Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Klasyfikacje PZT – najnowsze listy

przez maka

Pojawiły się najnowsze listy klasyfikacyjne Polskiego Związku Tenisowego.

Na czele w wielu kategoriach wiekowych w gronie dziewcząt i kobiet są Aleksandra Wierzbowska, Julia Oczachowska, Aleksandra Buchla, Magdalena Fręch i Agnieszka Radwańska.

Wśród chłopców i mężczyzn liderami są Dawid Taczała, Daniel Michalski, Piotr Matuszewski, Kamil Majchrzak i Jerzy Janowicz.

KLASYFIKACJE

Skrzatki (do lat 12): 1. Aleksandra Wierzbowska, 2. Weronika Baszak, 3. Klaudia Wybudowska, 4. Pola Wygonowska, 5. Martyna Gajoch, 6. Alicja Niedżwieńska, 7. Olga Gołaś, 8. Lena Takmadżan, 9. Zuzanna Szczepańska, 10. Ada Krajewska.

Skrzaty (do lat 12): 1. Dawid Taczała, 2. Mikołaj Lorens, 3. Szymon Kielan, 4. Piotr Wiśniewski, 5. Marcel Kamrowski, 6. Piotr Pawlak, 7. Borys Zgoła, 8. Aleksander Borzych, 9. Kacper Stochmal, 10. Alan Bojarski.

Młodziczki (do lat 14): 1. Julia Oczachowska, 2. Wiktoria Rutkowska, 3. Emma Zakordoniec, 4. Anna Hertel, 5. Karolina Jaśkiewicz, 6. Izabela Kunat, 7. Kinga Psut, 8. Weronika Falkowska, 9. Karolina Aleksandrowicz, 10. Paulina Bednarczyk.

Młodzicy (do lat 14): 1. Daniel Michalski, 2. Tomasz Dudek, 3. Karol Paluch, 4. Kacper Piekarek, 5. Adam Kwiatkowski, 6. Wojciech Marek, 7. Dominik Śliwiński, 8. Paweł Wojtkowiak, 9. Filip Kolasiński, 10. Michał Matuszewski.

Kadetki (do lat 16): 1. Aleksandra Buchla, 2. Karolina Silwanowicz, 3. Wiktoria Kulik, 4. Dorota Szczygielska, 5. Oliwia Szymczuch, 6. Karolina Szmit, 7. Karina Błaś, 8. Alicja Sierzputowska, 9. Karolina Bogus, 10. Anna Hertel.

Kadeci (do lat 16): 1. Piotr Matuszewski, 2. Piotr Śmietana, 3. Kacper Żuk, 4. Maksymilian Raupuk, 5. Łukasz Kozielski, 6. Marcin Mol, 7. Marcin Morawski, 8. Konrad Słowik, 9. Wiktor Radwan, 10. Konrad Fryze.

Juniorki (do lat 18): 1. Magdalena Fręch, 2. Marta Kowalska, 3. Katarzyna Pyka, 4. Zofia Stanisz, 5. Agata Bieńkowska, 6. Julia Przybylska, 7. Aleksandra Buchla, 8. Katarzyna Wysoczańska, 10. Patrycja Polańska.

Juniorzy (do lat 18): 1. Kamil Majchrzak, 2. Phillips Gresk, 3. Mateusz Terczyński, 4. Hubert Hurkacz, 5. Jan Zieliński, 6. Paweł Zawisza, 7. Michał Dembek, 8. Patryk Królik, 9. Michał Bedra, 10. Janusz Kuriata.

Kobiety: 1. Agnieszka Radwańska, 2. Urszula Radwańska, 3. Katarzyna Piter, 4. Magda Linette, 5. Paula Kania, 6. Katarzyna Kawa, 7. Sandra Zaniewska, 8. Justyna Jegiołka, 9. Sylwia Zagórska, 10. Magdalena Fręch.

Mężczyżni: 1. Jerzy Janowicz, 2. Grzegorz Panfil, 3. Piotr Gadomski, 4. Mikołaj Jędruszczak, 5. Paweł Ciaś, 6. Wojciech Lutkowski, 7. Arkadiusz Kocyła, 8. Błażej Koniusz, 9. Andriej Kapaś, 10. Dariusz Lipka.

Pełne klasyfikacje PZT – Kliknij tutaj

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności