Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Na juniorskich kortach – finał Kłosa

przez maka

Polscy juniorzy startowali w turniejach w Niemczech, Ukrainie, Łotwie i Danii.

Halle

Zawody Gerry Weber Junior Open (korty trawiaste, grade 2) odbywają się w Halle. Zuzanna Maciejewska została rozstawiona z 4.

Pokonała Peruwiankę Ferny Angeles Paz 6:1, 6:1 i Niemkę Yanę Morderger 6:3, 6:2. W ćwierćfinale przegrała z Austriaczką Barbarą Haas 1:6, 3:6.

W grze podwójnej Maciejewska i Włoszka Camilla Rosatello uległy Haas i Rosjance Anastazji Komardinie 4:6, 6:7 (4).

Lwów

Duża grupa biało-czerwonych walczyła w Ukrzakhid ITF (korty ziemne, grade 3). Piotr Łomacki pokonał Ukraińca Sashę Krasnova 6:3, 7:5 i Rumuna Patricka Ciorcilę 6:4, 6:2. W ćwierćfinale nie sprostał Brytyjczykowi Alexandrowi Sendegeyi 6:7 (5), 6:3, 3:6..

Szymon Walków wygrał z Ukraińcem Anatolijem Petrenko 6:2, 6:3, ale przegrał z Vadymem Kalyuzhnyym z Ukrainy 2:6, 6:2, 5:7.

Kamil Gajewski był lepszy od Ukraińca Denysa Kloka 6:2, 6:4, ale nie sprostał Brytyjczykowi Billemu Harrisowi 5:7, 4:6.

Jan Zieliński (nr 3) wygrał z Ukraińcem Sergiejem Pochtinem 7:6 (3), 6:2, ale przegrał z Ukraińcem Vadymem Ursu 6:7 (2), 6:4, 3:6.

Phillip Gresk był gorszy od Sendegeyi 0:6, 1:6, a Daniel Chmielewski uległ Ukraińcowi Vitalijovi Shcherbie 0:6, 0:6. W kwalifikacjach odpadł Łukasz Chmielewski.

W zmaganiach dziewcząt Aleksandra Buczyńska nie sprostała Ukraińce Oldze Fridman 1:6, 4:6.

Ryga

Pascal Kłos rywalizował w zawodach Ryga Open (korty ziemne, grade 4). Rozstawiony z 8, pokonał Białorusina Andreja Piakutskę 6:2, 4:6, 6:0.

Wygrał także z Rosjaninem Alexandrem Bublikiem 6:3, 6:4 i Niemcem Maxmilianem Engshuberem 6:3, 6:2.

W półfinale był lepszy od Brytyjczyka Joshui Parisa 4:6, 7:5, 7:6 (2). O tytuł przegrał z Łotyszem Arkadijsem Slobodkinsem 1:6, 3:6.

Odense

Do Danii wybrała się Roskana Łukasiak. W Odense ITF (korty ziemne, grade 4) uległa Niemce Lisie Matviyenko 3:6, 6:2, 6:7 (5).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności