Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Bencic - Vondrousova 7:5, 2;6, 6:3; Svitolina - Rybakina 1:6, 7:6 (5), 6:4; Carreno Busta - Djokovic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Pigossi/Stefani - V. Kudermetova/Vesnina 4:6, 6:4, 11:9; Barty/Peers - Stojanovic/Djokovic walkower.

Legia Tennis 10 Cup – klasyfikacje

Na kortach przy ulicy Myśliwieckiej w Warszawie odbyły się zawody Legia Tennis 10 Cup.

Był to pierwszy, testowy turniej z cyklu ośmiu zmagań planowanych w sezonie zimowym. Najmłodsi zawodnicy mogli spróbować swoich sił w kategorii niebieskiej, czerwonej oraz pomarańczowej.

W sumie w turnieju zagrało 25 chłopców i 17 dziewczynek. Dla wielu młodych graczy był to pierwszy turniej w karierze i pierwszy prawdziwy kontakt z grą na punkty.

Kategoria niebieska została rozegrana w trzech grupach. Wygrał Filip Kiryło (KT Legia Warszawa). Druga była Wiktoria Chmielewska (RKT Return Radom).

W grupie czerwonej odbyły się już naprawdę zacięte pojedynki i niektóre mecze oglądało się z wielką przyjemnością. W grupie dziewczynek żadnych szans przeciwniczkom nie dała legionistka Ala Koczocik.

W turnieju grupy pomarańczowej wystąpiło 5 dziewczynek oraz 7 chłopców. Wszystkie swoje mecze wygrała Karolina Gołda. Na podium stanęły także legionistki Gabrysia Leśnodorska i Maja Radzka

W gronie chłopców na podium stanęli: Maks Szafran (KT Legia), Kostek Pociej (WTS DeSki Warszawa) oraz Kuba Wieteska (KT Legia).

KLASYFIKACJE

Grupa niebieska: 1. Filip Kiryło, 2. Wiktoria Chmielewska, 3. Basia Kwiatkowska i Jędrek Mencwel.

Grupa czerwona – dziewczynki: 1. Ala Koczocik, 2. Wiktoria Chmielewska, 3. Zuzia Zieja.

Grupa czerwona – chłopcy: 1. Hubert Plenkiewicz, 2. Oliwier Zygmunt, 3. Mateusz Hofman i Filip Kiryło.

Grupa pomarańczowa – dziewczęta: 1. Karolina Gołda, 2. Gabrysia Leśnodorska, 3. Maja Radzka.

Grupa pomarańczowa – chłopcy: 1. Maks Szafran, 2. Kostek Pociej, 3. Kuba Wieteska.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności