Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Kerber - Fręch 2:6, 6:3, 7:5; Tomljanovic - Kontaveit 7:6 (5), 7:5; Raducanu - Noskova 6:7 (4), 7:5, 6:1; Jacquemot - Watson 6:3, 6:3; Riske - Yastremska 6:3, 6:3; Kovinic - Samsonova 2:6, 6:2, 6:1; Azarenka - A. Bogdan 6:7 (7), 7:6 (1), 6:2; Parry - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Andreescu - Bonaventure 3:6, 7:5, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Nakashima - Majchrzak 6:4, 2:6, 4:6, 7:6 (3), 6:2; Jeanjean - Parrizas Diaz 6:4, 6:3; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3; Baez - Lajovic 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Fritz - Rodriguez Taverna 7:6 (2), 3:6, 6:3, 4:6, 6:4; Nadal - Thompson 6:2, 6:2, 6:2; Moutet - Wawrinka 2:6, 6:3, 7:6 (2), 6:3; Norrie - Guinard 7:5, 6:2, 6:0; Evans - F. Cerundolo 7:6 (3), 6:4, 6:4; Gojo - Giannessi 6:4, 6:7 (3), 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Basilashvili - Cressy 3:6, 2:6, 7:6 (8), 6:4, 6:4; McDonald - Agamenone 1:6, 6:2, 6:3, 7:6 (3); Cilic - Balazs 6:0, 6:1, 6:2; Cachin - Gombos 6:1, 3:6, 6:2, 6:3; M. Ymer - Duckworth 6:2, 6:4, 6:2; Kecmanovic - Etcheverry 6:3, 7:5, 6:3.

Łódż Cup TE – porażki Żuka i Sierzputowskiej w finale

W Łodzi zakończył się turniej Tennis Europe młodzików.

Na kortach MKT Łódż walczyli zawodnicy do lat 14. Wśród dziewcząt o finał walczyły trzy Polki. Agata Świątek przegrała z Ines Ibbou. Alicja Sierzputowska wygrała z Mają Pindelską.

W meczu o tytuł Alicja uległa Ibbou.

W gronie chłopców w 1/2 finału Kacper Żuk pokonał Wiktora Radwana. Piotr Miller uległ Niemcowi Louisowi Wesselsowi. W finale Niemiec byl skuteczniejszy od Kacpra.

W rywalizacji deblowej tytuły trafiły do Mieszko Kwaśniewskiego i Wiktora Radwana oraz Marceliny Podlińskiej i Karoliny Silwanowicz.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Sierzputowska – bye; Pagraba – K. Skrzypczyńska 6:2, 6:1; Abidullina – Pawłowska 6:3, 6:4; (15) Skachkova – bye; (10) Grzywocz – bye; Rutkowska – Furmaniak 6:3, 4:6, 6:2; Górczyńska – Brzeska 6:3, 6:1; (5) Kravtaite – bye; (4) Hrabalova – bye; Domin – Lukicheva 6:4, 1:6, 6:4; M. Kania – Nobis 6:3, 7:5; (14) Bakaite – bye; (11) Kuczer – bye; Wilk – Gerits 6:1, 6:1; Szczygielska – Sosnowska 6:7 (4), 6:4, 6:2; (6) Pindelska – bye; (8) Laechler – bye; Silwanowicz – Foryś 6:3, 6:2; Makarova – Błaś 6:7 (4), 6:4, 6:2; (9) Kulik – bye; (13) Zykute – bye; Żyłka – J. Skrzypczyńska 6:3, 6:1; Rojek – Bogucka 6:4, 6:3; (3) A. Świątek – bye; (7) Kubicz – bye; Kretzschmar – Jurek 6:0, 6:1; Gedvilaite – Podlińska 6:4, 4:6, 6:3; (12) Alexandrova – bye; (16) Świtajska – bye; Cvackova – Nikolenko 3:6, 6:4, 6:3; Dorofeeva – Światłoń 6:1, 6:3; (2) Ibbou – bye.

Druga runda: Sierzputowska – Pagraba 6:1, 6:3; Skachkova – Abidullina 2:6, 7:6 (5), 6:4; Grzywocz – Rutkowska 6:4, 3:6, 6:1; Kravtaite – Górczyńska 6:2, 6:4; Hrabalova – Domin 6:2, 6:1; Bakaite – M. Kania 6:1, 6:2; Wilk – Kuczer 6:4, 4:6, 6:3; Pindelska – Szczygielska 6:2, 6:2; Laechler – Silwanowicz 7:6 (6), 6:1; Kulik – Makarova 6:1, 6:4; Żyłka – Zykute 7:6 (5), 6:4; A. Świątek – Rojek 6:1, 6:1; Kubicz – Kretzschmar 7:5, 1:6, 6:4; Alexandrova – Gedvilaite 6:3, 7:5; Świtajska – Cvackova 6:1, 6:3; Ibbou – Dorofeeva 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Sierzputowska – Skachkova 2:6, 7:6 (5), 6:4; Grzywocz – Kravtaite 6:4, 7:6 (4); Hrabalova – Bakaite 2:6, 6:2, 6:3; Pindelska – Wilk 1:6, 6:4, 6:3; Kulik – Laechler 6:4, 6:1; A. Świątek – Żyłka 7:6 (5), 1:6, 6:4; Alexandrova -Kubicz 6:3, 3:6, 6:1; Ibbou – Świtajska 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Sierzputowska – Grzywocz 6:4, 4:6, 6:3; Pindelska – Hrabalova 1:6, 6:4, 6:3; A. Świątek – Kulik 6:0, 6:3; Ibbou – Alexandrova 6:0, 6:1.

Półfinały: Sierzputowska – Pindelska 5:7, 7:5, 6:1; Ibbou – A. Świątek 6:2, 6:1.

Finał: Ibbou – Sierzputowska 6:3, 7:5.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Wessels – bye; Jurkonis – Tadyszak 6:1, 6:2; Shavayev – Pawlicki 6:0, 6:0; (16) Fryze – bye; (9) Grinvalds – bye; Tzicas – Wrzoł 6:1, 6:2; Kwaśniewski – Homyn 6:1, 6:1; (7) Raupuk – bye; (3) Rodionov – bye; Miller – Szymczak 6:0, 6:0; Kozioł – Podczaski 6:1, 6:2; (13) Lenoch – bye; (12) Kozielski – bye; Skowroński – Almansur 7:6 (3), 6:0; F. Dudek – Kemper 6:3, 7:5; (5) Mol – bye; (6) Radwan – bye; Morawski – Baranov 6:3, 6:1; Franko – Motuzas 4:6, 6:3, 6:3; (10) Sikorski – bye; (14) Lapraille – bye; Pociej – Grzegorczyk 6:4, 7:6 (5); Bareja – Malmon 6:4, 6:0; (4) Schell – bye; (8) Słowik – bye; Zukauskas – Śmiech 5:7, 6:4, 7:5; Boening – Kwiatkowski 5:7, 6:4, 7:5; (11) Śmietana – bye; (15) Paroulek – bye; Krzeptowski – Martynkou 4:6, 6:1, 7:5; De Montfalcon – Zasada 6:1, 6:0; (2) Żuk – bye.

Druga runda: Wessels – Jurkonis 6:0, 6:0; Shavayev – Fryze 6:1, 6:0; Grinvalds – Tzicas 7:6 (8), 3:6, 6:3; Raupuk – Kwaśniewski 3:6, 6:1, 6:1; Miller – Rodionov 6:1, 6:2; Lenoch – Kozioł 6:0, 6:0; Kozielski – Skowroński 6:1, 6:1; Mol – F. Dudek 6:2, 6:7 (2), 6:0; Radwan – Morawski 6:3, 6:2; Sikorski – Franko 2:6, 6:3, 3:0 i krecz Andrzeja; Lapraille – Pociej 6:1, 4:6, 6:2; Schell – Bareja 6:2, 7:6 (2); Słowik – Zukauskas 6:2, 6:1; Śmietana – Boening 6:3, 6:2; Paroulek – Krzeptowski 6:0, 6:1; Żuk – De Montfalcon 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Wessels – Shavayev 6:2, 6:3; Raupuk – Grinvalds 6:0, 6:1; Miller – Lenoch 6:4, 6:4; Mol – Kozielski 6:3, 6:4; Radwan – Sikorski 5:7, 6:1, 7:5; Schell – Lapraille 6:3, 6:0; Śmietana – Słowik 7:6 (2), 6:0; Żuk – Paroulek 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Wessels – Raupuk 6:1, 6:2; Miller – Mol 6:3, 6:4; Radwan – Schell 7:6 (3), 1:6, 6:3; Żuk – Śmietana 6:2, 6:3.

Półfinały: Wessels – Miller 6:2, 6:3; Żuk – Radwan 6:2, 6:2.

Finał: Wessels – Żuk 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności