Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Memoriał Marty Hudy w Częstochowie

przez maka

W Częstochowie zakończył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny super serii skrzatów (do lat 12).

Zwycięzcami XX memoriału Marty Hudy zostali Tomasz Dudek (TKKF Falenica Warszawa) i Anna Hertel (Legia Warszawa).

Tomek w finałowym pojedynku pokonał Daniela Michalskiego (TieBreak Warszawa), natomiast Ania była skuteczniejsza od Julii Oczachowskiej (Goplania Inoworcław).

W turnieju deblowym triumfowali Wojciech Marek (Górnik Bytom) i Michalski. Wśród dziewcząt najlepsze były Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań) i Hertel.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Dudek – Goldberg 6;0, 6:0; Wożniak – Grędziński 6:1, 6:4; Kaliszewski – Cisło 6:1, 6:2; (6) Ziomber – Pawlicki 6:0, 6:0; (3) Paluch – Pawlak 6:0, 6:1; Śliwiński – K. Barański 6:0, 6:0; Godek – Adamek 6;1, 6:3; Piotrowski – (7) Kolasiński 1:6, 6:4, 11:9; (4) A. Kwiatkowski – Sapała 6:0, 6:4; Szymański – Załubski 7:5, 6:3; Olech – M. Matuszewski 6:4, 6:4; (4) Marek – Radoń 6:0, 6:0; (8) Wojtkowiak – Gładysz 6:3, 6:2; Skutella – Rządkowski 6:2, 6:4; Niełacny – Pilaczyński 7:5, 6:1; (2) Michalski – Kosek 6:0, 6:0.

Druga runda: Dudek – Wożniak 6:1, 6:0; Ziomber – Kaliszewski 6:3, 6:1; Śliwiński – Paluch 3:1 i krecz Karola; Godek – Piotrowski 6:4, 6:3; A. Kwiatkowski – Szymański 6:4, 6:3; Marek – Olech 6:0, 6:2; Wojtkowiak – Skutella 6:3, 6:0; Michalski – Niełacny walkower.

Ćwierćfinały: Dudek – Ziomber 6:0, 6:3; Śliwiński – Godek 6:2, 6:3; Marek – A. Kwiatkowski 6:1, 6:0; Michalski – Wojtkowiak 6:1, 6:0.

Pólfinały: Dudek – Śliwiński 6:3, 4:6, 10:5; Michalski – Marek 4:6, 7:5, 10:5.

Finał: Dudek – Michalski 6:1, 6:1.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Hertel – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:1; Podbioł – A. Lewandowska 6:0, 6:1; Molińska – K. Wiśniewska 6:2, 7:6 (5); (5) Aleksandrowicz – Tronina 6:0, 6:0; (3) M. Jaśkiewicz – Wygoda 6:2, 6:0; Okopniak – Angerman 6:1, 6:1; Pietras – Baszanowska 6:7 (6), 6:0, 10:3; (7) Kunat – Sławińska 6:0, 6:0; (6) Pawlak – K. Chmielowska 6:4, 7:6 (3); Komala – Stawarz 6:1, 6:1; Makal – Schmidt 6:0, 6:1; (4) Oczachowska – Wierzbowska 6:4, 6:1; (8) I. Świątek – Gajoch 6:0, 6:0; Gała – N. Chmielowska 6:3, 6:1; Baszak – Mazurkiewicz 6:0, 6:1; (2) Rutkowska – Chwalińska 6:3, 6:1.

Druga runda: Hertel – Podbioł 6:2, 6:1; Molińska – Aleksandrowicz 6:4, 6:3; M. Jaśkiewicz – Okopniak 6:0, 6:1; Kunat – Pietras 6:2, 6:3; Pawlak – Komala 6:4, 4:6, 11:9; Oczachowska – Makal 6:0, 6:1; I. Świątek – Gała 6:1, 6:4; Rutkowska – Baszak 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Hertel – Molińska 6:0, 6:1; Kunat – M. Jaśkiewicz 3:6, 6:3, 10:0; Oczachowska – Pawlak 7:5, 3:6, 10:7; Rutkowska – I. Świątek 7:6 (4), 6:3.

Półfinały: Hertel – Kunat 7:5, 6:3; Oczachowska – Rutkowska 7:6 (8), 6:4.

Finał: Hertel – Oczachowska 3:6, 6:2, 10:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności