Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Konferencja z Agnieszką Radwańską

Agnieszka Radwańska spotkała się dziś w Warszawie z dziennikarzami.

Lexus Polska i Polski Związek Tenisowy zorganizowali wyjątkową konferencję prasową z udziałem największej gwiazdy polskiego tenisa.

Finalistka Wimbledonu i druga zawodniczka świata wzięła udział w spotkaniu w Champions Sports Bar & Restaurant w warszawskim Marriott Hotel (Al. Jerozolimskie 65/79).

Na konferencji byli obok Agnieszki, trener Tomasz Wiktorowski, prezes PZT Jacek Muzolf i PR menager Lexus Polska Monika Małek.

Radwańska odebrała kluczyki do nowego Lexusa GS.

Isia mówiła o swoich emocjach w związku z grą w finale Wimbledonu – To było niesamowite przeżycie i mam nadzieję, że jeszcze to kiedyś powtórzę.

– Spryt, spokój narzucenie swojego stylu gry – tak mówiła o swojej taktyce w meczach z silnymi rywalkami.

– Każdy turniej jest inny. Taktyka się sprawdziła, więc nie ma sensu wiele zmieniać – twierdzi trener Wiktorowski o przygotowaniach do olimpiady.

Aga odniosła sie także do wspólnego w Londynie startu z siostrą Ulą – Trenujemy ze sobą 18 lat tak więc już całkiem sporo. Znamy się bardzo dobrze i będzie ok.

– Koncentrujemy się na kolejnych startach, przygotowaniach, a nie rankingu – stwierdziła, zapytana kiedy będzie numerem jeden na świecie.

Opowiedziła także o tym w jakim butach lubi grać – Podczas Wimbledonu zużyłam dwie pary butów. Wolę wysłużone, wybiegane, dopasowane, a nie nówki.

Dziennikarzy interesowało również jakim nasza najlepsza tenisistka jest kierowcą – Nigdy się nie spóżniam i nie mam żadnego mandatu – odpowiedziała Agnieszka.

Przed konferencją krakowianka spotkała się z marszałek Sejmu Ewą Kopacz.

Otrzymała od niej paterę z bursztynowymi ozdobami i wygrawerowanymi słowami „Na pamiątkę finału Wimbledonu, 7.VII.2012, Agnieszka Radwańska – Serena Williams”

Radwańska wręczyła pani marszałek jedną ze swoich rakiet z autografem złożonym na rączce.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności