Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Mistrzostwa Polski juniorów dla Czarnik i Łomackiego

W Bytomiu odbyły się mistrzostwa Polski juniorów.

W finałach singla na kortach Górnika Bytom Paulina Czarnik pewnie pokonała Zofię Stanisz.

Natomiast Piotr Łomacki po zaciętym spotkaniu wygrał z Pawłem Ciasiem.

W grze podwójnej triumfowali Justyna Pająk i Magdalena Stencel oraz Kamil Gajewski i Szymon Walków. W mikście najlepsi byli Magda Stencel i Jan Zieliński.

SINGIEL

Pierwsza runda chłopców: (1) Ciaś – bye; Zielonka – Zaorski 6:4, 4:6, 6:0; Rolski – Ł. Chmielewski 7:5, 6:4; (14) Stelmaszak – Dziedzic 3:6, 6:3, 6:4; (12) Kon. Mularczyk – Pniewski 6:1, 6:2; Bielecki – Ciekalski 6:2, 6:0; Lemiesz – Morkowski 6;2, 6:3; (8) Nispoń – Owczarz 6:4, 7:5; (4) Walków – bye; Niciejewski – Chojnowski 6:4, 3:6, 6:4; Baranowski – Pilch 6:4, 6:7 (6), 6:1; (15) Okrutny – Faryniarz 6:3, 6:1; (11) D. Chmielewski – Grzesiński 6:2, 6:3; Gilner – Kuchmacz 6:1, 6:2; Ogór – Dom. Kinastowski 5:7, 6:4, 6:4; (6) Kłos – bye; (7) Turosieński – Naduk 6:1, 6:1; P. Zbroja – Dolny – 6:1, 6:1; Duchnowski – Fijałkowski 6:2, 6:2; (9) Drzewiecki – Korzeniewski 6:2, 6:3; Iżycki – (16) Kierkuś 6:2, 3:6, 6:4; Charkiewicz – Masłowski 6:1, 6:1; Pożniak – Szymczyk 7:5, 6:1; (3) Zieliński – bye; (5) Gajewski – bye; Komajda – Kaczmarek 6:3, 1:6, 6:3; Daw. Kinastowski – Ronduda 6:3, 6:2; Dobrzyński – (10) Kaleta 7:6 (2), 6:4; (13) Kazanowski – Kimelski 6:0, 6:1; Dmochowski – Sarysz 6:4, 6:0; Sobkowiak – Tokarczyk 6:2, 6:3; (2) Łomacki – bye.

Druga runda chłopców: Ciaś – Zielonka 6:1, 6:3; Stelmaszak – Rolski 3:0 i krecz Michała; Kon. Mularczyk – Bielecki 6:3, 6:1; Nispoń – Lemiesz 6:1, 7:5; Walków – Niciejewski 6:4, 6:2; Okrutny – Baranowski 6:2, 6:1; Gilner – D. Chmielewski 6:1, 6:2; Kłos – Dom. Kinastowski 6:4, 6:1; P. Zbroja – Turosieński 7:5, 6:4; Drzewiecki – Duchnowski 5:7, 6:2, 6:1; Charkiewicz – Iżycki 6:0, 6:3; Zieliński – Pożniak 6:3, 6:4; Gajewski – Komajda 6:2, 6:1; Dobrzyński – Daw. Kinastowski 6:3, 6:4; Dmochowski – Kazanowski 3:6, 7:5, 7:6 (7); Łomacki – Sobkowiak 6:2, 6:0.

Trzecia runda chłopców: Ciaś – Stelmaszak 7:5, 6:1; Nispoń – Kon. Mularczyk 6:4, 6:3; Walków – Okrutny 6:3, 6:4; Kłos – Gilner 6:3, 6:0; Drzewiecki – P. Zbroja 6:3, 6:0; Zieliński – Charkiewicz 7:5, 6:2; Gajewski – Dobrzyński 6:4, 6:2; Łomacki – Dmochowski 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały chłopców: Ciaś – Nispoń 6:2, 6:4; Walków – Kłos 1:6, 6:1, 6:2; Zieliński – Drzewiecki 1:6, 6:4, 6:3; Łomacki – Gajewski 6:4, 6:4.

Półfinały chłopców: Ciaś – Walków 7:6 (3), 6:4; Łomacki – Zieliński 7:6 (3), 6:3.

Finał chłopców: Łomacki – Ciaś 7:6 (8), 4:6, 6:2.

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Stencel – bye; Siembab – K. Kapustka 6:1, 6:3; Kowalak – Dembek 6:0, 6:0; (6) Stanisz – Żórawska 4:6, 6:1, 6:1; (3) Pyka – Araucz 6:1, 6:3; Mlazga – Zygmunt 6:1, 6:0; Al. Robok – Witos 6:3, 7:6 (4); Siuta – (8) Nowicka 6:2, 6:4; Al. Goławska – (5) Odrzywołek 6:4, 6:1; Kos – Markowska 6:2, 6:3; Śnita – Sasim 6:1, 6:1; (4) Halicka – K. Kozub 6:3, 6:4; (7) Rosik – Karczewska 6:1, 6:1; Siwert – Przybył 6:2, 6:1; Czarnik – Lewińska 6:0, 6:1; (2) Pająk – bye.

Druga runda dziewcząt: Stencel – Siembab 6:3, 6:1; Stanisz – Kowalak 6:1, 6:1; Pyka – Mlazga 6:1, 6:0; Siuta – A. Robok 7:5, 6:3; Kos – Al. Goławska 6:3, 6:4; Śnita – Halicka 6:1, 6:7 (5), 6:1; Siwert – Rosik 5:7, 6:4, 6:4; Czarnik – Pająk 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały dziewcząt: Stanisz – Stencel 6:2, 6:2; Pyka – Siuta 7:6 (0), 6:3; Kos – Śnita 6:3, 6:4; Czarnik – Siwert 6:0, 6:2.

Półfinały dziewcząt: Stanisz – Pyka 6:2, 6:1; Czarnik – Kos 6:2, 6:2.

Finał dziewcząt: Czarnik – Stanisz 6:3, 6:1

DEBEL

Pierwsza runda chłopców: Pożniak/Stelmaszak – Bielecki/Lemiesz 6:2, 6:2; Pilch/Rolski – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 6:4, 6:2; Dziedzic/Grzesiński – Baranowski/Szymczyk 6:1, 6:4; Ciekalski/Masłowski – Kaczmarek/Sobkowiak 6:4, 6:1; Dmochowski/Naduk – Dolny/Morkowski 6:3, 6:1; Niciejewski/Zielonka – Daw. Inastowski/Korzeniewski 6:4, 6:3; Gilner/Komajda – Duchnowsi/Pniewski 6:4, 6:7 (2), 12:10; Dom. Kinastowski/Ogór – Dobrzyński/Owczarz 6:1, 6:1.

Druga runda chłopców: Gajewski/Walków – Pożniak/Stelmaszak 6:1, 6:2; Chojnowski/Kłos – Pilch/Rolski 7:5, 6:2; Ciaś/Okrutny – Dziedzic/Grzesiński 7:5, 2:6, 10:8; Kierkuś/Łomacki – Ciekalski/Masłowski 6:1, 6:3; Kaleta/Kazanowski – Dmochowski/Naduk 6:4, 6:2; Drzewiecki/Nispoń – Niciejewski/Zielonka 6:0, 6:4; Charkiewicz/Mularczyk – Gilner/Komajda 6:3, 6:2; Turosieński/Zieliński 7:5, 7:6.

Ćwierćfinały chłopców: Gajewski/Walków – Chojnowski/Kłos 6:3, 6:1; Ciaś/Okrutny – Kierkuś/Łomacki 7:6 (6), 1:6, 11:9; Kaleta/Kazanowski – Drzewiecki/Nispoń 2:6, 7:6 (2), 10:7; Turosieński/Zieliński – Charkiewicz/Mularczyk 7:6 (8), 6:2.

Półfinały chłopców: Gajewski/Walków – Ciaś/Okrutny 6:3, 6:2; Turosieński/Zieliński – Kaleta/Kazanowski 6:3, 7:6 (5).

Finał chłopców: Gajewski/Walków – Turosieński/Zieliński 6:3, 6:4.

Pierwsza runda dziewcząt: Al. Goławska/Markowska – Lewińska/Sasim 6:2, 6:3; Markowska/Witos – Araucz/A. Robok 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały dziewcząt: Pająk/Stencel – Al. Goławska/Karczewska 6:0, 6:3; Kapustka/Siwert – Halicka/Kowalak 6:4, 6:7 (7), 10:7; Odrzywołek/Rosik – Mlazga/Przybył walkower; Pyka/Stanisz – Markowska/Witos 6:2, 6:0.

Półfinały dziewcząt: Pająk/Stencel – Kapustka/Siwert 6:0, 6:4; Odrzywołek/Rosik – Pyka/Stanisz 1:6, 6:1, 10:5.

Finał dziewcząt: Pająk/Stencel – Odrzywołek/Rosik 6:1, 7:6 (6).

MIKST

Pierwsza runda: Stencel/Zieliński – Kapustka/Owczarz 7:5, 6:4; Pająk/Kierkuś – Araucz/Pniewski 6:4, 7:5; Śnita/Łomacki – Witos/Dobrzyński 6:4, 6:4; K. Kozub/Kłos – Al. Robok/Kuchmacz 6:1, 6:2; Markowska/Kazanowski – Lewińska/Daw. Kinastowski 6:4, 6:1; Halicka/Drzewiecki – Pyka/Kaleta 7:5, 7:6 (3); Żórawska/Okrutny – Stanisz/Bielecki 6:7 (8), 6:3, 10:7; Odrzywołek/Ciaś – Rosik/Kon. Mularczyk 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Stencel/Zieliński – Pająk/Kierkuś 2:6, 6:0, 10:6; Śnita/Łomacki – Kozub/Kłos 6:2, 6:1; Halicka/Drzewiecki – Markowska/Kazanowski 4:6, 6:2, 10:7; Ciaś/Odrzywołek – Żórawska/Okrutny 6:4, 3:6, 10:5.

Półfinały: Stencel/Zieliński – Śnita/Łomacki 6:2, 6:3; Odrzywołek/Ciaś – Halicka/Drzewiecki 6:4, 6:4.

Finał: Stencel/Zieliński – Odrzywołek/Ciaś 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności