Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Magnolia Cup – eliminacje

przez maka

W niedzielę w Szczecinie rozpoczął się turniej ITF juniorów Magnolia Cup 2011 (korty twarde w hali, grade 5).

Zawody rozgrywane są na obiekcie Szczecińskiego Centrum Tenisowego przy ul. Dąbskiej.

Przez pierwsze dwa dni odbywały się kwalifikacje. Awans wywalczyli: Weronika Halicka, Zofia Stanisz, Magdalena Stencel, Jakub Tokarz, Konrad Mularczyk i Filip Zbroja.

Mimo porażek w decydującej rundzie w turnieju głównym zagrają również: Katarzyna Kapustka, Maciej Kierkuś, Damian Okrutny i Sebastian Chojnowski.

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Svistunov – bye; Pristat – Ogór 6:2, 6:4; Chojnowski – S. Chmielewski 6:3, 6:3; Tarasiewicz – bye; (2) Tokarz – bye; Timmermann – Apelt-Ciupiński 6:1, 6:3; Wojnar – Miroński 6:2, 6:2; Lemisz – bye; (3) Makarov – bye; Mularczyk – Brown 6:1, 6:0; Okrutny – Dziedzic 4:6, 7:6 (2), 7:5; Filipek – bye; Kierkuś – bye; Zverev – Ł. Chmielewski 6:2, 6:0; F. Zbroja – Morkowski 6:3, 6:3; Andrzejczuk – bye.

Druga runda: Pristat – (1) Svistunov 2:6, 6:4, 6:2; Chojnowski – Tarasiewicz 6:3, 0:6, 6:3; (2) Tokarz – Timmermann 7:5, 6:4; Wojnar – Lemisz 7:6 (2), 6:1; Mularczyk – (3) Makarov 6:4, 6:1; Okrutny – Filipek 5:7, 6:1, 6:3; Kierkuś – Zverev 6:1, 6:3; F. Zbroja – Andrzejczuk 6:3, 6:3.

Trzecia runda: Pristrat – Chojnowski 4:6, 7:6 (6), 7:6 (5); (2) Tokarz – Wojnar 1:6, 6:0, 6:4; Mularczyk – Okrutny 6:3, 6:2; F. Zbroja – Kierkuś 7:6 (6), 6:2.

Dziewczęta

Pierwsza runda: (1) Karczewska – bye; Stoll – Sasim 6:4, 7:5; Braun – Pęcak 6:1, 6:1; Kowalak – bye; Kossowska – bye; Halicka – Bester 6:4, 6:2; K. Kapustka – Schultze 6:2, 6:1; Malowana – bye; Sobiecka – bye; Przybylska – Lier 6:4, 6:4; Paclik – K. Siemianowska 6:2, 7:5; Stanisz – bye; Śnita – bye; D. Siemianowska – Waidner 6:4, 4:6, 6:4; Stencel – Burak 6:0, 6:0; Pająk – Rihm 6:1, 6:2.

Druga runda: Stoll – (1) Karczewska 4:6, 6:0, 7:5; Braun – Kowalak 6:1, 7:5; Halicka – Kossowska 6:1, 6:1; K. Kapustka – Malowana 6:1, 6:2; Sobiecka – Przybylska 6:4, 7:6 (5); Stanisz – Paclik 6:4, 6:4; Śnita – D. Siemianowska 6:3, 6:3; Stencel – Pająk 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Braun – Stoll 7:5, 6:2; Halicka – K. Kapustka 6:2, 6:1; Stanisz – Sobiecka 7:6 (5), 6:1; Stencel – Śnita 4:6, 6:2, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności