.

Siauliai

Krzysztof Bartosiewicz (na zdjęciu) nie awansował do półfinału turnieju głównego Aivaras Balzekas Memorial Cup na Litwie (korty dywanowe w hali, grade 3).

Bartosiewicz (307), w pierwszym meczu pokonał Rusłana Miroshnychenko (Ukraina, 311) 6:1, 6:3. W kolejnym pojedynku był lepszy od Maksima Dubarenco (Mołdawia, 310) 6:3, 4:6, 6:2. W ćwierćfinale Polak przegrał z Nikiem Razborskiem (Słowenia, 209) 6:7, 7:6, 4:6.

Drugi z Polaków, Wojciech Lutkowski (179 w rankingu ITF) w pierwszej rundzie przegrał ze Spartkakiem Rahachou (Białoruś, 385) 6:2, 6:7 (4), 2:6.

Krzysiek i Wojtek bez powodzenia rywalizowali w deblu. W pierwszym meczu ulegli parze belgijskiej Robin Cambier i Jonas Mercks 4:6, 2:6.

Oslo

Arkadiusz Kocyła na drugiej rundzie zakończył swój start w Oslo Indor (korty twarde w hali, grade 4). Polak (499) rozstawiony z „6” rozpoczął zmagania od łatwej wygranej nad Filipem Karlssonem (Szwecja, 1302) 6:1, 6:3. W drugiej rundzie przegrał 7:5, 4:6, 3:6 z Monsem Kundtzonem (Norwegia, 638).

W grze podwójnej Arek i Jesper Cederling (Szwecja, 588) byli rozstawieni z numerem 2. W pierwszym meczu pokonali parę norweską Noah Hajdu-Andersson /ErikWangensten-Oye 6:1, 6:4. W ćwierćfinale ulegli 3:6, 7:6, 6:10 duetowi włosko-francuskiemu Matteo Donati/Dimitri Garcia.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności