Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Ramos-Vinolas 6:0, 2:6, 6:2.

Mikulski i Dembek złotymi medalistami

przez maka

W Puszczykowie zakończyły się halowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

Michał Dembek (Mera Warszawa) w półfinale wygrał z Przemysławem Michockim (AZS Poznań).

O finał zagrali także Hubert Hurkacz (KKT Wrocław) z Patrykiem Królikiem (Warszawianka). Zwyciężył Hurkacz.

W meczu o złoto Michał pokonał Huberta. Obydwaj triumfowali w grze podwójnej.

W zawodach dziewcząt z imprezą szybko pożegnała się turniejowa jedynka Aleksandra Buczyńska (Return Radom). Przegrała w ćwierćfinale z Aleksandrą Buchlą (Warszawianka) 0:6, 1:6.

Zdolna Ola w półfinale pokonała Agatę Świątek (Mera).

W finale Buchla przegrała z Julią Mikulski (Promasters Szczecin). Zawodniczka walczy po raz pierwszy w Polsce. Na co dzień mieszka i trenuje w Niemczech i reprezentuje ten kraj w międzynarodowych zawodach.

Julia wygrała w półfinale z Magdaleną Fręch (ŁKT Łódż), a w finale okazała się lepsza od Oli Buchli.

W grze podwójnej zwyciężyły Fręch i Buchla.

Chłopcy

Pierwsza runda: Dembek – Korczak 6:0, 6:0; Kwaśniewski – Mol 6:1, 6:3; Bieńkowski – Karwowski 6:4, 3:6, 6:3; Krawczyński – Jędruszczak 6:2, 6:3; Michocki – Ignacik 6:0, 6:0; Słowik – Łągwa 6:0 6:0; Liniewski – Żuk 6:2, 6:3; Radwan – Walkusz 1:6, 6:3, 6:4; Kowalski – Zapała 6:2, 6:4; Smolicki – Adamek 6:4, 6:1; Bareja – Kaczmarek 2:6, 6:2, 6:2; Królik – Wożnicki 6:0, 6:3; Piątek – Klukowski 6:0, 6:3; Morawski – Gorszka 4:6, 6:1, 7:5; Szymankiewicz – Chenafi 6:3, 6:3; Hurkacz – Dziewa 6:3, 6:4.

Druga runda: Dembek – Kwaśniewski 6:1, 6:2; Krawczyński – Bieńkowski 6:0, 6:2; Michocki – Słowik 4:6, 6:2, 6:3; Liniewski – Radwan 6:0, 6:1; Kowalski – Smolicki 6:2, 6:0, Królik – Bareja 6:0, 6:3; Piątek – Morawski 6:0, 6:0; Hurkacz – Szymankiewicz 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Dembek – Krawczyński 6:1, 6:3; Michocki – Liniewski 6:1, 7:5; Królik – Kowalski 7:6 (4), 4:6, 7:6 (4); Hurkacz – Piątek 6:3, 6:2.

Półfinały: Dembek – Michocki 6:1, 6:1; Hurkacz – Królik 6:3, 6:4.

Finał: Dembek – Hurkacz 6:4, 6:3.

Finał debla: Dembek/Hurkacz – Dziewa/Michocki 6:2, 6:4.

Dziewczęta

Pierwsza runda: Buczyńska – Nasiadka 6:2, 6:0; Jędrzejczak – Matuszak 6:2, 6:3; Buchla – Grzywocz 6:2, 6:1; Wysoczańska – Pindelska 6:3, 6:1; Maślanka – Kądzielewska 7:5, 6:0; Szymczuch – Odachowska 6:3, 6:1; Owczarek – Silwanowicz 7:5, 6:0; Świątek – Sierzputowska 6:3, 6:2; Nosek – Szuszkiewicz 3:6, 6:3, 7:6; Mikulski – Kusz 6:0, 6:1; Wiśniewska – Iwaniuk 6:2, 6:2; Polańska – Świtajska 6:2, 6:4; Robowska – Furmaniak 6:2, 6:2; Szczygielska – Nowak 6:3, 6:0; Górczyńska – Kostek 3:6, 6:3, 6:1; Fręch – Kowalska 6:1, 6:2.

Druga runda: Buczyńska – Jędrzejczak 6:0, 7:6; Buchla – Wysoczańska 6:4, 6:1; Szymczuch – Maślanka 6:4, 6:2; Świątek – Owczarek 6:1, 6:3; Mikulski – Nosek 6:0, 6:3; Wiśniewska – Polańska 5:7, 6:3, 6:0; Szczygielska – Robowska 6:3, 6:3; Fręch – Górczyńska 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Buchla – Buczyńska 6:0, 6:1; Świątek – Szymczuch 6:3, 6:1; Mikulski – Wiśniewska 6:2, 6:1; Fręch – Szczygielska 6:1, 6:0.

Półfinały: Buchla – Świątek 6:4, 6:2; Mikulski – Fręch 6:3, 1:6, 6:2.

Finał: Mikulski – Buchla 7:5, 6:2.

Finał debla: Buchla/Fręch – Buczyńska/Mikulski 7:6 (3), 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności