Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Inglis 6:1, 6:3; Collins - Barty 6:3, 6:4; Gauff - Martic 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Doi 6:1, 6:3; Sevastova - McHale 6:4, 6:1; Teichmann - Q. Wang 3:6, 6:3, 6:3; Sanders - Putintseva 6:4, 5:7, 6:1; SINGAPUR ATP: Marcora - Gulbis 7:5, 6:4; Kwon - Kwiatkowski 4:6, 6:3, 6:4; Nishioka - Cressy 6:4, 6:2; Cilic - Daniel 7:5, 6:4; Ebden - Bhambri 6:3, 7:6 (3); Bublik - Celikbelik 6:2, 6:2; Popyrin - Andreev 6:1, 5:7, 6:3; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bonzi 4:6, 6:4, 7:5; Barrera - Basilashvili 6:4, 6:4; Humbert - T. Griekspoor 6:7 (4), 7:6 (5), 7:6 (5); Bedene - Sinner 3:6, 6:2, 7:6 (3); Sonego - Korda 6:3, 6:2; CORDOBA ATP: Kovalik - Barrios Vera 4:6, 6:2, 6:3.

Klaudia i Ala w ćwierćfinale

przez maka

Klaudia Jans i Alicja Rosolska wygrały pojedynek drugiej rundy turnieju deblowego w Indian Wells.

Polki pokonały Chia-Jung Chuang z Tajwanu i Rumunkę Alexandrę Dulgheru 6:1, 4:6, 10:5.

W pierwszym secie Polki od stanu (0:1), wygrały sześć gemów z rzędu, trzykrotnie przełamując rywalki.

W drugim odrobiły stratę breaka, doprowadzając do równowagi (4:4). Ale w dziesiątym gemie straciły podanie po raz drugi.

W supertie-breaku okazały się skuteczniejsze. Drugą z pięciu piłek meczowych wygrywały (10:5).

W ćwierćfinale zagrają z Hinduską Sanią Mirzą i Rosjanką Eleną Vesniną.

W niedzielę Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchova wygrały z Tajwanką Yung-Jan Chuan i Chinką Jie Zheng 6:3, 6:3.

Sześć razy przełamały rywalki, a same straciły podanie trzy razy.

W ćwierćfinale ich przeciwniczkami będą Vania King (USA) i Yaroslava Shvedova (Kazachstan).

Wyniki

Druga runda: Jankovic/Pavlyuchenkova – (1) Dulko/Pennetta 7:5, 7:5; (6) Azarenka/Kirilenko – Schiavone/Stosur 2:6, 6:4, 11:9; (3) Huber/Petrova – Kondratieva/Voracova 6:4, 6:0; (8) Mattek-Sands/Shaughnessy – Kops-Jones/Spears 6:4, 6:3; Hantuchova/A.Radwanska – (5) Y-J. Chan/Jie Zheng 6:3, 6:3; (4) King/Shvedova – Grandin/Uhlirova 6:7 (4), 6:3, 10:7; Mirza/Vesnina – Benesova/Zahlavova Strycova 6:2, 6:3; Jans/Rosolska – C-J Chuang/Dulgheru 6:1, 4:6, 10:5.

Ćwierćfinały: Jankovic/Pavlyuchenkova – (6) Azarenka/Kirilenko; (3) Huber/Petrova – (8) Mattek-Sands/Shaughnessy; Hantuchova/A.Radwanska – (4) King/Shvedova; Mirza/Vesnina – Jans/Rosolska.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności