Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Magnolia Cup 2013 – wyniki kwalifikacji

przez maka

Zakończyły się eliminacji turnieju ITF juniorów w Szczecinie.

Wśród chłopców awans do turnieju głównym wywalczyli: Karol Drzewiecki i Adrian Andrzejczuk.

Wśród dziewcząt zwycięsko kwalifikacje przeszły Agata Bieńkowska, Oliwia Szymczuch oraz Agata Świątek.

JUNIORKI

Pierwsza runda: Wysoczańska – Mlazga 6:1, 6:1; Artemova – Szczygielska 6:3, 6:1; Sasnovschi – Nikolenko 6:2, 6:3.

Druga runda: Szmit – Kusz 6:2, 6:4; Bieńkowska – Nosek 7:6 (2), 6:2; Wysoczańska – Silwanowicz 4:6, 6:1, 6:3; Szymczuch – Kuczer 6:1, 6:2; A. Świątek – Artemova 7:6 (4), 6:4; Marciniak – Ruszczyńska 4:6, 6:4, 6:3; Sasnovschi – Pindelska 6:3, 6:4; Rustecka – Wira 3:6, 6:4, 7:6 (4).

Trzecia runda: Bieńkowska – Szmit 6:2, 6:2; Szymczuch – Wysoczańska 6:4, 6:4; A. Świątek – Marciniak 6:3, 6:3; Sasnovschi – Rustecka 2:6, 6:4, 7:6 (2).

JUNIORZY

Pierwsza runda: (1) Hajek – Czarnecki 6:3, 6:1; Stodder – Jantos 6:4, 6:0; Raupuk – Haanes 6:3, 6:3; Owczarz – Kossek 7:6 (6), 6:3; (2) Drzewiecki – Wożnicki 6:0, 6:1; Klima – Kimaszewski 6:0, 6:2; Wrzesiński – Walkusz 7:5, 6:2; Taberner – A. Kowalski 6:3, 6:3; (3) Karamehic – Drelich 6:2, 6:3; Lemiesz – Iaccarino 6:2, 6:0; Ahlback – Smolicki 6:1, 6:2; Bareja – Faryniarz 4:6 7:5, 6:1; Parchomiuk – (4) Matskevich 6:4, 6:3; A. Andrzejczuk – Kaczmarek 6:3, 6:2; Kralj – Pniewski 6:4, 6:2; Sobkowiak – (5) Chojnowski 6:0, 5:7, 6:3.

Druga runda: Hajek – Stodder 6:2, 6:2; Owczarz – Raupuk 4:6, 6:3, 6:4; Drzewiecki – Klima 6:2, 6:1; Taberner – Wrzesiński 1:6, 6:1, 6:3; Karamehic – Lemiesz 1:6, 6:4, 7:5; Bareja – Ahlback 6:3, 67 (8), 6:2; A. Andrzejczuk – Parchomiuk 6:1, 6:1; Sobkowiak – Kralj 6:2, 4:6, 6:2.

Trzecia runda: Hajek – Owczarz 6:4, 7:6 (5); Drzewiecki – Taberner 6:1, 7:5; Karamehic – Bareja 6:3, 6:2; A. Andrzejczuk – Sobkowiak 6:3, 7:6 (5).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności