Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Mistrzostwa Polski skrzatów – Hertel i Andrzejczak najlepsi

W Warszawie rozegrywane były mistrzostwa Polski skrzatów o Puchar Siemens AGD.

W rywalizacji chłopców w półfinale znależli się Bartłomiej Andrzejczak, Daniel Michalski, Karol Paluch i Wojciech Marek.

Tytuł wywalczył kwalifikant Andrzejczak.

W elimiancjach awans wywalczyli m.in. Oliwier Ćwik, Robert Zaworski, Wojciech Szczęsny i Maciej Marciniak.

Wśród dziewcząt do najlepszej czwórki awansowały: Ania Hertel, Wiktoria Rutkowska, Iga Świątek i Julia Oczachowska.

W finale Hertel okazała się skuteczniejsza od Oczachowskiej.

SINGIEL

Pierwsza runda chłopców: (1) Dudek – bye; Andrzejczak – Lorens 6:2, 6:0; Adamek – Mikulski 6:0, 6:2; (16) Taczała – bye; (11) Pilaczyński – bye; Piotrowski – Grędziński 7:5, 6:0; Krawców – Nowakowski 7:5, 6:3; (5) Kwiatkowski – bye; (3) Paluch – bye; Szczęsny – Braciszewicz 6:2, 6:0; Iwaszkiewicz – Pawlak 6:1, 6:1; (15) Śliwiński – bye; (9) Skutella – bye; Malaszszak – Załubski 6:4, 6:4; Zaworski – Guzek 6:2, 6:0; (6) Ziomber – bye; (7) Kolasiński – bye; Galus – Wożniak 6:2, 7:5; Filochowski – Miotk 6:4, 6:1; (10) Szymański – bye; (14) Wetoszka – bye; Marciniak -Pawlicki 6:2, 7:5; Kaliszewski – Konopko 6:3, 3:6, 10:2; (4) Marek – bye; (8) Wojtkowiak – bye; Lewandowski – Radoń 6:3, 7:6 (10); Stajszczak – Ćwik 6:1, 6:0; (120 Niełacny – bye; (13) Olech – bye; Godek – Saks 6:2, 6:4; Matras – Kulpa 6:2, 6:1; (2) Michalski – bye.

Druga runda chłopców: Andrzejczak – Dudek 7:5, 0:6, 10:3; Taczała – Adamek 6:3, 6:4; Pilaczyński – Piotrowski 4:6, 6:4, 15:13; Kwiatkowski – Krawców 6:0, 6:1; Paluch – Szczęsny 6:2, 6:1; Sliwiński – Iwaszkiewicz 6:0, 6:1; Malaszszak – Skutella 6:1, 6:0; Ziomber – Zaworski 6:4, 6:2; Galus – Kolasiński 2:6, 6:1, 10:8; Szymański – Filochowski 6:1, 6:1; Wetoszka – Marciniak 6:0, 6:4; Marek – Kaliszewski 6:4, 6:1; Wojtkowiak – Lewandowski 6:4, 6;1; Stajszczak – Niełacny 2:6, 6:4, 11:9; Godek – Olech 7:5, 6:3; Michalski – Matras 6:0, 6:1.

Trzecia runda chłopców: Andrzejczak – Taczała 6:1, 6:1; Kwiatkowski – Pilaczyńki 6:0, 6:2; Paluch – Śliwiński 6:1, 6:0; Malaszszak – Ziober 7:5, 6:0; Szymański – Galus 6:4, 6:1; Marek – Wetoszka 6:1, 2:6, 10:5; Wojtkowiak – Stajszczak 4:6, 6:1, 10:8; Michalski – Godek 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały chłopców: Andrzejczak – Kwiatkowski 6:4, 6:0; Paluch – Malaszszak 6:4, 6:0; Marek – Szymański 6:2, 6:1; Michalski – Wojtkowiak 6:2, 6:2.

Półfinały chłopców: Andrzejczak – Paluch 6:1, 6:1; Michalski – Marek 6:1, 6:0.

Finał chłopców: Andrzejczak – Michalski 7:5, 6:2.

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Zakordoniec – bye; Mrugowska – K. Chmielowska 4:6, 6:3, 11:9; Klugmann – Stawarz 6:4, 6:2; (15) Molińska – bye; (9) Kostuj – bye; Falkowska – Czyżkowska 6:0, 6:2; Gała – Ravensdale 6:1, 6:4; (5) Oczachowska – bye; (4) M. Jaśkiewicz – bye; Podbioł – Filipecka 6:1, 6:2; Szepelska – N. Chmielowska 6:2, 6:0; (14) Wierzbowska – bye; (11) Świątek – bye; Zając – bye; Wiśniewska – Pietras 6:2, 6:3; (6) Bednarczyk – bye; (8) Aleksandrowicz – bye; Rogozińska – Jeleń 6:1, 6:2; Grygołowicz – Habrych 6:0, 6:0; (10) Domin – bye; (16) N. Komar – bye; Pociej – Nadajewska 1:6, 6:0, 10:5; Chwalińska – Styczyńska 6:3, 6:1; (3) Rutkowska – bye; (8) Kunat – bye; M. Komar – Domańska 6:0, 6:2; Stepień – Kus 6:0, 6:0; (12) K. Jaśkiewicz – bye; (13) Wygoda – bye; Brunzlow – Makal 6:0, 6:1; Bałdyga -Skiba 6:1, 6:1; (2) Hertel – bye.

Druga runda dziewcząt: Zakordoniec – Mrugowska 6:1, 6:2; Molińska – Klugmann 6:3, 6:3; Kostuj – Falkowska 6:4 i krecz Weroniki; Oczachowska – Gała 6:0, 6:0; M. Jaśkiewicz – Podboj 6:1, 6:0; Wierzbowska – Szepelska 6:2, 6:1; Świątek – Zając 6:0, 6:0; Bednarczyk – Wiśniewska 6:1, 6:2; Rogozińska – Aleksandrowicz 6:3, 6:1; Domin – Grygołowicz 6:1, 6:2; Pociej – N. Komar 6:1, 6:3; Rutkowska – Chwalińska 6:3, 6:3; Kunat – M. Komar 6:0, 6:1; K. Jaśkiewicz – Stępień 6:0, 6:3; Brunzlow – Wygoda 7:5, 6:4; Hertel – Bałdyga 6:0, 6:0.

Trzecia runda dziewcząt: Zakordoniec – Molińska 6:3, 6:0; Oczachowska – Kostuj 7:6 (5), 7:6 (6); Wierzbowska – M. Jaśkiewicz 6:4, 6:2; Świątek – Bednarczyk 6:0, 7:5; Domin – Rogozińska 6:2, 6:1; Rutkowska – Pociej 6:2, 6:4; Kunat – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:3; Hertel – Brunzlow 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały dziewcząt: Oczachowska – Zakordoniec 7:6 (1), 6:1; Świątek – Wierzbowska 6:4, 6:2; Rutkowska – Domin 6:2, 6:2; Hertel – Kunat 6:3, 6:1.

Półfinały dziewcząt: Oczachowska – Świątek 6:2, 6:1; Hertel – Rutkowska 6:4, 6:3.

Finał dziewcząt: Hertel – Oczachowska 7:6 (4), 6:0.

DEBEL

Pierwsza runda chłopców: (1) Dudek/Paluch – bye; Nowakowski/Taczała – Filochowski/Strzałkowski 6:4, 7:5; Ćwik/Zaworski – bye; (8) Galus/Wetoszka – bye; (3) Kwiatkowski/Zomber – bye; Kaliszewski/Pawlak – Marciniak/Piotrowski 4:6, 7:5, 10:8; Pawlicki/Skutella – Grędziński/Miotk 6:2, 6:1; (5) Niełacny/Wojtkowiak – bye; (7) Konopko/Olech – bye; Malaszszak/Wożniak – Iwaszkiewicz/Saks 6:1, 7:6 (3); Lorens/Szczęsny – bye; (4) Kolasiński/Szymański – bye; (6) Pilaczyński/Stajszczak – bye; Andrzejczak/Śliwiński – Adamek/Radoń 6:0, 6:2; Godek/Załubski – Krawców/Matras 5:7, 6:4, 10:8; (2) Marek/Michalski – bye.

Druga runda chłopców: Dudek/Paluch – Nowakowski/Taczała 6:0, 6:0; Galus/Wetoszka – Ćwik/Zaworski 6:1, 6:0; Kwiatkowski/Zomber – Kaliszewski/Pawlak 6:3, 6:2; Niełacny/Wojtkowiak – Pawlicki/Skutella 6:1, 6:1; Malaszszak/Wożniak – Konopko/Olech 6:3, 6:4; Kolasiński/Szymański – Lorens/Szczęsny 4:6, 6:2, 10:5; Andrzejczak/Śliwiński – Pilaczyński/Stajszczak 6:2, 6:3; Marek/Michalski – Godek/Załubski 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały chłopców: Dudek/Paluch – Galus/Wetoszka 6:, 6:4; Kwiatkowski/Zomber – Niełacny/Wojtkowiak 6:4, 6:3; Malaszszak/Wożniak – Kolasiński/Szymański 6:0, 6:3; Marek/Michalski – Andrzejczak/Śliwiński 6:2, 7:5.

Półfinały chłopców: Dudek/Paluch – Kwiatkowski/Zomber 6:4, 6:2; Marek/Michalski – Malaszszak/Wożniak 6:4, 4:6, 10:7.

Finał chłopców: Dudek/Paluch – Marek/Michalski 7:5, 6:3.

Pierwsza runda dziewcząt: Mrugowska/Styczyńska – M. Komar/N. Komar 6:2, 6:7 (5), 10:2; Brunzlow/Pociej – Filipecka/Rovensdale 6:2, 6:2; Bałdyga/Zając – Domańska/Kus 6:3, 6:1.

Druga runda dziewcząt: (1) Hertel/Rutkowska – Czyżkowska/Gała 6:0, 6:3; (7) Chwalińska/Wierzbowska – Rogozińska/Stawarz 6:2, 6:1; (4) Aleksandrowicz/Kostuj – Mrugowska/Styczyńska 6:3, 6:1; (6) Domin/Świątek – Podbioł/Stępień 6:1, 6:1; (5) K. Jaśkiewicz/Kunat – Brunzlow/Pociej 6:3, 6:1; (3) Bednarczyk/M. Jaśkiewicz – Molińska/Nadajewska 6:2, 4:6, 13:11; (8) Falkowska/Wygoda – Bałdyga/Zając 6:1, 6:3; (8) Oczachowska/Zakordoniec – Habrych/Jeleń 6:0, 7:6 (1).

Ćwierćfinały dziewcząt: Hertel/Rutkowska – Chwalińska/Wierzbowska 6:3, 6:2; Domin/Świątek – Aleksandrowicz/Kostuj 7:6 (5), 6:3; Bednarczyk/M. Jaśkiewicz – K. Jaśkiewicz/Kunat 6:7 (3), 6:2, 10:7; Oczachowska/Zakordoniec – Falkowska/Wygoda 6:1, 6:4.

Półfinały dziewcząt: Hertel/Rutkowska – Domin/Świątek 6:4, 6:2; Bednarczyk/M. Jaśkiewicz – Oczachowska/Zakordoniec 4:6, 6:3, 10:5.

Finał dziewcząt: Hertel/Rutkowska – Bednarczyk/M. Jaśkiewicz 6:3, 6:4.


ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Sytkow – Sadowski 6:0, 6:0; Kielan – Gryglas 6:0, 6:0; Marchewka – Michałowski 6:2, 6:3; Grabczan – Okoński 6:0, 6:3; Strzałkowski – Stanglewicz 6:0, 6:1; Andrzejczak – Kulig 6:0, 6:1.

Druga runda: Ćwik – Kulpa 6:3, 6:4; Zaworski – Sytkow 7:5, 6:1; Szczęsny – Kielan 6:4, 6:2; Załubski – Marchewka 6:0, 6:0; Matras – Grabczan 6:1, 6:1; Marciniak – Bondar 6:2, 6:3; Filochowski – Strzałkowski 7:5, 6:0; Andrzejczak – Guzek 6:0, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności