Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

Łódż Cup – Kulik i Michalski najlepsi

przez maka

W Łodzi odbył się turniej młodzików Łódż Cup.

Zawody dla młodych tenisistów do lat 14 rozgrywane były na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w ramach cyklu Tennis Europe.

W półfinałach Michał Sikorski wygrał z Konradem Fryze, natomiast Daniel Michalski z Marcinem Skowrońskim. Wśród dziewcząt awans do finału uzyskały Wiktoria Kulik i Marcelina Podlińska.

W finałowych pojedynkach triumfowali Kulik i Michalski. W grze podwójnej tytuły trafił do Marty Kani i Darii Kuczer oraz Fryze i Skowrońskiego.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Tzicas – bye; Trefny – Dworak 6:4, 6:0; Jankowiak – Lesman 6:3, 6:4; (15) Adamovich – bye; (9) Sikorski – bye; Onaitis – Kozioł 6:0, 6:3; Strombach – Ziomber 6:1, 6:0; (5) Nael – bye; (3) Grinvalds – bye; Wrzoł – Aksoyek 7:5, 6:3; A. Pawlicki – Lalek 6:2, 6:2; (16) Tsebrenko – bye; (12) Valiev – bye; Fryze – Piekarek 6:3, 7:5; Jedlicka – Garwacki 6:3, 6:3; (8) Paluch – bye; (6) Lapraille – bye; Misasi – Błaszczyk 6:4, 6:2; Zasada – Grzegorczyk 6:3, 6:1; (11) Michalski – bye; (13) Zakauskas – bye; Bienkiewicz – Skonieczny 6:4, 6:1; Łosiak – Jermar 6:4, 6:4; (4) Batmanovs – bye; (7) T. Dudek – bye; Skowroński – Bortsov 6:1, 6:1; Sadal – Gamzin 6:0, 6:1; (10) Styler – bye; (14) Franko – bye; Liwiński – Stepanian 6:2, 6:2; Vogel – Kolasiński 6:0, 6:4; (2) Troost – bye.

Druga runda: Tzicas – Trefny 7:6 (7), 6:3; Jankowiak – Adamovich 6:3, 6:2; Sikorski – Onaitis 6:4, 6:2; Strombach – Nael 6:3, 6:2; Wrzoł – Grinvalds 7:5, 6:3; A. Pawlicki – Tsreberko 6:2, 7:5; Fryze – Valiev 6:0, 6:0; Paluch – Jedlicka 6:2, 2:6, 6:2; Lapraille – Misasi 6:4, 6:1; Michalski – Zasada 6:2, 6:0; Bienkiewicz – Zakauskas 6:3, 6:4; Batmanovs – Łosiak 6:0, 6:3; Skowroński – T. Dudek 6:2, 4:6, 6:4; Sadal – Styler 6:4, 6:2; Liwiński – Franko 3:6, 6:2, 6:2; Troost – Vogel 2:6, 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Tzicas – Jankowiak 3:6, 6:2, 6:3; Sikorski – Strombach 6:4, 6:0; A. Pawlicki – Wrzoł 7:5, 4:6, 7:6 (5); Fryze – Paluch 6:4, 6:4; Michalski – Lapraille 6:3, 6:0; Bienkiewicz – Batmanovs 6:4, 6:3 Skowroński – Sadal 6:2, 6:2; Troost – Liwiński 6:4, 6;4.

Ćwierćfinały: Sikorski – Tzicas 6:4, 3:6, 6:1; Fryze – A. Pawlicki 6:3, 6:3; Michalski – Bienkiewicz 6:1, 3:6, 6:3; Skowroński – Troost 0:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Sikorski – Fryze 6:4, 7:6 (1); Michalski – Skowroński 6:1, 6:0.

Finał: Michalski – Sikorski 6:4, 0:6, 6:0.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Fryze/Skowroński – Jedlicka/Jermar 7:6 (2), 6:2.

Druga runda: Fryze/Skowroński – Batmanovs/Grinvalds 6:0, 4:6, 10:4; Jankowiak/A. Pawlicki – Aksoyek/Tzicas 7:5, 3:6, 10:6; T. Dudek/Paluch – Gamzin/Onaitis 6:4, 4:6, 10:8; Błaszczyk/Dworak – Adamovich/Zukauskas 4:6, 6:2, 10:3; Łosiak/Zasada – Stepanin/Strombach walkower; Lesman/Liwińki – Lapraille/Sikorski 6:7 (4), 6:4, 10:5; Styler/Trefny – Michalski/Sadal 7:5, 6:4; Nael/Troost – Kozioł/Wrzoł 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Fryze/Skowroński – Jankowiak/A. Pawlicki 6:2, 6:4; T. Dudek/Paluch – Błaszczyk/Dworak 6:4, 6:1; Lesman/Liwińki – Łosiak/Zasada 6:7 (7), 7:5, 10:7; Styler/Trefny – Nael/Troost 6:1, 6:3.

Półfinały: Fryze/Skowroński – T. Dudek/Paluch 6:4, 6:2; Styler/Trefny – Lesman/Liwiński 6:1, 7:6 (5).

Finał: Fryze/Skowroński – Styler/Trefny 7:5, 6:3.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Jerman – Goldberger 6:1, 6:1.

Druga runda: Trefny – Pawlicki 6:1, 6:1; Dworak – Gamzin 6:0, 6:1; Lesman – Andrzejczak 7:5, 2:6, 6:3; Strombach – Cieślewicz 6:0, 6:3; Garwacki – Grigoryev 6:1, 6:0; Stepanian – Czech 7:5, 6:2; Liwiński – Spillner 6:3, 6:2; Jerman – Barański 6:3, 6:2.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kulik – bye; Światłoń – Usarova 6:0, 6:2; Jaśkiewicz – Zharikova 5:7, 6:4, 6:3; (15) Volodko – bye; (9) Dobronevskaya – bye; Kądzielewska – Bogucka 6:3, 6:1; Bednarczyk – Ciura 2:6, 6:1, 6:0; (6) Laechler – bye; (3) Bakaite – bye; Welker – Paczena 6:3, 6:2; Rutkowska – Siłka 6:0, 7:5; (14) Kozhina – bye; (11) Wilk – bye; Tomczyk – Sobiepańska 6:0, 6:1; Trashchenko – Oborska 6:1, 6:3; (8) Maelt – bye; (5) Zykute – bye; Kiryluk – Marut 6:3, 6:0; M. Kania – Oczachowska 6:4, 3:6, 6:4; (12) Afanasyeva – bye; (16) Zaritscaya – bye; Sosnowska – Muszyńska 6:0, 6:0; Olesova – Jakiewicz 6:7 (5), 6:1, 7:5; (4) Zakordoniec – bye; (7) Kuczer – bye; Sepman – N. Kromolicka 6:2, 6;1; Zajda; – Isahanova 6:1, 6:1; (10) Ceilutkaite – bye; (13) Podlińska – bye; Nikolenko – Krafczyk 6:0, 6:1; Komorowska – Bodnarchuk 7:5, 5;7, 6:4; (2) Solovyeva – bye.

Druga runda: Kulik – Światłoń 6:2, 6:1; Jaśkiewicz – Volodko 7:5, 7:6 (4); Dobronevskaya – Kądzielewska 6:4, 6:3; Bednarczyk – Laechler 6:4, 6:3; Bakaite – Wekler 6:4, 6:0; Rutkowska – Kozhina 6:3, 7:6 (4); Tomczyk – Wilk 6:1, 6:4; Trashchenko – Maelt 4:6, 6:4, 6:3; Zykute – Kiryluk 6:4, 6:2; Afanasyeva – M. Kania 6:1, 6:4; Sosnowska – Zaritscaya 2:6, 6:1, 6:3; Zakordoniec – Olesova 6:2, 6:0; Kuczer – Sepman 6:4, 6:3; Ceilutkaite – Zajda 6:2, 7:6 (0); Podlińska – Nikolenko 6:2, 6:7 (3), 6:1; Solovyeva – Komorowska 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Kulik – Jaśkiewicz 6:0, 6:1; Dobronevskaya – Bednarczyk 6:1, 6:1; Bakaite – Rutkowska 6:1, 3:6, 6:3; Trashchenko – Tomczyk 6:4, 6:2; Afanasyeva – Zykute 6:1, 6:2; Zakordoniec – Sosnowska 6:3, 6:2; Kuczer – Ceilutkaite 7:5, 6:3; Podlińska – Solovyeva 1:6, 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Kulik – Dobronevskaya 6:4, 6:4; Trashchenko – Bakaite 2:6, 6:4, 6:2; Afanasyeva – Zakordoniec 6:3, 7:5; Podlińska – Kuczer 6:3, 1:6, 6:1.

Półfinały: Kulik – Trashchenko 6:2, 7:5; Podlińska – Afanasyeva 7:6 (6), 7:6 (4).

Finał: Kulik – Podlińska 6:0, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Jaśkiewicz/Światłoń – Ceilutkaite/Kiryluk 6:3, 6:4.

Druga runda: Bakaite/Zykute – Jaśkiewicz/Światłoń 6:3, 7:5; Podlińska/Rutkowska – Aleksandrowicz/Kostuj 6:2, 6:1; Kądzielewska/Wilk – Oczachowska/Siłka 6:4, 6:7 (8), 10:7; M. Kania/Kuczer – Bodnarczuk/Trashchenko 6:2, 6:2; Maelt/Sepman – Sosonowska/Tomczyk 6:3, 6:4; Nikolenko/Zakordoniec – Muszyńksa/Oboroska 6:0, 6:1; Krafczyk/Nebelska – Ciura/Kromolicka walkower; Afanasyeva/Solovyeva – Bednarczyk/Bogucka 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Podlińska/Rutkowska – Bakaite/Zykute 4:6, 6:3, 10:7; M. Kania/Kuczer – Kądzielewska/Wilk 4:6, 6:3, 10:4; Maelt/Sepman – Nikolenko/Zakordoniec 7:6 (3), 7:5; Afanasyeva/Solovyeva – Krafczyk/Nebelska 6:0, 6:0.

Półfinały: M. Kania/Kuczer – Podlińska/Rutkowska 5:7, 6:3, 10:6; Maelt/Sepman – Afanasyeva/Solovyeva 6:4, 6:3.

Finał: M. Kania/Kuczer – Maelt/Sepman 7:6 (4), 6:2.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Paczena – Kostuj 3:6, 6:2, 6:0; Usarova – Aleksandrowicz 6:4, 4:6, 6:3; Sobiepańska – Nebelska 7:6 (5), 4:6, 6:4; Krafczyk – Stępień 6:2, 6:2; Zajda, Muszyńska, Oborska, Ciura – wszystkie bye.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności