Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Cornet - Buyukakcay 1:6, 7:6 (4), 6:3; Charaeva - Dodin 3:6, 6:2, 6:2; Naef - Bucsa 4:6, 6:3, 6:4; Parrizas Dias - Tig 7:5, 6:2; E. Andreeva - Bandecchi 6:3, 6:4; Bassols Ribera - Noha Akugue 6:3, 7:5; BUENOS AIRES WTA 125: Pigossi - Romero Gormaz 6:4, 4:6, 6:4; Loeb - Papamichail 6:3, 6:2; Estable - Perez Alcarcon 6:2, 1:6, 6:2; Perrin - C. Alves 6:2, 6:1; Hercog - Monnet 6:4, 0:2 i krecz Francuzki.
Polska Liga Tenisa

Obejrzyj mecz finałowy Polaków

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski jutro o godz. 8 rano zagrają w finale turnieju Shanghai Rolex Masters.

Polacy osiągnęli trzy finały w trzy tygodnie. Tym razem w prestiżowej imprezie w Chinach.

Stoczyli w półfinale trudny pojedynek z duetem Łukasz Kubot/Oliver Marach.

– To był bardzo wyrównany mecz. W drugim secie chyba za bardzo się rozlużniliśmy – mówił Marcin Matkowski po meczu. – Ale supertie-break już kontrolowaliśmy od początku. Zaczęliśmy bardzo dobrze serwować i czuliśmy że mecz nam nie ucieknie.

– W pierwszym secie byliśmy zdecydowanie lepsi, mimo że o mało go nie przegraliśmy – śmieje się Fryta. – W drugim oni zaczęli grać fantastycznie a my zbyt rozlużnieni nie potrafiliśmy sie przeciwstawić, szwankował wolej. W tiebreaku kluczem do zwycięstwa był nasz serwis, który wreszcie zaczął funkcjonować tak jak trzeba – przyznaje Fyrstenberg.

Mecz finałowy z austriacko-hinduską parą Melzer/Paes będzie można obejrzeć za darmo w internecie na oficjalnej stronie ATP.

– Cieszę się, że ATP tak promuje debel i udostępnia sygnał za darmo. Wreszcie Polacy będą mogli nas obejrzeć w akcji – uśmiecha się Fryta.

Przed finałem Polscy debliści nie chcą spekulować.

– Mam nadzieję, że w końcu wygramy jakiś finał. chociaż zdaję sobie sprawę że nie będzie łatwo – dodaje Matkowski. – Do trzech razy sztuka.

Link do transmisji – http://www.firstrow.net/watch/32528/2/watch-melzer-/-paes-vs-fyrstenberg-/-matkowski-(atp-shanghai).html

Kategoria: