Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Korda - Lamasine 7:6 (3), 4:6, 7:6 (7); Lestienne - Kudla 6:2, 7:6 (6); Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; Tomova - Hesse 6:3, 6:2; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

OOM w Zielonej Górze

przez maka

Środa była kolejnym dniem rozgrywanej w Zielonej Górze Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich.

Do półfinału wśród dziewcząt awansowała Adrianna Rosik (na zdjęciu), która zagra z Kamilą Sasim. Ciekawie zapowiada się konfrontacja Magdaleny Stencel z Zuzanną Maciejewską.

W turnieju chłopców w 1/2 finału zmierzą się Szymon Walków z Michałem Nisponiem oraz Paweł Ciaś z Konradem Mularczykiem.

Chłopcy

Ćwierćfinały: Walków – Gajewski 7:6 (4), 7:5; Nispoń – Łomacki 6:3, 2:6, 7:6 (5); Mularczyk – Ogór 2:6, 6:3, 6:4; Ciaś – Dziedzic 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały debla: Ciaś/Gajewski – Dłuski/Dom. Kinastowski 6:3, 6:4; Walków/Rolski – Naduk/Zaorski 6:3, 6:1; Okrutny/Kierkuś – Sulgostowski/Kłos 7:5, 6:1; Daw. Kinastowski/Kurtys – Pożniak/Ignasiak 6:4, 3:6, 10:7.

Dziewczęta

Ćwierćfinały: Stencel – Żórawska 7:6 (5), 7:6 (6); Maciejewska – Pająk 6:2, 6:3; Rosik – Stanisz 6:2, 6:0; Sasim – Staniszewska 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały debla: Sasim/Rosik – K. Siemianowska/D. Siemianowska 6:3, 6:2; Karczewska/Witos – Stec/Baran 7:5, 6:3; Staniszewska/Goławska – Przybył/Lewińska 6:2, 6:4; Halicka/Pająk – Siuta/Hełmecka 6:4; 6:3.

Mikst

Ćwierćfinały: Maciejewska/Grzesiński – Kluczyńska/Morkowski 6:2, 6:0; K. Kapustka/Janik – Kobusińska/Olejnik 2:6, 6:3, 10:7; Stencel/Szyca – Borgman/Kazanowski 7:6 (3), 6:3; Żórawska/Łomacki – Z. Stelmaszak/K. Stelmaszak 6:3, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności