Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Kubot/Zieliński – Arevalo/Miralles 6:4, 6:2; Marek - Arevalo 4:6, 2:6; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - S. Tsitsipas 6:3, 7:6 (2); Fucsovics - Coric 6:4, 6:1; BUENOS AIRES ATP 250: F. Cerundolo - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 3:6, 6:2; Schwartzman - Kecmanovic 6:0, 6:4; DOHA WTA 500: Kvitova - Muguruza 6:2, 6:1; LYON WTA 250: Tauson - Badosa 7:5, 6:1; Golubic - Ferro 4:6, 6:0, 7:6 (4).

Nieudany powrót Przysiężnego

przez maka

Michał Przysiężny przegrał z Nicolasem Massu w kwalifikacjach Sony Ericsson Open w Miami.

Przysiężny 4 4
Massu 6 6

Michał pewnie wygrał własne podanie (1:0). Równie łatwo zwyciężył także Nicolas (1:1).

Obydwaj zawodnicy świetnie serwowali (5:2 w asach dla Massu). Bez bez przełamań do stanu 4:4.

W dziewiątym gemie Przysiężny stracił podanie (4:5). Przegrał pierwszego seta (4:6).

Chilijczyk przełamał Ołówka w pierwszym gemie drugiej partii (0:1). Kolejne gemy dla serwujących (2:3).

Michał wywalczył rebreaka (3:3). Jednak w ważnym dziewiątym gemie po raz kolejny nie utrzymał podania (4:5). Także w drugim secie był gorszy od rywala (4:6).


Polak (117. miejsce w rankingu ATP) wraca na korty po przerwie spowodowanej kontuzją ścięgna Achillesa.

Ołówek został rozstawiony w eliminacjach z 14. Chilijczyk (259), podwójny mistrz olimpijski z Aten otrzymał dziką kartę od organizatorów zawodów na Florydzie.

Michał w najbliższych dwóch tygodniach broni aż 109 punktów.

Wyniki

Pierwsza runda: Dimitrov – De Voest 6:4, 7:6 (2); Massu – Przysiężny 6:4, 6:4; Schuettler – Reynolds 6:1, 3:6, 6:4; Zemlja – Navarro 6:3, 6:2; Kendrick – Skugor 6:2, 7:6 (3); Reister – Domijan 6:2, 6:3; Smyczek – Sela 6:1, 6:4; O. Rochus – Cipolla 6:3, 6:2; Dancevic – Dabul 7:6 (3), 6:1; D. Young – Clement 2:6, 6:3, 6:2; Russell – Bohli 6:4, 6:4; Matosevic – J. Cox 6:0, 6:2; Munoz de la Nava – H. Zeballos 6:2, 6:2; Lorenzi – J. Souza 6:4, 6:2; Bolelli – Van Der Merwe 6:2, 6:3; Bogomolov – J. Levine 7:5, 3:6, 6:3; Farah – Marchenko 1:6, 6:3, 6:3; Ilhan – Ebden 1:6, 6:3, 6:4; Capdeville – Falla 7:5, 7:6 (5); Phau – Sijsling 4:6, 6:2, 6:2; Kunitsyn – Ball 6:1, 6:1; Prodon – Salamanca 6:2, 6:0; Sweeting – Cabal 7:6 (4), 6:2; Rosol – Elias 7:5, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności