Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Mistrzostwa Polski młodzików – złoto Dembka i Buczyńskiej

przez maka

Na kortach Arki w Gdyni zakończyły się mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

W turnieju chłopców na starcie praktycznie wszyscy czołowi zawodnicy w kraju (16 z 18 najlepszych w rankingu PZT).

Michał Dembek w finale pokonał Huberta Hurkacza. W całym turnieju nie stracił nawet seta.

Aleksandra Buczyńska w decydującym pojedynku wygrała z Magdaleną Fręch.

CHŁOPCY

Singiel

Pierwsza runda: (1) Dembek – bye; Żuk – Hałubiec 6:2, 6:1; Jantos – Kozielski 6:4, 6:1; (15) Lipiński – bye; (9) A. Kowalski – bye; Matuszewski – Karwowski 6:1, 6;4; Wożnicki – Szymankiewicz 6:1, 7:6 (4); (7) Dziewa – bye; Michocki – bye; Adamek – Sikorski 4:6, 7:6 (3), 6:4; Tadyszak – Paszkowski 6:1, 6:2; (13) Mol – bye; (11) Zapała – bye; Potarzycki – Pociej 6:4, 6:0; Kaczmarek – Filipowski 6:1, 6:1; (5) Piątek – bye; (6) Krawczyński – bye; Morawski – Dudek 7:6 (4), 6:3; Bednarczyk – Sowa 6:1, 6:0; (10) Słowik – bye; (14) Śmietana – bye; Ignacik – Gorszka 6:1, 6:4; Franko – Grabosz 6:3, 6:2; (3) Hurkacz – bye; (8) Walkusz – bye; Miller – Ładocha 6:3, 7:5; Szpakowski – P. Kowalski 7:6 (4), 6:2; (12) Radwan – bye; (16) Smolicki – bye; Raupuk – Czekański 6:2, 6:4; Słojewski – Wojtaś 6:3, 6:3; (2) Królik – bye.

Druga runda: Dembek – Żuk 6:3, 6;0; Lipiński – Jantos 6:2, 6:0; A. Kowalski – Matuszewski 6:0, 6:1; Dziewa – Wożniacki 6:2, 6:1; Michocki – Adamek 6:3, 6:3; Tadyszak – Mol 2:6, 6:2, 6:1; Zapała – Pociej 6:2, 6:2; Piątek – Kaczmarek 6:2, 7:5; Krawczyński – Morawski 6:0, 6:1; Bednarczyk – Słowik 6:3, 6:1; Śmietana – Ignacik 6:0, 6:3; Hurkacz – Frano 6:0, 6:0; Walkusz – Miller 6:2, 6:1; Szpakowski – Radwan 5:7, 6:3, 6:3; Smolicki – Raupuk 7:6 (5), 6:4; Królik – Słojewski 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Dembek – Lipiński 6:0, 6:1; A. Kowalski – Dziewa 4:6, 6:4, 6:0; Michocki – Tadyszak 7:5, 6:0; Piątek – Zapała 6:3, 6:2; Bednarczyk – Krawczyński 6:3, 6:3; Hurkacz – Śmietana 6:3, 7:5; Walkusz – Szpakowski 6:1, 6:0; Królik – Smolicki 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Dembek – A. Kowalski walkower; Michocki – Piątek 6:1, 6:2; Hurkacz – Bednarczyk 7:6 (1), 6:4; Królik – Walkusz 7:6 (7), 7:5.

Półfinały: Dembek – Michocki 6:2, 7:6 (2); Hurkacz – Królik 7:5, 2:6, 7:5.

Finał: Dembek – Hurkacz 6:3, 6:1.

Debel

Pierwsza runda: Dembek/Królik – Filipowski/Szpakowski 6:2, 6:0; Słowik/Matuszewski – Karwowski/Smolicki 6:2, 6:3; Krawczyński/Piątek – Franko/Raupuk 6:2, 6:1; Adamek/Kaczmarek – Szymankiewicz/Wożnicki 6:3, 2:6, 10:8; Bednarczyk/Zapała – Hurkacz/Lipiński 7:6 (3), 1:6, 10:8; A. Kowalski/Walkusz – Miller/Mol 6:1, 6:4; Hałubiec/Ładocha 6:7 (6), 6:4, 10:8; Dziewa/Michocki – Kozielski/Morawski 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Dembek/Królik – Słowik/Matuszewski 6:1, 6:4; Adamek/Kaczmarek – Krawczyński/Piątek 6:2, 6:4; Bednarczyk/Zapała – A. Kowalski/Walkusz 2:6, 6:2, 10:5; Dziewa/Michocki – Hałubiec/Ładocha 6:1, 6:1.

Półfinały: Dembek/Królik – Adamek/Kaczmarek 6:0, 5:7, 10:6; Bednarczyk/Zapała – Dziewa/Michocki 6:4, 4:6, 11:9.

Finał: Dembek/Królik – Bednarczyk/Zapała 6:4, 6:2.

Eliminacje

Pierwsza runda: Sowiński – Kimaszewski 6:4, 6:1; Sałaciński – Nowak 2:6, 6:3, 6:3; Paszkowski – Zalewski 6:0, 6:1; Kidoń – Osiński 6:4, 6:1; Bizoń – Podczaski 6:3, 6:4; Kałuziński – Ingielewicz 6:3, 6:0; Tajchman – Autuch 5:7, 6:1, 6:2; Kieżun – Kwiatkowski 3:6, 6:4, 6:4; Pańka – Karowiec 6:2, 1:6, 6:3.

Druga runda: Sikorski – Zasada 6:4, 6:2; Słojewski – Sowiński 6:4, 5:7, 6:2; Grabosz – Stawski 6:7 (4), 6:3, 6:4; Gorszka – Sałaciński 6:1, 6:3; Pociej – Szfran 6:1, 6:0; Paszkowski – Śmiech 6:4, 6:4; Tadyszak – Myszkowski 6:1, 6:3; Leśniewicz – Kidoń 6:1, 6:3; Dudek – Tan 6:1, 6:2; Bizoń – Koczorowski 7:6 (3), 6:1; Potarzycki – Kapustka 6:0, 6:1; Karczmarczyk – Kałuziński 6:0, 5:7, 6:3; Tajchman – Osiecki 6:3, 6:3; Ignacik – Siewiński 7:6 (5), 7:6 (4); Czakański – Kieżun 6:0, 6:2; Bandura – Pańka 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Sikorski – Słojewski 3:6, 6:1, 6:1; Gorszka – Grabosz 6:2, 6:0; Paszkowski – Pociej 6:4, 1:6, 6:2; Tadyszak – Leśniewicz 6:2, 6:3; Dudek – Bizoń 6:4, 6:3; Potarzycki – Karczmarczyk 6:4, 6:1; Ignacik – Tajchman 6:4, 5:7, 6:4; Czakański – Bandura 6:3, 6:1.

DZIEWCZĘTA

Singiel

Pierwsza runda: (1) Fręch – bye; Błaś – Foryś 6:3, 6:1; Matuszak – Jankun 6:3, 6:1; (16) Żyłka – bye; (10) Wiśniewska – bye; Kocot – Górczyńska 6:2, 6:3; Silwanowicz – Kratiuk 6:2, 6:1; (7) Szymczuch – bye; (4) Maślanka – bye; Jastrzębska – Wilk 6:3, 6:4; Kądzielewska – Podlińska 6:2, 7:6 (4); (14) Iwaniuk – bye; (9) A. Świątek – bye; Kuczer – Pawłowska 6:0, 6:0; Nasiadka – Ebebenge 6:0, 6:0; (8) Jędrzejczak – bye; (6) Sierzputowska – bye; Szczygielska – Kusz 6:3, 6:3; Kubicz – Samonek 6:2, 6:4; (12) Grzywocz – bye; (15) Owczarek – bye; Nastula – Bogucka 6:4, 4:6, 6:4; Brzeska – Nowak 6:4, 2:6, 6:2; (3) Polańska – bye; (5) Nosek – bye; Budnik – Szuszkiewicz 6:3, 6:3; Wardejn – Kacprzyk 6:3, 6:4; (11) Świtajska – bye; (13) Pindelska – bye; K. Kowalska – Wiewiór 6:1, 6:3; An. Goławska – Nikolenko 4:6, 6:2, 6:3; (2) Buczyńska – bye.

Druga runda: Fręch – Błaś 6:3, 6:1; Matuszak – Żyłka 6:0, 5:7, 7:6 (5); Wiśniewska – Kocot 6:2, 6:3; Szymczuch – Silwanowicz 6:4, 6:2; Maślanka – Jastrzębska 6:3, 6:0; Iwaniuk – Kądzielewska 6:3, 6:1; A. Świątek – Kucer 6:3, 6:3; Jędrzejczak – Nasiadka 6:2, 4:6, 6:2; Sierzputowska – Szczygielska 6:0, 6:3; Kubicz – Grzywocz 6:1, 6:2; Owczarek – Nastula 6:3, 6:4; Polańska – Brzeska 6:1, 6:3; Nosek – Budnik 6:0, 6:2; Świtajska – Wardejn 6:1, 6:4; Pindelska – K. Kowalska 7:6 (5), 6:1; Buczyńska – An. Goławska 6:0, 7:5.

Trzecia runda: Fręch – Matuszak 6:1, 6:2; Wiśniewska – Szymczuch 6:2, 7:5; Iwaniuk – Maślanka 6:2, 6:2; A. Świątek – Jędrzejczak 6:1, 2:6, 6:3; Sierzputowska – Kubicz 6:3, 6:1; Polańska – Owczarek 2:6, 6:4, 6:2; Nosek – Świtajska 7:5, 6:0; Buczyńska – Pindelska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Fręch – Wiśniewska 6:1, 6:1; Iwaniuk – A. Świątek 6:2, 6:1; Polańska – Sierzputowka 6:3, 6:3; Buczyńska – Nosek 6:0, 6:4.

Półfinały: Fręch – Iwaniuk 6:0, 6:2; Buczyńska – Polańska 6:2, 6:1.

Finał: Buczyńska – Fręch 0:6, 6:4, 6:0.

Debel

Pierwsza runda: K. Kowalska/A. Świątek – Buczyńska/Polańska 7:5, 3:6, 10:8; Nasiadka/Szczygielska – Kuczer/Podlińska 6:2, 4:6, 10:4; Grzywocz/Maślanka – Brzeska/Kubicz 6:7 (6), 6:3, 10:7; Błaś/Kusz – Nastula/Silwanowicz 7:5, 6:2; Fręch/Kądzielewska – Owczarek/Szymczuch 6:3, 6:1; Nowak/Żyłka – Pindelska/Sierzputowska 1:6, 7:5, 11:9; Iwaniuk/Wiśniewska – Kacprzyk/Samonek 6:1, 6:1; Jędrzejczak/Nosek – Foryś/Świtajska 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: K. Kowalska/A. Świątek – Nasiadka/Szczygielska 6:3, 6:4; Grzywocz/Maślanka – Błaś/Kusz 2:6, 6:3, 10:8; Fręch/Kądzielewska – Nowak/Żyłka 6:1, 6:1; Jędrzejczak/Nosek – Iwaniuk/Wiśniewska 6:2, 6:0.

Półfinały: K. Kowalska/A. Świątek – Grzywocz/Maślanka 3:6, 6:3, 10:6; Fręch/Kądzielewska – Jędrzejczak/Nosek 4:6, 7:5, 10:3.

Finał: Fręch/Kądzielewska – K. Kowalska/A. Świątek 6:3, 6:0.

Eliminacje

Pierwsza runda: Szymańska – Jaworowska 6:3, 6:3; Budnik – Mencwel 6:2, 6:1; Kiryluk – Duda 6:3, 6:2; Mędrzycka – Laskowska 1:6, 6:3, 6:0; Kulesza – Kwiecień 6:1, 6:3.

Druga runda: Jankun – Szymańska 6:0, 6:1; Jastrzębska – Szewczak 6:3, 6:2; Budnik – Foryś 6:3, 6:2; Ebebenge – Kiryluk 6:3, 2:6, 6:1; Wilk – Tadyszak 6:1, 6:3; Bugucka – Mędrzycka 6:0, 6:0; Wiewiór – Grędzińska 6:4, 6:3; Kratiuk – Kulesza 7:6 (4), 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności