Polski Tenis

WYNIKI

TORONTO WTA 1000: Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Na światowych kortach

Tenisistki i zawodnicy rywalizują w Maroku, Niemczech, Meksyku, Katarze, ZEA i USA.

Doha – WTA

Ćwierćfinały: Wozniacki – Pennetta 6:2, 6:0; Bartoli – S. Peng 6:2, 6:2; Zvonareva – Hantuchova 7:5, 6:7 (5), 7:5; Jankovic – Zakopalova 6:2, 6:4.

Półfinały: Wozniacki – Bartoli 6:1, 6:1; Zvonareva – Jankovic 6:1, 2:6, 6:4.

Acapulco – WTA

Ćwierćfinały: Dulko – Pous-Tio 3:6, 7:5, 6:0; Parra Santonja – Dominguez Lino 2:6, 6:3, 6:3; Larsson – Arn 6:1, 4:6, 6:2; Medina Garrigues – Suarez Navarro 6:2, 2:2 i krecz Carli.

Półfinały: Parra Santonja – Larsson 6:2, 6:0; Dulko – Medina Garrigues 6:0, 6:2.

Dubaj – ATP

Ćwierćfinały: Berdych – Petzschner 7:5, 6:4; N. Djokovic – Fl. Mayer 7:5, 6:1; Federer – Stakhovsky 6:3, 6:2; Gasquet – Simon 5:7, 6:2, 6:4.

Półfinały: N. Djokovic – Berdych 6:7 (5), 6:2, 4:2, krecz Czecha; Federer – Gasquet 6:2, 7:5.

Acapulco – ATP

Ćwierćfinały: Almagro – Giraldo 7:6 (0), 5:7, 6:4; Bellucci – Kubot 6:7 (5), 6:3, 6:4; Dolgopolov – Wawrinka 6:4, 7:6 (6); Ferrer – Monaco 2:6, 7:5, 6:2.

Półfinały: Almagro – Bellucci 7:6 (4), 6:4; Ferrer – Dolgopolov 5:7, 6:1, 6:1.

Delray Beach – ATP

Druga runda: Fish – R. Mello 6:2, 6:1; Falla – Mannarino 6:3, 6:2; Del Potro – Gabashvili 6:1, 6:1; K. Anderson – Serra 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Nishikori – Sweeting 6:7 (5), 6:2, 6:4; Tipsarevic – Dodig 7:6 (0), 6:1; Fish – Falla 6:1, 6:4; Del Potro – K. Anderson 6:4, 6:4.

Wolfsburg

Druga runda: Kindlmann – Dustov 1:6, 6:2, 7:5; Meffert – Huta Galung walkower; Ignatik – Bautista 5:7, 6:4, 6:4; Seifert – A. Beck 2:6, 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Bozoljac – Bachinger 6:4, 6:1; Bemelmans – Rieschick 6:3, 6:4; Meffert – Kindlmann 7:5, 6:4; Seifert – Ignatik 7:6 (5), 6:4.

Casablanca

Ćwierćfinały: Di Mauro – Greul 4:6, 6:2, 6:1; J. Pospisil – Menendez 7:5, 6:4; Donskoy – Mat. Viola 4:6, 6:4, 7:5; Skugor – And. Kuznetsov 6:3, 6:3.

Półfinały: Donskoy – J. Pospisil 4:6, 6:4, 6:4; Di Mauro – Skugor 6:7 (3), 7:6 (8), 6:2.

Kategoria: