Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5.

Kubot i Marach awansowali

przez maka

W turnieju gry podwójnej w Monte-Carlo grają Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski i Łukasz Kubot.

W Monte-Carlo Rolex Łukasz z Oliverem Marachem są turniejowymi czwórkami, a Mariusz i Marcin zostali rozstawieni z piątką.

Obie pary rozpoczną rywalizację od drugiej rundy. Jeżeli wygrają swoje pojedynki, to spotkają się ze sobą w ćwierćfinale.

W 1/8 finału Łukasz i Oliver wygrali z Julienem Benneteau i Jeremy Chardy z Francji 7:6 (5), 4:6, 12:10.

Pierwszego seta polsko-austriacka para wygrała w tie-breaku (7:5). W drugim była gorsza o jedno przełamanie (4:6).

W super-tiebreku obronili piłkę meczową i zwyciężyli (12:10).

Polacy zmierzą się w czwartek z Francuzami Gaelem Monfilsem i Jo Wilfriedem Tsongą.

Wyniki

Pierwsza runda: (1) B. Bryan/M. Bryan – bye; Gulbis/Troicki – Hanley/A. Ram 6:0, 6:1; M. Granollers/Robredo – F. Lopez/Verdasco 2:6, 7:6 (2), 11:9; (7) Llodra/Zimonjic – bye; (4) Kubot Marach – bye; Benneteau/Chardy – M. Lopez/Monaco 6:3, 6:7 (1), 12:10; Monfils/Tsonga – Dlouhy/Tipsarevic 6:4, 7:5; (5) Fyrstenberg/Matkowski – bye; (8) Lindstedt/ Tecau – bye; Chela/Soares – Mertinak/Norman 6:2, 3:6, 10:7; Stakhovsky/Jużny – Couillard/Lisnard 7:6 (1), 6:4; (3) J. Melzer/Petzschner – bye; (6) Bopanna/Qureshi – bye; Butorac/Rojer – Garcia-Lopez/Montanes 4:6, 6:4, 10:8; Gasquet/Ljubicic – Almagro/Raonic 6:3, 6:2; (2) Mirnyi/Nestor – bye.

Druga runda: (1) B. Bryan/M. Bryan – Gulbis/Troicki 6:3, 6:1; M. Granollers/Robredo – (7) Llodra/Zimonjic 6:2, 6:1; (4) Kubot Marach – Benneteau/Chardy 7:6 (5), 4:6, 12:10; (5) Fyrstenberg/Matkowski – Monfils/Tsonga 6:3, 6:2; Chela/Soares – (8) Lindstedt/ Tecau 6:2, 6:4; Stakhovsky/Jużny – (3) J. Melzer/Petzschner 6:1, 7:6 (6); (6) Bopanna/Qureshi – Butorac/Rojer 7:6 (4), 6:3; (2) Mirnyi/Nestor – Gasquet/Ljubicic 6:2, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności