Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; Bencic - Gauff 7:6 (2), 6:7 (4), 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; Cilic - Kwon 6:2, 2:6, 7:5; MONTPELLIER ATP: Goffin - Sonego 6:4, 6:4.

Lewandowska i Łomacki – mistrzami Polski kadetów

przez maka

We Wrocławiu o medale rywalizowali najlepsi polscy tenisiści do lat 16.

Halowe mistrzostwa Polski kadetów odbywają się w tym roku na obiekcie Redeco we Wrocławiu.

W zmaganiach chłopców tytuł wywalczył faworyt – Piotr Łomacki, który pokonał Kamila Gajewskiego.

W grze podwójnej triumfowali Gajewski i Szymon Walków.

W finale dziewcząt zwyciężyła Paulina Lewandowska. Wygrała z Zofią Stanisz. Obydwie były najlepsze w deblu.

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Łomacki – Gilner 6:1, 6:3; Stypułkowski – Dmochowski 6:4, 1:6, 6:1; Pniewski – Bubnicki 7:5, 6:2; Komajda – (8) Sulgostowski 6:3, 4:4 i krecz Borysa; (3) Nispoń – Prządka 6:1, 7:5; Domański – Kuriata 6:2, 6:4; Owczarz – Duś 6:3, 6:1; (6) Kłos – Sobkowiak 7:6 (3), 7:6 (3); (5) Chojnowski – Komorowski 6:2, 6:1; Zawisza – Andrzejczuk 7:5, 6:3; Wisz – Duchnowski 6:2, 6:3; (4) Gajewski – Lemiesz 5:7, 6:4, 6:3; (7) Majchrzak – Baranowski 6:0, 6:3; Drzewiecki – Michałek 6:4, 6:3; Terczyński – Oleksy 6:3, 7:6 (8); Zieliński – (2) Walków 7:6 (4), 2:6, 6:4.

Druga runda: (1) Łomacki – Stypułkowski 6:0, 6:1; Pniewski – Komajda 6:4, 6:0; (3) Nispoń – Domański 6:4, 6:2; Owczarz – (6) Kłos 7:6 (4), 6:7 (1), 6:4; Zawisza – (5) Chojnowski 6:1, 6:0; (4) Gajewski – Wisz 6:1, 6:3; (7) Majchrzak – Drzewiecki 6:4, 6:1; Zieliński – Terczyński 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: (1) Łomacki – Pniewski 6:1, 6:1; (3) Nispoń – Owczarz 5:7, 7:5, 7:6 (4); (4) Gajewski – Zawisza 6:0, 6:1; Zieliński – (7) Majchrzak 6:4, 2:6, 6:3.

Półfinały: (1) Łomacki – (3) Nispoń 7:6 (1), 6:1; (4) Gajewski – Zieliński 6:2, 6:2.

Finał: (1) Łomacki – (4) Gajewski 6:4, 4:6, 6:3.

Pierwsza runda debla: Owczarz/Wisz – Dmochowski/Lemiesz 7:6 (7), 7:6 (5); Michałek/Zieliński – Bubnicki/Zawisza 6:3, 6:3; Domański/Pniewski – Komajda/Sobkowiak 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały debla: Gajewski/Walków – Majchrzak/Terczyński 6:2, 6:0; Owczarz/Wisz – Chojnowski/Szyca 6:4, 7:5; Michałek/Zieliński – Drzewiecki/Nispoń 2:6, 7:6, 16:14; Kłos/Łomacki – Domański/Pniewski 6:1, 6:4.

Półfinały debla: Gajewski/Walków – Owczarz/Wisz 6:0, 6:0; Michałek/Zieliński – Kłos/Łomacki 6:2, 7:5.

Finał debla: Gajewski/Walków – Michałek/Zieliński 7:6 (3), 6:2.

Dziewczęta

Pierwsza runda: (1) Karczewska – Skuza 6:1, 6:3; Śnita – Halicka 4:6, 6:3, 6:0; Kostencka – Bieńkowska 6:2, 2:6, 6:3; Kozub – (5) Staniszewska 7:6 (4), 6:4; (3) Stanisz – Łukasiak 6:4, 6:2; Baran – Langosz 7:5, 5:7, 6:3; Wilczewska – Ruszczyńska 3:6, 6:2, 7:5; (8) Borgman – Morkowska 6:0, 6:0; Mlazga – (6) Lewińska 2:6, 6:2, 6:4; Kowalska – Pyka 6:4, 4:6, 6:1; Lewandowska – Makiewicz 6:0, 6:0; Przybylska – (4) Goławska 0:6, 6:4, 6:3; (7) Hełmecka – Rynkiewicz 6:4, 7:5; Robok – Araucz 6:3, 4:6, 6:2; Fręch – Przybył 3:6 7:6 (7), 6:4; (2) Żórawska – Świątek 6:2, 5:7, 6:1.

Druga runda: Śnita – (1) Karczewska 6:7 (5), 6:1, 6:1; Kozub – Kostencka 6:3, 6:0; (3) Stanisz – Baran 6:3, 6:1; (8) Borgman – Wilczewska 6:0, 6:4; Kowalska – Mlazga 6:4, 6:1; Lewandowska – Przybylska 6:2, 6:0; (7) Hełmecka – Robok 6:4, 7:5; (2) Żórawska – Fręch 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Śnita – Kozub 6:1, 6:0; (3) Stanisz – (8) Borgman 6:0, 6:2; Lewandowska – Kowalska 6:3, 7:5; (2) Żórawska – (7) Hełmecka 6:3, 6:2.

Półfinały: (3) Stanisz – Śnita 3:6, 6:1, 7:5; Lewandowska – (2) Żórawska 6:3, 7:5.

Finał: Lewandowska – (3) Stanisz 6:4, 6:1.

Pierwsza runda debla: Hełmecka/Pyka – Araucz/Rynkiewicz 6:0, 6:2; Baran/Przybylska – Borgman/Śnita 6:7 (3), 6:1, 10:8; Kowalska/Robok – Makiewicz/Mlazga 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały debla: Karczewska/Żórawska – Hełmecka/Pyka 7:6 (5), 6:2; Lewandowska/Stanisz – Baran/Przybylska 6:4, 6:3; Lewińska/Przybył – Kowalska/Robok 0:6, 6:4, 10:3; Goławska/Staniszewska – Kozub/Łukasiak 6:3, 7:6 (6).

Półfinały debla: Lewandowska/Stanisz – Karczewska/Żórawska 6:3, 6:4; Goławska/Staniszewska – Lewińska/Przybył 6:7 (5), 6:2, 10:7.

Finał debla: Lewandowska/Stanisz – Goławska/Staniszewska 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności