Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Mistrzostwa Polski skrzatów – poznaliśmy półfinalistów

W Szczecinie rozgrywane są mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

Zawody odbywają się na kortach klubu Promasters. al. Wojska Polskiego 127.

Wśród dziewcząt już w trzeciej rundzie doszło do hitu. Trenującą długo z Wielkiej Brytanii Wiktoria Kulik pokonała Karolinę Szmit, rozstawioną z dwójką.

Do półfinalu awansowały Magdalena Kądzielewska, Marcelina Podlińska, Daria Kuczer i Kulik.

W gronie chłopców w najlepszej czwórce znależli się czterej najwyżej rozstawieni gracze: Kacper Żuk, Konrad Fryze, Michał Sikorski i Andrzej Franko.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda singla: (1) Kądzielewska – bye; Domin – Komorowska 6:2, 6:0; Radomska – Falkowska 7:5, 6:2; (15) Oczachowska – bye; (11) Sosonowska – bye; Jaśkiewicz – Jędrzejczak 6:2, 6:1; Tomczyk – Mikołajczyk 6:0, 6:2; (5) Rutkowska – bye; (4) Podlińska – bye; Kiryluk – Popadowska 6:1, 6:1; M. Kania – Zalewska-Biziuk 6:1, 6:0; (14) Ciałkowska – bye; (10) Bogucka – bye; Hess – Psut 7;5, 6:1; Bednarczyk – Sawicz 6:0, 6:0; (8) Kromolicka – bye; (6) Kuczer – bye; Pawlak – Danilewicz 6:2, 6:4; Nikolenko – Siłka 6:0, 6:2; (9) Wilk – bye; (16) Nowak – bye; Kostuj – Bałdyga 6:0, 6:1; Lechna – Zając 6:1, 6:1; (3) Hertel – bye; (7) Zakordoniec – bye; Mrugowska – Cimaga 6:3, 6:1; Świątek – Kwiecień 3:6, 7:5, 10:5; (12) Światłoń – bye; (13) Mroczkowska – bye; Kulik – Ciesielska 6:0, 6:0; Kunat – Szycko 6:1, 6:3; (2) Szmit – bye.

Druga runda singla: Kądzielewska – Domin 6:3, 6:3; Oczachowska – Radomska 4:6, 6:2, 10:4; Jaśkiewicz – Sosnowska 3:6, 6:1, 10:8; Rutkowska – Tomczyk 7:6 (4), 6:4; Podlińska – Kiryluk 6:1, 6:2; M. Kania – Ciałkowska 6:2, 7:6 (6); Bogucka – Hess 7:6 (3), 6:4; Bednarczyk – Kromolicka 6:4, 7:5; Kuczer – Pawlak 6:0, 6:2; Wilk – Nikolenko 6:7 (3), 6:4, 10:4; Nowak – Kostuj 6:4, 6:2; Hertel – Lechna 7:5, 7:6 (3); Zakordoniec – Mrugowska 6:0, 6:1; Świątek – Światłoń 1:6, 6:2, 10:7; Kulik – Mroczkowska 6:0, 6:3; Szmit – Kunat 6:0, 6:0.

Trzecia runda singla: Kądzielewska – Oczachowska 6:0, 6:0; Rutkowska – Jaśkiewicz 6:3, 6:3; Podlińska – M. Kania 6:0, 6:1; Bogucka – Bednarczyk 6:4, 6:0; Kuczer – Wilk 6:1, 6:1; Hertel – Nowak 6:0, 6:1; Zakordoniec – Świątek 6:1, 6:2; Kulik – Szmit 6:1, 2:6, 10:7.

Ćwierćfinały singla: Kądzielewska – Rutkowska 6:3, 6:1; Podlińska – Bogucka 6:3, 6:2; Kuczer – Hertel 6:3, 6:3; Kulik – Zakordoniec 6:0, 6:7 (9), 10:5.

Półfinały singla: Kądzielewska – Podlińska; Kulik – Kuczer.

Półfinały debla: Kądzielewska/Szmit – Kania/Mroczkowska 6:1, 6:1; Kuczer/Kulik – Siłka/Światłoń 6:1, 6:4.

Finał debla: Kądzielewska/Szmit – Kuczer/Kulik.

CHŁOPCY

Pierwsza runda singla: (1) Żuk – bye; Garwacki – Lalek 6:2, 6:0; Kurosz – Kolasiński 6:0, 6:2; (15) Dudek – bye; (12) Krzystek – bye; Bieńkiewicz – Janikowski 6:1, 6:0; J. Pala – Konopko 6:3, 3:6, 10:7; (8) Zasada – bye; (3) Sikorski – bye; Błaszczyk – T. Pala 6:3, 6:4; Śliwiński – Wetoszka 6:4, 6:3; (13) Kozioł – bye; (10) Sadal – bye; Grzegorczyk – Pyrkosz 6:0, 6:4; Dworak – Grzesik 6:4, 6:2; (7) Hossa – bye; (5) Łosiak – bye; M. Pawlicki – Zaręba 6:1, 6:1; A. Pawlicki – Mariankowski 6:0, 6:1; (11) Michalski – bye; (14) Gajewski – bye; Urjasz – B. Piątkowski 2:6, 6:2, 10:7; A. Kwiatkowski – Galus 6:0, 6:0 (4) Franko – bye; (6) Gawroński – bye; Lesman – Bobiński 6:0, 6:0; Ćwik – Kennedy 6:2, 6:2; (9) Bednarczuk – bye; (16) Pupin – Włodarczyk 6:4, 6:1; Przybylski – Kosiński 6:4, 6:3; Paluch – Zaworski 6:1, 6:2; (2) Fryze – bye.

Druga runda singla: Żuk – Garwacki 6:0, 6:0; Dudek – Kurosz 6:3, 6:2; Krzystek – Bieńkiewicz 4:6, 7:5, 10:6; Zasada – J. Pala 6:0, 6:0; Sikorski – Błaszczyk 6:0, 6:0; Kozioł – Śliwiński 6:3, 6:1; Sadal – Grzegorczyk 7:5, 3:6, 10:8; Hossa – Dworak 6:4, 6:4; Łosiak – M. Pawlicki 6:0, 6:1; Michalski – Gajewski 6:0, 6:3; Gajewski – Urjasz 6:2, 6:2; Franko – A. Kwiatkowski 6:2, 6:1; Gawroński – Lesman 6:1, 6:2; Bednarczuk – Ćwik 6:0, 6:1; Pupin – Przybylski 6:1, 6:2; Fryze – Paluch 6:2, 7:5.

Trzecia runda singla: Żuk – Dudek 6:3, 6:1; Zasada – Krzystek 7:6 (3), 3:6, 10:3; Sikorski – Kozioł 6:0, 6:0; Sadal – Hossa 6:2, 6:1; Michalski – Łosiak 6:3, 6:0; Franko – Gajewski 7:6 (1), 6:1; Bednarczuk – Gawroński 6:3, 6:1; Fryze – Pupin 7:6 (4), 6:3.

Ćwierćfinały singla: Żuk – Zasada 6:0, 6:0; Sikorski – Sadal 6:2, 6:2; Franko – Michalski 6:0, 6:1; Fryze – Bednarczuk 6:3, 6:4.

Półfinały singla: Żuk – Sikorski; Franko – Fryze.

Półfinały debla: Fryze/Żuk – Hossa/Łosiak 6:1, 6:0; Franko/Sikorski – Gawroński/Sadal 6:1, 6:3.

Finał debla: Fryze/Żuk – Franko/Sikorski.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności