Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Na juniorskich kortach – wygrana Majchrzaka

przez maka

Polscy juniorzy świetnie wypadli w turnieju ITF w Czarnogórze.

W Montenegro Open (korty ziemne, grade 4) w zawodach głównych walczyli: Kamil Majchrzak, Kamil Gajewski, Jan Zieliński i Szymon Walków. W eliminacjach odpadł Bartosz Korzeniewski.

Majchrzak w finale pokonał Gajewskiego 6:2, 6:0. Wcześniej rozstawiony z szóstką Kamil wygrał z Rosjaninem Vladimirsem Carkovsem 6:1, 6:0, Chorwatem Filipem Kraljeviciem 6:2, 6:0, Serbem Goranem Markoviciem 7:5, 6:1 i Czarnogórcem Ivanem Saveljiciem 6:4, 6:4.

Gajewski (5) okazał się lepszy od Słoweńca Roka Sitara 6:1, 7:6 (6), Chorwata Zvonimira Babicia 6:2, 0:6, 6:4, Łotysza Arkadijsa Slobodkinsa 6:0, 6:3 i Czarnogórca Igora Saveljicia 7:6 (8), 2:6, 6:3.

Zieliński (1) pokonał Chorwata Jana Pehneca 7:5, 7:6 (5) i Słoweńca Urha Krajnca Domitera 6:4, 6:4, ale przegrał z Igorem Saveljiciem 6:4, 6:7 (3), 6:7 (3).

Natomiast Walków (3) był skuteczniejszy od Chorwata Branko Loncarevicia 4:6, 7:5, 7:6 (6) i Serba Srdjana Jakovljevicia 6:3, 6:3, ale uległ Ivanovi Saveljiciovi 4:6, 6:3, 2:6.

W grze podwójnej Majchrzak i Zieliński wygrali w finale z Krajncem Domiterem i Sitarem 6:3, 6:0.

Budapeszt

Grupa Polaków rywalizowała w Europe Tennis Centre Cup na Węgrzech (korty ziemne, grade 4).

Paulina Lewandowska (nr 2 imprezy) przegrała od razu z póżniejszą triumfatorką zawodów Węgierką Dalmą Galfi 1:6, 0:6.

Patrycja Polańska uległa Czeszce Denisie Kulhankovej 2:6, 0:6, a Kasandra Kozub nie sprostała Ukraince Biance Velehan 1:6, 1:6.

Pascal Kłos pokonał Austriaka Davida Pichlera 4:6, 7:5, 6:3, ale przegrał z Chorwatem Marko Golesem Babiciem 5:7, 4:6.

Kacper Lemiesz uległ Węgrowi Mate Viraga 4:6, 2:6. Kwalifikacji nie przeszli Daniel i Łukasz Chmielewscy.

V峮amo

W Szwecji swoich sił próbowała Roksana Łukasiak. Przegrała w pierwszej rundzie turnieju SEB Outdoor Open (korty ziemne, grade 4).

Nie sprostała Szwedce Malin Ulvefeldt 0:6, 3:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności