Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Mistrzostwa Polski skrzatów – Kądzielewska i Żuk najlepsi

przez maka

Zakończyły się rozgrywane w Markach halowe mistrzostwach Polski skrzatów (do lat 12).

Na starcie zawodów chłopców pojawili się praktycznie wszyscy czołowi zawodnicy w kraju.

W finale Kacper Żuk (na zdjęciu) wygrał pewnie z Andrzejem Franko.

W grze podwójnej triumfowali Michał Sikorski i Franko.

W turnieju dziewcząt tytuł wywalczyła Magdalena Kądzielewska pokonując w trzech setach Karolinę Szmit.

Obie finalistki wspólnie zwyciężyły w grze podwójnej.

Singiel chłopców

Pierwsza runda: (1) Sikorski – bye; Gawroński – bye; Piotrowski – Iwaszkiewicz 6:4, 6:1; (14) Kurosz – bye; (11) Pupin – bye; Piekarek – A. Pawlicki 6:1, 6:3; Robaszek – Muller 6:0, 6:0; (8) Bednarczuk – bye; (4) Żuk – bye; Michalski – Kotwicki 6:1, 6:2; Błaszczyk – Wojtaś 6:3, 6:1; (15) Krzystek – bye; (10) Piątkowski – bye; Kostka – bye; M. Pawlicki – Boniecki 6:0, 6:3; (6) Hossa – bye; (5) Łosiak – bye; Grzegorczyk – Szymański 6:3, 6:1; Paluch – Dworak 6:0, 6:0; (9) Kubicz – bye; (13) Kozioł – bye; Kwiatkowski – bye; Wożniak – Włoch 6:1, 6:1; (3) Franko – bye; (7) Zasada – bye; Sadal – Pyrkosz 6:3, 6:3; Janikowski – Bienkiewicz 6:4, 7:6 (5); (12) Gajewski – bye; (16) Gałka – bye; Dudek – Karmelita 6:2, 6:2; Marek – Olech 6:0, 6:1; (2) Fryze – bye.

Druga runda: (1) Sikorski – Gawroński 6:4, 6:3; (14) Kurosz – Piotrowski 6:2, 6:0; Piekarek – (11) Pupin 6:1, 6:1; (8) Bednarczuk – Robaszek 6:4, 6:1; (4) Żuk – Michalski 6:0, 6:0; (15) Krzystek – Błaszczyk 6:2, 6:1; Kostka – (10) Piątkowski 6:3, 6:1; (6) Hossa – M. Pawlicki 6:0, 6:1; Grzegorczyk – (5) Łosiak 6:4, 6:2; (9) Kubicz – Paluch 2:6, 7:6 (6), 10:8; (13) Kozioł – Kwiatkowski 6:3, 6:3; (3) Franko – Wożniak walkower; Zasada – Sadal 6:4, 0:6, 10:2; (12) Gajewski – Janikowski 6:3, 6:1; Dudek – (16) Gałka 6:2, 7:5; (2) Fryze – Marek 6:0, 6:0.

Trzecia runda: (1) Sikorski – (14) Kurosz 6:1, 6:3; (8) Bednarczuk – Piekarek 6:4, 4:6, 10:8; (4) Żuk – (15) Krzystek 6:0, 6:2; (6) Hossa – Kostka 6:1, 7:5; (9) Kubicz – Grzegorczyk 5:1 i krecz Jakuba; (3) Franko – (13) Kozioł 6:0, 6:1; (7) Zasada – (12) Gajewski 6:2, 6:3; (2) Fryze – Dudek 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: (1) Sikorski – (8) Bednarczuk 6:0, 6:1; (4) Żuk – (6) Hossa 6:0, 6:0; (3) Franko – (9) Kubicz 6:3, 6:0; (2) Fryze – (7) Zasada 6:2, 6:1.

Półfinały: (4) Żuk – (1) Sikorski 6:0, 6:1; (3) Franko – (2) Fryze 6:1, 3:6, 10:4.

Finał: (4) Żuk – (3) Franko 6:3, 6:0.

Debel chłopców

Ćwierćfinały: Żuk/Fryze – Gajewski/Kozioł 6:0, 6:0; Sadal/Gawroński – Bednarczuk/Piątkowski 6:2, 6:1; Łosiak/Hossa – Pyrkosz/Kubicz 6:2, 6:3; Sikorski/Franko – Grzegorczyk/Marek 6:2, 6:2.

Półfinały: Żuk/Fryze – Sadal/Gawroński 6:1, 6:0; Sikorski/Franko – Łosiak/Hossa 6:1, 6:4.

Finał: Sikorski/Franko – Żuk/Fryze 6:3, 7:5.

Eliminacje dziewcząt

Pierwsza runda: Popławska – Zielińska 6:1, 6:3; Malmon – Bałdyga 6:3, 1:6, 11:9; Miksza – Samoraj 6:2, 6:0; Walczak – Sokalska 6:4, 6:1; Cynkier – Głogowska 2:6, 6:1, 10:3; Bednarczyk – Kwiecień 6:2, 6:2; Falkowska – N. Chmielowska 6:0, 6:1; Nikolenko – Styczyńska 6:1, 6:1; Baszak – K. Chmielowska 6:0, 6:1; Kostuj – Komala 7:5, 1:6, 10:8; Kaniewska – Falińska 6:0, 6:1.

Druga runda: Psut – Popławska 6:2, 6:0, Kiryluk – Malmon 6:2, 6:2; Tomczyk – Miksza 6:2, 6:1; Walczak – Aleksandrowicz 6:3, 4:6, 10:3; Jurek – Cynkier 6:0, 6:1; Bednarczyk – Falkowska 6:3, 6:2; Baszak – Nikolenko 6:3, 7:5; Kostuj – Kaniewska 6:2, 6:1.

Singiel dziewcząt

Pierwsza runda: (1) Szmit – Kostuj 6:3, 6:0; Kania – Ciałkowska 6:1, 6:3; Hess – Kiryluk 6:4, 6:1; (6) Kuczer – Światłoń 7:5, 6:3; (3) Hertel – Walczak 6:0, 6:1; Świątek – Psuj 6:1, 6:1; Siłka – Nowak 6:4, 6:3; (7) Kromolicka – Bednarczyk 6:1, 6:1; Jaśkiewicz – (8) Bogucka 0:6, 6:2, 10:6; Jurek – Lechna 4:6, 6:3, 10:6; Tomczyk – Mroczkowska 6:3, 6:1; (4) Podlińska – Oczachowska 3:6, 6:1, 10:4; Zakordoniec – (5) Rutkowska 6:7 (3), 6:4, 10:8; Świtajska – Baszak 6:2, 6:2; Wilk – Sosnowska 6:3, 6:4; (2) Kądzielewska – Marut 6:1, 6:0.

Druga runda: (1) Szmit – Kania 6:4, 6:2; (6) Kuczer – Hess 6:1, 6:4; (3) Hertel – Świątek 6:1, 7:5; (7) Kromolicka – Siłka 6:1, 6:2; Jaśkiewicz – Jurek 6:2, 6:3; Tomczyk – (4) Podlińska 6:4, 6:4; Zakordoniec – Świtajska 6:0, 6:0; (2) Kądzielewska – Wilk 3:6, 7:6 (4), 10:4.

Ćwierćfinały: (1) Szmit – (6) Kuczer 6:1, 6:4; (3) Hertel – (7) Kromolicka 6:0, 4:6, 10:5; Tomczyk – Jaśkiewicz 6:0, 6:0; (2) Kądzielewska – Zakordoniec 6:1, 6:3.

Półfinały: (1) Szmit – (3) Hertel 6:4, 6:4; (2) Kądzielewska – Tomczyk 6:1, 6:2.

Finał: (2) Kądzielewska – (1) Szmit 1:6, 6:3, 10:5.

Debel dziewcząt

Ćwierćfinały: Szmit/Kądzielewska – Aleksandrowicz/Kostuj 6:0, 6:1; Kromolicka/Rutkowska – Jaśkiewicz/Światłoń 6:1, 6:1; Sosnowska/Zakordoniec – Lechna/Kania 6:1, 2:6, 10:3; Wilk/Kuczer – Hertel/Podlińska 6:2, 6:1.

Półfinały: Szmit/Kądzielewska – Kromolicka/Rutkowska 6:0, 6:1; Wilk/Kuczer – Sosnowska/Zakordoniec 6:2, 6:2.

Finał: Szmit/Kądzielewska – Wilk/Kuczer 6:4, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności