Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Mistrzostwa Polski młodzików – Buchla i Matuszewski najlepsi

W Szczecinie zakończyły się mistrzostwa o puchar Polskiego Związku Tenisowego do lat 14.

Zawody rozgrywane były na kortach Promasters. Najwyżej rozstawieni zostali Alicja Sierzputowska i Piotr Matuszewski.

W półfinałach singla dziewcząt Sierzputowska wygrała z Wiktorią Kulik, a Aleksandra Buchla pokonała Oliwię Szymczuch. Tytuł wywalczyła Ola.

W gronie chłopców w finale zagrają Piotr Matuszewski i Kacper Żuk. Byli lepsi w półfinałach od Piotra Millera i Piotra Śmietany. W finale zwycięzył Piotrek.

SINGIEL

Pierwsza runda dziewcząt: J. Skrzypczyńska – Jurek 6:3, 6:2; Światłoń – Szewczak 6:4, 6:4; Bednarczyk – Kwiecień 6:7 (8), 6:1, 7:6 (3), Kiryluk – Zanotto 2:6, 7:4, 6:3; Kądzielewska – Lechna 6:2, 6:3; Nikolenko – Siłka 6:3, 6:1; Błaś – Mrugowska 6:1, 6:2; Sosnowska – Tomczyk 6:3, 4:6, 6:3; Wardejn – Rodziewicz 4:6, 7:5, 6:2; Nowak – Kostka 6:3, 6:4; Falkowska – Kromolicka 6:4, 6:3; Szmit – Marciniak 6:4, 6:0; Wilk – Duda 6:0, 6:2; K. Skrzypczyńska – Ciura 6:3, 6:0; Bogus – Kacprzy 4:6, 6:4, 6:4; Bogucka – Kostuj 7:6 (4), 6:3.

Druga runda dziewcząt: Sierzputowska – J. Skrzypczyńska 6:4, 6:4; Foryś – Światłoń 6:1, 6:4; Bednarczyk – Górczyńska 6:3, 6:1; Grzywocz – Kiryluk 6:0, 6:1; Kulik – Kądzielewska 6:2, 6:3; Brzeska – Nikolenko 7:5, 6:3; Żyłka – Błaś 6:1, 6:1; Szczygielska – Sosnowska 6:2, 6:7 (3), 6:3; Silwanowicz – Wardejn 6:4, 6:4; Kubicz – Nowak 6:0, 6:1; Podlińska – Falkowska 6:0, 6:1; Szymczuch – Szmit 7:5, 5:7, 7:5; Buchla – Wilk 6:1, 2:0 i krecz Zuzanny; Kuczer – K. Skrzypczyńska 6:3, 6:1; Furmaniak – Bogus 6:2, 6:1; A. Świątek – Bogucka 6:2, 6:1.

Trzecia runda dziewcząt: Sierzputowska – Foryś 6:1, 6:3; Grzywocz – Bednarczyk 6:0, 6:0; Kulik – Brzeska 6:0, 6:2; Szczygielska – Żyłka 6:2, 6:2; Silwanowicz – Kubicz 6:1, 6:4; Szymczuch – Podlińska 7:5, 6:3; Buchla – Kuczer 6:0, 6:0; A. Świątek – Furmaniak 6:2, 6:7 (2), 6:0.

Ćwierćfinały dziewcząt: Sierzputowska – Grzywocz 6:1, 6:2; Kulik – Szczygielska 6:1, 7:5; Szymczuch – Silwanowicz 7:6 (7), 3:6, 6:3; Buchla – A. Świątek 6:2, 6:2.

Półfinały dziewcząt: Sierzputowska – Kulik 6:2, 2:6, 6:3; Buchla – Szymczuch 6:4, 6:1.

Finał dziewcząt: Buchla – Sierzputowska 6:1, 7:5.

Pierwsza runda chłopców: Bareja – Zasada 6:1, 6:; Roussiere – Karowiec 7:6 (5), 6:3; Słojewski – Autuch 6:3, 6:2; Skonieczny – Lalek 6:3, 7:5; Siewiński – Sitkowski 1:6, 6:3, 7:6 (4); Łobos – Podczaski 6:3, 3:6, 6:2; Kun Tan – Kozioł 6:1, 6:0; Kwiatkowski – Kosiński 6:1, 6:0; Błaszczyk – Bienkiewicz 7:6 (6), 6:0; Lesman – Kolendo 7:5, 6:1; Filipowski – Osiecki 6:3, 6:2; Łosiak – Kimaszewski 6:3, 2:6, 6:3; A. Pawlicki – Grzesik 6:1, 6:3; Skowroński – Robaszek 6:1, 6:2; Sadal – Piątkowski 6:1, 6:3; Bratkowski – Krzeptowski 4:6, 7:6 (1), 6:1.

Druga runda chłopców: Matuszewski – Bareja 6:2, 6:4; Pociej – Roussiere 6:1, 6:1; Sikorski – Słojewski 6:3, 6:3; Radwan – Skonieczny 2:6, 6:2, 6:1; Słowik – Siewiński 6:1, 6:4; Karczmarczyk – Łobos 7:5, 2:6, 6:2; Kun Tan – Tadyszak 2:6, 6:3, 6:1; Miller – Kwiatkowski 6:0, 6:0; Kozielski – Błaszczyk 6:0, 6:1; Morawski – Lesman 7:6 (2), 6:2; Fryze – Filipowski 6:3, 6:4; Śmietana – Łosiak 6:1, 6:0; Kwaśniewski – A. Pawlicki 6:2, 6:0; Skowroński – Franko 6:4, 6:4; Sadal – F. Dudek 7:5, 6:3; Żuk – Bratkowski 6:0, 6:0.

Trzecia runda chłopców: Matuszewski – Pociej 6:0, 6:0; Sikorski – Radwan 6:3, 4:6, 6:4; Słowik – Karczmarczyk 6:1, 6:2; Miller – Kun Tan 6:2, 6:3; Morawski – Kozielski 6:4, 6:4; Śmietana – Fryze 6:2, 6:3; Kwaśniewski – Skowroński 6:4, 6:0; Żuk – Sadal 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały chłopców: Matuszewski – Sikorski 6:2, 6:0; Miller – Słowik 3:6, 6:4, 6:4; Śmietana – Morawski 6:3, 6:2; Żuk – Kwaśniewski 6:3, 6:1.

Półfinały chłopców: Matuszewski – Miller 6:2, 6:1; Żuk – Śmietana 6:1, 6:2.

Finał chłopców: Matuszewski – Żuk 6:4, 0:6, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda dziewcząt: Buchla/Sieprzutowska – Foryś/Szczygielska 6:3, 6:3; Kulik/Szmit – Kromolicka/Zanotto 6:1, 6:0; Grzywocz/Kubicz – Brzeska/Marciniak 6:2, 6:4; Kuczer/Nikolenko – Bogus/Kiryluk 6:4, 6:3; Kądzielewska/Wilk – Podlińska/Silwanowicz 6:2, 6:7 (5), 10:8; Górczyńska/A. Świątek – Ciura/Siłka 6:2, 6:0; Błaś/Furmaniak – Sosnowska/Wardejn 6:4, 6:2; Szymczuch/Żyłka – Duda/Mrugowska 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały dziewcząt: Buchla/Sieprzutowska – Kulik/Szmit 6:1, 6:1; Grzywocz/Kubicz – Kuczer/Nikolenko 5:7, 6:3, 10:4; Górczyńska/A. Świątek – Kądzielewska/Wilk walkower; Szymczuch/Żyłka – Błaś/Furmaniak 6:0, 6:3.

Półfinały dziewcząt: Grzywocz/Kubicz – Buchla/Sierzputowska 2:6, 7:6 (5), 12:10; Szymczuch/Żyłka – Górczyńska/A. Świątek 6:3, 6:3.

Finał dziewcząt: Szymczuch/Żyłka – Grzywocz/Kubicz 7:6 (3), 3:6, 10:7.

Pierwsza runda chłopców: Słowik/Śmietana – Bareja/Kwaśniewski 4:6, 6:4, 10:8; Morawski/Skowroński – Franko/Pociej 7:5, 3:6, 10:8 Sikorski/Żuk – Skonieczny/Słojewski 6:3, 6:4; Bratkowski/F. Dudek – Karczmarczyk/Kwiatkowski 3:6, 7:6 (4), 10:4; Fryze/Sadal – Filipowski/Kozioł 6:3, 6:1; Kozielski/Radwan – Kun Tan/Sitkowski 6:1, 6:4; Siewiński/Tadyszak – Krzeptowski/Osiecki 6:2, 6:4; Matuszewski/Miller – Lalek/Robaszek 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały chłopców: Słowik/Śmietana – Morawski/Skowroński 6:3, 6:1; Sikorski/Żuk – Bratkowski/F. Dudek 6:3, 6:1; Kozielski/Radwan – Fryze/Sadal 6:3, 6:3; Matuszewski/Miller – Siewiński/Tadyszak 6:2, 6:2.

Półfinały chłopców: Sikorski/Żuk – Słowik/Śmietana 6:1, 2:6, 10:7; Matuszewski/Miller – Kozielski/Radwan 2:6, 7:5, 10:7.

Finał chłopców: Matuszewski/Miller – Sikorski/Żuk 7:5, 3:6, 10:2.

ELIMINACJE

Pierwsza runda dziewcząt: Szewczak – bye; Kiryluk – bye; Falkowska – Kostka 6:4, 6:2; Lechna – Chudzińska 6:4, 6:7 (5), 6:4; Nowak – Sypek 6:3, 6:3; Bednarczyk – Pietraszkiewicz 6:2, 6:2, Kostuj – Wróbel 6:4, 6:2; Jurek – Bogdanowicz 6:0, 6:0.

Pierwsza runda chłopców: Bondar – Szymański 6:1, 6:4; Olech – Ćwik 6:0, 6:0; Wetoszka – M. Pawlicki 6:3, 6:0.

Druga runda chłopców: Karowiec – Sowiński 6:2, 6:2; Zasada – Galus 6:0, 6:4; A. Pawlicki – Bondar 6:0, 6:0; Kolendo – Olech 6:1, 6:4; Roussiere – Wetosza 6:4, 6:3; Sądal – Budnik 6:1, 6:0; Lalek – Grzesik 6:4, 6:3; Piątkowski – Raptis walkower.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności