Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Kwalifikacje w Brisbane, Chennai i Doha

przez maka

W sobotę rozpoczęły się eliminacje turniejów ATP w Brisbane, Chennai i Doha.

BRISBANE

Kwalifikacje są w tym roku dobrze obsadzone. Grają w nich m.in. Adrian Mannarino (83), Richard Berankis (87) czy Peter Luczak (137).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Mannarino – Ball 7:5, 6:7 (3), 7:6 (7); Polansky – Mitchell 6:1, 6:7 (5), 6:3; T. Ito – Sergeyev 7:5, 7:5; (5) Koubek – Cabal 6:0, 6:3; (2) Berankis – Lisnard 6:7 (4), 6:1, 6:3; Crugnola – B. Klein 3:6, 6:4, 6:3; Tursunov – Duckworth 6:3, 6:4; (6) Luczak – Peya 4:6, 6:1, 6:4; R. Harrison – (3) Russell 4:0, krecz Michaela; Bachinger – Farah 6:2, 6:0; Zopp – Kindlmann 6:1, 6:3; Reynolds – (7) Korolev 6:1, 6:2; G. Jones – (4) Greul 7:6 (2), 6:3; Knittel – Lojda 6:1, 4:6, 6:3; Ebden – Crivoi 6:2, 4:6, 7:5; (8) Zemlja – Groth 6:3, 3:6, 6:4.

Druga runda: Mannarino – Polansky 6:4, 6:4; T. Ito – Koubek 6:7 (3), 6:1, 6:4; Berankis – Crugnola 6:3, 6:3; Luczak – Tursunov 4:6, 7:6 (6), 6:4; R. Harrison – Bachinger 6:4, 6:4; Zopp – Reynolds 6:4, 6:4; G. Jones – Knittel 6:3, 7:6 (5); Ebden – Zemlja 5:7, 7:6 (1), 6:4.

Trzecia runda: Mannarino – T. Ito 7:5, 4:6, 6:3; Berankis – Luczak 6:3, 5:7, 6:2; R. Harrison – Zopp 2:6, 7:6 (2), 6:4; Ebden – G. Jones 6:4, 6:1.

CHENNAI

W Indiach zobaczymy m.in. Tomasa Berdycha (6), Marina Cilicia (14), Stanislasa Wawrinkę (21) czy Richarda Gasqueta (30).

W eliminacjach o awans zagrają m.in. Go Soeda (120) i Edouard Roger-Vasselin (124).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Soeda – Puttkammer 5:2 i krecz Niemca; K. Singh – A. Gremelmayr 6:2, 6:2; Goffin – Wagh 6:1, 6:1; (7) I. Minar – Prashanth 6:1, 6:3; (2) Roger-Vasselin – S. Khan 6:0, 6:0; Skugor – S. Singh 6:1, 6:2; Kirillov – Selvaray 6:4, 6:1; (5) Raonic – Setkic 6:2, 6:4; Vardhan – (3) Niland 4:6, 7:5, 6;4; A. Pavic – Qureshi 6:4, 6:4; R. Ram – Rastogi 7:6 (4), 6:3; (6) Kudryavtsev – P. Raja 6:0, 6:1; (4) Kravchuk – Sharan 6:2, 7:6 (3); R. Roy – Peranamallur 6:4, 7:6 (6); Friedl – D. Martin 6:4, 3:6, 6:3; (8) Sugita – Virali-Murugesan 6:3, 6:0.

Druga runda: Soeda – K. Singh 6:3, 7:5; Goffin – I. Minar 4:6, 6:3, 6:1; Roger-Vasselin – Skugor 6:4, 3:6, 6:3; Raonic – Kirillov 6:2, 7:5; A. Pavic – Vardhan 6:1, 6:4; Kudryavtsev – Ram 6:0, 4:6, 7:5; Kravchuk – R. Roy 6:3, 6:1; Sugita – Friedl walkower.

Trzecia runda: Goffin – Soeda 6:3, 6:4; Roger-Vasselin – Raonic 7:6 (2), 3:6, 7:6 (5); Kudryavtsev – A. Pavic 6:2, 0:6, 6:2, Sugita – Kravchuk 6:2, 6:3.

DOHA

W Qatar Exxonmobil Open zaprezentuje się Michał Przysiężny (86). Zagrają również m.in. Rafael Nadal (1) czy Roger Federer (2).

Do kwalifikacji zgłosiło się zaledwie 30 zawodników. Będą rywalizować o cztery miejsca w drabince głównej.

Faworytami są: Marco Chiudinelli (117), Ilija Bozoljac (149), Lukas Rosol (164) i Thomas Schoorel (168).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Chiudinelli – bye; M. Djokovic – Ti Chen 6:4, 6:3; Mertens – Sassi 6:1, 6:0; Ledovskikh – (7) J. Ward 6:2, 4:6, 6:3; (2) Bozoljac – bye; Stadler – Labna 6:0, 6:0; Kas – El Harib 6:0, 6:1; (5) Veic – Marrero 6:3, 6:4; (3) Rosol – Dustov 6:3, 6:7 (2), 6:3; Mektic – Lobkov 6:2, 6:7 (2), 6:3; Cermak – Zaid 6:0, 6:0; (6) Ciric – Reda 7:5, 6:2; (4) Schoorel – Naso 6:4, 6:4; Brunstrom – El Khoury 6:1, 6:3; Zelenay – Polasek 6:3, 3:6, 6:3; (8) Semjan – Abdrabuh 6:0, 6:0.

Druga runda: Chiudinelli – M. Djokovic 2:6, 4:6, 6:2; Mertens – Ledovskikh 7:5, 3:6, 6:4; Bozoljac – Stadler 7:6 (6), 6:3; Veic – Kas 6:4, 3:6, 6:1; Rosol – Mektic 6:2, 7:6 (5); Ciric – Cermak 7:6 (5), 6:7 (2), 6:3; Schoorel – Brunstrom 3:6, 6:3, 6:1; Semjan – Zelenay 4:6, 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Chiudinelli – Mertens 6:1, 7:6 (2); Veic – Bozoljac 5:7, 7:6 (3), 6:4; Rosol – Ciric 4:6, 6:4, 6:4; Schoorel – Semjan 6:3, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności