Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Kerber - Fręch 2:6, 6:3, 7:5; Tomljanovic - Kontaveit 7:6 (5), 7:5; Raducanu - Noskova 6:7 (4), 7:5, 6:1; Jacquemot - Watson 6:3, 6:3; Riske - Yastremska 6:3, 6:3; Kovinic - Samsonova 2:6, 6:2, 6:1; Azarenka - A. Bogdan 6:7 (7), 7:6 (1), 6:2; Parry - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Andreescu - Bonaventure 3:6, 7:5, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Nakashima - Majchrzak 6:4, 2:6, 4:6, 7:6 (3), 6:2; Jeanjean - Parrizas Diaz 6:4, 6:3; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3; Baez - Lajovic 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Fritz - Rodriguez Taverna 7:6 (2), 3:6, 6:3, 4:6, 6:4; Nadal - Thompson 6:2, 6:2, 6:2; Moutet - Wawrinka 2:6, 6:3, 7:6 (2), 6:3; Norrie - Guinard 7:5, 6:2, 6:0; Evans - F. Cerundolo 7:6 (3), 6:4, 6:4; Gojo - Giannessi 6:4, 6:7 (3), 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Basilashvili - Cressy 3:6, 2:6, 7:6 (8), 6:4, 6:4; McDonald - Agamenone 1:6, 6:2, 6:3, 7:6 (3); Cilic - Balazs 6:0, 6:1, 6:2; Cachin - Gombos 6:1, 3:6, 6:2, 6:3; M. Ymer - Duckworth 6:2, 6:4, 6:2; Kecmanovic - Etcheverry 6:3, 7:5, 6:3.

Kristinehamn ITF – Linette w finale

Polskie zawodniczki rywalizują o punkty w challengerze w Szwecji.

W Rolls-Royce Women’s Cup Kristinehamn (korty ziemne, 25 tys. $) Magda Linette (272) jest rozstawiona z szóstką.

W pierwszym pojedynku wygrała z Meksykanką Ximeną Hermoso (344) 6:3, 6:2. W drugim pokonała kwalifikantkę ze Szwecji Matildą Hamlin (761) 6:0, 6:3.

W 1/4 finału była lepsza od Brytyjki Amandy Carreras (472) 6:3, 6:3.

W półfinale wygrała z Eleną Boviną (229) 4:6, 6:4, 6:4. Rosjanka siedem lat temu była 14 zawodniczką świata.


W eliminacjach Katrzyna Kawa (457) nie bez trudu wygrała z 17-letnią Szwedką Susanne Celik (374 w rankingu juniorek) 2:6, 6:3, 6:3.

W drugim meczu zawodniczka gospodarzy Louise Brunskog (1104) skreczowała przy stanie 2:0 dla Polki.

W turnieju głównym Kasia wygrała z Hiszpanką Isabelą Rapisardą-Calvo (555) 6:2, 6:4. W 1/8 finału ugrała tylko gema z Rosjanką Valerią Solovievą (276) 0:6, 1:6.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) S. Jones – Klaffner 6:4, 6:2; Melander – Cedermark 6:1, 0:6, 6:1; Kawa – Rapisarda-Calvo 6:2, 6:4; (7) Solovieva – Cavalle-Reimers 6:4, 6:0; Kalashnikova – (3) Stanciute 6:3, 6:4; Kremen – Jugic-Salkic 3:6, 7:6 ((4), 6:3; Roma – Marcinkevica 6:3, 6:1; (8) Perrin – Wienerova 6:4, 6:2; (6) Linette – Hermoso 6:3, 6:2; Hamlin – Arefyeva 6:2, 4:6, 7:6 (3); Carreras – Ce 6:4, 6:3; Alvarez-Teran – (4) Jurikova 4:6, 6:2, 6:2; Segnini – (5) Buyachok 1:6, 6:3, 6:2; Artamonova – Eikeri 6:7 (2), 7:6 (1), 6:0; Gamiz – Milosavljevic 7:6 (5), 6:1; (2) Bovina – Spremo 4:6, 7:6 (5), 7:5.

Druga runda: S. Jones – Melander 6:3, 6:1; Solovieva – Kawa 6:1, 6:0; Kremen – Kalashnikova 6:1, 7:6 (5); Roma – Perrin 6:4, 6:4; Linette – Hamkin 6:0, 6:3; Carreras – Alvarez-Teran 6:2, 6:7 (6), 6:1; Segnini – Artamonova 2:6, 6:3, 6:2; Bovina – Gamiz 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: S. Jones – Solovieva 7:6 (6), 6:1; Kremen – Roma 6:2, 7:6 (6); Linette – Carreras 6:3, 6:3; Bovina – Segnini 6:0, 6:1.

Półfinały: S. Jones – Kremen 6:1, 6:0; Linette – Bovina 4:6, 6:4, 6:4.

Finał: S. Jones – Linette 6:4, 6:4.

W grze podwójnej Linette i Gruzinka Oksana Kalashnikova przegrały z Dunką Malou Ejdesgaard i Szwajcarką Conny Perrin 3:6, 6:4, 13:15.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności