Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Mistrzostwa Polski młodzików w Warszawie – wyniki

przez maka

Na kortach Legii Warszawa odbyły się mistrzostwa Polski do lat 14.

W zawodach pojawili się prawie wszyscy najlepsi tenisiści w tej kategorii wiekowej. Zabrakło piątych na listach PZT – Emmy Zakordoniec i Karola Palucha. Z jedynkami grali Anna Hertel i Tomasz Dudek.

W finale turnieju chłopców Daniel Michalski wygrał z Tomkiem Dudkiem. W gronie dziewcząt najlepsza była Iga Świątek. W decydującym meczu pokonała Anię Hertel.

W grach podwójnych triumfowali Dudek i Michalski oraz Maja Chwalińska i Świątek. W mikście najlepsi byli Świątek i Dudek.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Bednarczyk 6:3, 6:4; Baszak – Mar. Kubka 6:1, 2:6, 7:6 (4); Pociej – Brunzlow 6:4, 4:6, 6:1; (7) K. Jaśkiewicz – Węrocha; (4) Oczachowska – K. Wybudowska 6:1, 6:1; A. Nadajewska – Mrugowska 7:6 (6), 6:0; Rogozińska-Dzik – Psut 6:4, 6:4; (8) Falkowska – Jeleń 6:2, 6:1; (6) Kunat – Wierzbowska 7:6 (5), 5:7, 6:1; Okopniak – M. Jaśkiewicz 6:4, 6:1; Szepelska – Gała 7:6 (3), 7:5; (3) Rutkowska – Zając 6:0, 6:2; (5) Chwalińska – Makal 6:0, 6:1; K. Wiśniewska – M. Komar 6:3, 3:6, 6:2; N. Komar – Wożny 1:6, 6:4, 6:1; (2) I. Świątek – Szczotka 6:1, 6:1.

Druga runda: Hertel – Baszak 6:2, 6:1; K. Jaśkiewicz – Pociej 6:1, 6:0; Oczachowska – A. Nadajewska 7:5, 6:2; Rogozińska-Dzik – Falkowska 6:4, 6:3; Kunat – Okopniak 4:6, 6:2, 6:1; Rutkowska – Szepelska 6:0, 6:0; Chwalińska – K. Wiśniewska 6:3, 6:0; I. Świątek – N. Komar 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Hertel – K. Jaśkiewicz 6:0, 6:1; Oczachowska – Rogozińska-Dzik 6:4, 7:6 (5); Rutkowska – Kunat 6:4, 6:4; I. Świątek – Chwalińska 6:3, 7:5.

Półfinały: Hertel – Oczachowska 6:7 (7), 6:0, 6:3; I. Świątek – Rutkowska 6:2, 6:4.

Finał: I. Świątek – Hertel 6:2, 4:6, 6:4.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) T. Dudek – Kasperski 6:0, 6:1; Galus – M. Lewandowski 6:1 i krecz Mikołaja; Ziomber – Rządkowski 6:3, 6:1; (8) Mikuła – Stajszczak 6:1, 6:1; (3) Marek – Andrzejczak 6:1, 6:4; Suski – Iwaszkiewicz 6:7 (4), 6:4, 6:1; Śliwiński – Mikulski 6:4, 4:6, 6:2; (5) A. Kwiatkowski – Frończuk 6:1, 6:1; (7) Piekarek – Pawlak 6:2, 6:2; Taczała – Konopko 6:1, 6:0; Wożniak – Paszkowski 6:1, 6:2; (4) Godek – K. Barański 6:1, 6:1; (6) Kolasiński – Radoń 6:4, 6:2; Kaliszewski – Brzeziński 6:4, 7:6 (5); Kosiński – Szczęsny 6:4, 7:6 (7); (2) Michalski – Frankowski 6:0, 6:0.

Druga runda: T. Dudek – Galus 6:1, 6:2; Mikuła – Ziomber 6:3, 6:1; Marek – Suski 6:0, 6:1; A. Kwiatkowski – Śliwiński 6:1, 6:1; Piekarek – Taczała 3:6, 6:1, 6:3; Godek – Wożniak 6:3, 7:6 (4); Kolasiński – Kaliszewski 6:0, 6:0; Michalski – Kosiński 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Dudek – Mikuła 6:2, 6:3; Marek – Kwiatkowski 6:4, 6:3; Piekarek – Godek 5:7, 6:2, 6:3; Michalski – Kolasiński 6:0, 6:1.

Półfinały: Dudek – Marek 6:7 (6), 6:2, 6:4; Michalski – Piekarek 6:2, 6:0.

Finał: Michalski – Dudek 6:1, 7:5.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Hertel/Rutkowska – Baszak/Wierzbowska 3:6, 6:3, 10:3; Nadajewska/Wędrocha – Brunzlow/Filipecka 6:3, 6:3; (3) Falkowska/Kunat – Bobik/M. Komar 6:0, 6:2; Kubka/K. Wiśniewska – Makal/Szepelska 6:3, 6:4; Kostuj/Psut – N. Komar/Zając 6:1, 6:1; M. Jaśkiewicz/Oczachowska – (4) K. Jaśkiewicz/Rogozińska-Dzik 6:1, 6:3; Bednarczyk/Pociej – Okopniak/Szczotka 6:0, 6:0; (2) Chwalińska/Świątek – Habrych/Jeleń 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Hertel/Rutkowska – Nadajewska/Wędrocha 6:0, 6:3; Falkowska/Kunat – Kubka/K. Wiśniewska 6:3, 6:4; M. Jaśkiewicz/Kostuj/Psut 6:2, 6:0; Chwalińska/Świątek – Bednarczyk/Pociej 6:3, 6:1.

Półfinały: Hertel/Rutkowska – Falkowska/Kunat 6:0, 6:1; Chwalińska/Świątek – M. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:3, 6:2.

Finał: Chwalińska/Świątek – Hertel/Rutkowska 6:3, 6:4.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Dudek/Michalski – Barański/Kaliszewski 6:1, 6:1; Szczęsny/Wetoszka – Frończuk/Mikulski 7:6 (4), 7:6 (1); (4) Kwiatkowski/Śliwiński – Lewandowski/Rządkowski 6:2, 6:2; Konopko/Radoń – Biliński/Kasperski 7:6 (5), 3:6, 12:10; Mikuła/Piekarek – Świderski/Wajdemajer 6:1, 6:0; (3) Marek/Ziomber – Andrzejczak/Suski 6:4, 6:1; Iwaszkiewicz/Wożniak – Cieśla/Stajszczak 1:6, 6:3, 10:7; (2) Godek/Kolasiński – Galus/Kosiński 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Dudek/Michalski – Szczęsny/Wetoszka 6:0, 6:0; Kwiatkowski/Śliwiński – Konopko/Radoń 6:0, 6:3; Mikuła/Piekarek – Marek/Ziomber 4:6, 6:3, 12:10; Godek/Kolasiński – Iwaszkiewicz/Wożniak 6:4, 6:4.

Półfinały: Dudek/Michalski – Kwiatkowski/Śliwiński 6:1, 3:6, 10:4; Godek/Kolasiński – Mikuła/Piekarek 7:5, 6:2.

Finał: Dudek/Michalski – Godek/Kolasiński 6:2, 6:3.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Świątek/Dudek – Zając/Cieśla 6:0; Baszak/Pawlak – Jeleń/Szczęsny 6:2; (4) Kunat/Piekarek – Gabrych/Rządkowski 6:0; Nadajewska/Stajszczak – N. Komar/Radoń 7:5; Wędrocha/Ziomber – M. Komar/Kasperski 6:3; Chwalińska/Taczała – (3) Falkowska/Kwiatkowski 6:3; K. Jaśkiewicz/Barański – Kubka/Konopko 6:3; (2) Hertel/Michalski – Szczotka/Biliński 6:0.

Ćwierćfinały: Świątek/Dudek – Baszak/Pawlak 6:3; Kunat/Piekarek – Nadajewska/Stajszczak 6:1; Chwalińska/Taczała – Wędrocha/Ziomber 6:1; Hertel/Michalski – K. Jaśkiewicz/Barański 6:1.

Półfinały: Świątek/Dudek – Kunat/Piekarek 6:1; Hertel/Michalski – Chwalińska/Taczała 6:4.

Finał: Świątek/Dudek – Hertel/Michalski 6:1, 6:4.


KWALIFIKACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Cerowska – Wojewoda 6:2, 6:2; Kuta – Uzarek 6:1, 6:2; Krajewska – Miazek 6:1, 6:3.

Druga runda: M. Jaśkiewicz – Ejsmont 6:1, 6:0; K. Chmielowska – Derecka 6:0, 6:1; Hędrzak – Błażejewska 6:1, 6:4; Szepelska – Cerowska 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; M. Komar – Płocica 6:1, 6:0; Klawińska – Małachowska 6:0, 6:0; Zając – Wilczyńska 6:1, 6:3; Pietras – N. Chmielowska 6:3, 4:6, 6:3; Mrugowska – Kostuj 7:5, 7:5; Jeleń – A. Nowicka 6:0, 6:1; Bobik – Kuta 6:3, 6:0; Brunzlow – Filipecka 6:3, 6:3; Makal – Krajewska 6:2, 6:2; Nieznalska – Navahrodskaya 6:4, 6:4; Habrych – Szkudlarek 6:0, 6:2; Wożny – Szczepańska 6:1, 6:1.

Trzecia runda: M. Jaśkiewicz – K. Chmielowska 6:0, 6:0; Szepelska – Hędrzak 6:4, 6:2; M. Komar – Klawińska 7:5, 7:6 (4); Zając – Pietras 5:7, 6:4, 6:0; Mrugowska – Jeleń 6:2, 6:4; Brunzlow – Bobik 2:6, 6:2, 6:2; Makal – Nieznalska 6:0, 6:2; Wożny – Habrych 6:1, 5:7, 6:2.

KWALIFIKACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Wajdemajer – J. Bąkowski 6:3, 6:1; Paszkowski – Sadomski 6:1, 6:1; Bobiński – Brodzki 6:1, 6:1; F. Szymański – Nguyen 6:0, 6:0; Stochmal – Kuś 6:1, 6:0; Kaszuba – Herok 6:3, 6:4; Marcinkjan – Polaszek 5:7, 6:1, 6:1; Plak – Szabatin 6:4, 6:0; Frankowski – J. Piotrowski 6:3, 6:4; Stokłosiński – Świderski 4:6, 6:3, 6:3; J. Szajrych – D. Kwiatkowski 6:0, 6:0.

Druga runda: Wetoszka – Filochowski 6:0, 6:3; Mikulski – Wajdemajer 6:1, 6:3; Paszkowski – Biliński 6:3, 7:5; Bobiński – Karczmarczyk 6:4, 6:0; Rządkowski – Grabczan 6:3, 6:1; F. Szymański – Szpejankowski 4:6, 6:4, 6:2; Wożniak – Błocki 6:0, 6:0; M. Pawlicki – Stochmal 6:2, 6:3; M. Lewandowski – Kaszuba 6:0, 6:1; Marcinkjan – Marciniak 6:0, 6:1; Plak – Kuczyński 6:4, 6:7 (5), 6:4; Frankowski – Olech 6:4, 6:2; P. Chmielewski – Stokłosiński 6:3, 2:6, 6:1; Iwaszkiewicz – Pastuszak 6:1, 6:3; J. Szajrych – Cieśla 6:4, 6:3; Brzeziński – Bańkowski 6:2, 7:5.

Trzecia runda: Mikulski – Wetoszka 6:2, 6:3; Paszkowski – Bobiński 6:2, 4:6, 6:1; Rządkowski – F. Szymański 6:3, 6:3; Wożniak – M. Pawlicki 6:1, 6:1; M. Lewandowski – Marciniak 6:1, 6:0; Frankowski – Plak 6:2, 6:4; Iwaszkiewicz – P. Chmielewski 6:3, 6:4; Brzeziński – J. Szajrych 6:1, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności