Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Młodzieżowe mistrzostwa Polski dla Kani i Gadomskiego

W Poznaniu zakończyły się młodzieżowe mistrzostwa Polski.

W rywalizacji mężczyzn o złoto i dziką kartę do Poznań Open Piotr Gadomski pokonał Igora Bujdo.

Wśród kobiet Paula Kania wygrała w finale z Magdą Linette.

W grach podwójnych triumfowali: Linette i Katarzyna Piter oraz Bujdo i Mikołaj Jędruszczak.

W grze mieszanej zwyciężyli Sylwia Mikołajczuk i Bogdan Dzudzewicz.

SINGIEL

Pierwsza runda mężczyzn: Caruk – Borowy 6:1, 6:1; Bujdo – A. Mlazga 6:2, 6:0; Dzudzewicz – Plewiński 6:2, 6:1; Tarasewicz – P. Gewert 5:7, 6:3, 6:3; Stefaniak – P. Zbroja 6:0, 6:1; Jerzy – Gałązka 6:4, 6:2; Safuryn – Białkowski 6:2, 6:1; Nowak – Werstak 6:3, 6:1.

Druga runda mężczyzn: W. Lutkowski – Caruk 6:4, 6:3; Barański – Urban 6:1, 7:5; Bujdo – Sołtyka 4:6, 6:1, 6:0; P. Janik – Seifert 6:1, 6:1; Kocyła – Wodniak 6:3, 6:4; Dzudzewicz – Gryńskowski 6:2, 6:1; Konieczny – Kroczek 6:3, 6:4; Majchrowicz – Siekierczak 6:3, 6:3; Jędruszczak – Bartosiewicz 6:4, 6:2; Rajski – Dończyk 6:4, 6:2; Tokarz – Tarasewicz 7:5, 6:1; Kac. Mularczyk – Stach 6:4, 6:1; Wojnar – Stefaniak 5:7, 6:4, 6:4; Orliński – Jerzy 6:3, 3:6, 6:3; Filipek – Safuryn 1:6, 6:3, 6:4; Gadomski – Nowak 6:0, 6:2.

Trzecia runda mężczyzn: W. Lutkowski – Barański 6:4, 6:2; Bujdo – P. Janik 6:2, 6:2; Kocyla – Dzudzewicz 6:3, 5:7, 6:1; Majchrowicz – Konieczny 6:3, 6:3; Rajski – Jędruszczak 6:2, 6:2; Kac. Mularczyk – Tokarz; Wojnar – Orliński 6:2, 6:3; Gadomski – Filipek 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały mężczyzn: Bujdo – W. Lutkowski 6:4, 6:2; Kocyła – Majchrowicz 6:4, 6:3; Rajski – Kac. Mularczyk 6:3, 6:4; Gadomski – Wojnar 6:4, 6:3.

Półfinały mężczyzn: Bujdo – Kocyła 6:4, 6:1; Gadomski – Rajski 7:5, 4:6, 6:2.

Finał: Gadomski – Bujdo 7:5, 6:4.

Pierwsza runda kobiet: Domagała – Król 6:1, 6:2; M. Lewandowska – Dolata 6:1, 6:0.

Druga runda kobiet: Linette – Bujakiewicz 6:1, 6:1; Kozel – Kurasz 6:2, 6:0; Mikołajczuk – Magusiak 6:0, 4:6, 6:1; Anusiewicz – Krasińska 6:1, 6:0; Domagała – Lisiecka 6:1, 6:0; Piter – Pietrkiewicz 6:2, 6:2; M. Lewandowska – Sekrecka 6:0, 4:6, 6:4; Kania – Tuszyńska 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały kobiet: Linette – Kozel 6:2, 6:0; Anusiewicz – Mikołajczuk 6:4, 6:4; Piter – Domagała 6:2, 6:2; Kania – M. Lewandowska 6:0, 6:2.

Półfinały kobiet: Linette – Anusiewicz 6:3, 6:1; Kania – Piter 5:7, 6:4, 6:4.

Finał: Kania – Linette 6:4, 2:6, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda mężczyzn: W. Lutkowski/Majchrowicz – Trasewicz/Sołtyka 7:5, 6:1; Barański/Dończyk – Saturyn/Plewiński; Orliński/Bartosiewicz – Filipiak/Wojnar 6:2, 4:6, 10:7; Gadomski/Siekierczak – Sitert/Dzudzewicz 6:2, 6:2; Stefaniak/Konieczny – Przybylski/Białkowski 6:3, 7:6; Borowy/ Szóstak – Kroczek/Wodniak 6:4, 7:5; Jędruszczak/Bujdo – Caruk/Brandys 6:2, 6:2; Kac. Mularczyk/Kocyła – P. Janik/Stach 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały mężczyzn: W. Lutkowski/Majchrowicz – Barański/Dończyk 6:2, 6:2; Gadomski/Siekierczak – Bartosiewicz/Orliński 6:1, 6:3; Konieczny/Stefaniak – Borowy/Szóstak 6:4, 6:2; Bujdo/Jędruszczak – Kocyła/Kac. Mularczyk 7:6, 6:1.

Półfinały mężczyzn: W. Lutkowski/Majchrowicz – Gadomski/Siekierczak 6:2, 7:6; Bujdo/Jędruszczak – Konieczny/Stefaniak.

Finał: Bujdo/Jędruszczak – W. Lutkowski/Majchrowicz 7:5, 6:1.

Pierwsza runda kobiet: Lisiecka/Magusiak – Kurasz/Przybylska 4:6, 6:4, 10:5.

Ćwierćfinały kobiet: Linette/Piter – Dolata/Tuszyńska 6:1, 6:1; Król/M. Lewandowska – Lisiecka/Magusiak 6:1, 6:0; Anusiewicz/Mikołajczuk – Pietrkiewicz/Sekrecka 6:2, 6:2; Domagała/Kozel – Bujakiewicz/Krasińska 6:1, 6:0.

Półfinały kobiet: Linette/Piter – Król/M. Lewandowska 6:2, 6:2; Domagała/Kozel – Anusiewicz/Mikołajczuk 6:3, 6:3.

Finał kobiet: Linette/Piter – Domagała/Kozel 6:1, 6:0.

MIKST

Pierwsza runda: Król/Bujdo – Lewandowska/Tarasewicz 6:4, 6:3; Sekrecka/Caruk – Bujakiewicz/Seifert 6:2, 7:5; Przybylska/Białkowski – Dolata/Kroczek 6:2, 7:5; Magusiak/Wojnar – Siekierczak/Pietrkiewicz 6:1, 3:6, 14:12.

Ćwierćfinały: Król/Bujdo – Domagała/W. Lutkowski 3:6, 6:3, 10:7; Mikołajczuk/Dzudzewicz – Sekrecka/Caruk 7:6, 6:3; Anusiewicz/Gadomski – Przybylska/Białkowski 6:4, 6:3; Kozel/Janik – Magusiak/Wojnar 6:1, 4:6, 10:8.

Półfinały: Mikołajczuk/Dzudzewicz – Król/Bujdo 6:4, 7:6; Kozel/Janik – Anusiewicz/Gadomski 6:4, 7:5.

Finał: Mikołajczuk/Dzudzewicz – Kozel/Janik 2:6, 6:4, 10:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności