Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Opalenica Cup – wyniki turnieju młodzików

przez maka

W Wielkopolsce zakończył się turniej młodzików cyklu Tennis Europe Opalenica Cup.

W zawodach startują młodzi tenisiści do lat 14. Z Polaków przez eliminacje przebili się: Karolina Jaśkiewicz, Aurelia Pietraszkiewicz, Piotr Galus i Kacper Lalek.

Do ćwierćfinałów turnieju głównego awansowali: Wiktoria Kulik, Daria Kuczer, Marta Kania, Julia Oczachowska, Wiktoria Rutkowska, Tomasz Dudek, Marcin Skowroński, Michał Sikorski, Konrad Fryze, Jakub Grzegorczyk i Bartosz Łosiak.

O tytuł w gronie dziewcząt zagrała Oczachowska. Przegrała z Rosjanką Valeriyą Yushchenko. W półfinałach odpadli Kulik, Sikorski i Grzegorczyk.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Yushchenko – Nikolenko 6:2, 6:0; Prysmakova – Wilk 6:4, 6:0; Siłka – Putz 6:4, 6:4; (8) Kuczer – Babkova 6:2, 6:4; (4) Kulik – Isahanova 6:1, 6:4; Afanasyeva – Lechna 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik – Placzek 6:1, 6:1; (7) Dubrovina – Podlińska 7:6 (5), 6:2; Volodko – (6) Zakordoniec 6:2, 6:0; M. Kania – Zharikova 3:6, 6:3, 7:5; Kaul – Tomczyk 2:6, 6:0, 6:2; (3) Solovyeva – K. Jaśkiewicz 6:4, 7:6 (4); (5) Marcinkevica – Sosnowska 6:3, 6:2; Oczachowska – Diercksen 6:3, 6:4; Rutkowska – Amirova 6:4, 7:5; (2) Yemelyanenka – Pietraszkiewicz 6:3, 6:0.

Druga runda: Yushchenko – Prysmakova 6:1, 6:1; Kuczer – Siłka 6:1, 6:2; Kulik – Afanasyeva 6:2, 6:1; Dubrovina – Rogozińska-Dzik 6:1, 6:1; M. Kania – Volodko 6:3, 2:6, 6:2; Kaul – Solovyeva 6:4, 6:3; Oczachowska – Marcinkevica 6:1, 6:4; Rutkowska – Yemelyanenka 1:6, 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Yushchenko – Kuczer 6:0, 6:0; Kulik – Dubrovina 6:4, 2:6, 7:5; Kaul – M. Kania 5:7, 7:6 (3), 6:2; Oczachowska – Rutkowska 6:4, 6:2.

Półfinały: Yuschenko – Kulik 6:4, 6:3; Oczachowska – Kaul 6:4, 7:5.

Finał: Yuschenko – Oczachowska 6:0, 6:2.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Prysmakova/Yemelyanenka – bye; M. Kania/Rutkowska – Lechna/Placzek 6:1, 6:0; (4) Dubrovina/Volodko – bye; Podlińska/Wilk – Kaul/Nikolenko 6:4, 6:3; Amirova/Zharikova – K. Jaśkiewicz/Zakordoniec 6:2, 6:1; (3) Afanasyeva/Solovyeva – bye; Oczachowska/Siłka – Babkova/Isahanova 6:3, 6:2; (2) Kuczer/Kulik – bye.

Ćwierćfinały: Prysmakova/Yemelyanenka – M. Kania/Rutkowska 6:3, 6:4; Dubrovina/Volodko – Podlińska/Wilk 7:5, 7:5; Afanasyeva/Solovyeva – Podlińska/Wilk 6:2, 6:1; Kuczer/Kulik – Oczachowska/Siłka walkower.

Półfinały: Dubrovina/Volodko – Prysmakova/Yemelyanenka 6:4, 6:0; Kuczer/Kulik – Afanasyeva/Solovyeva 6:1, 5:7, 10:8.

Finał: Dubrovina/Volodko – Kuczer/Kulik 7:6 (2), 6:2.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pawlak – Końska 4:6, 6:4, 6:0; Komorowska – Stępień 6:3, 6:1; Pietraszkiewicz – Aleksandrowicz 6:4, 2:6, 6:4; Putz – Thomson 6:1, 3:6, 6:3.

Druga runda: Volodko – K. Nowak 6:0, 6:0; Isahanova – Zajda 6:2, 7:6 (4), Amirova – Zając 6:0, 6:1; Zharikova – N. Kromolicka 6:0, 6:2; Babkova – Pawlak 6:1, 6:3; K. Jaśkiewicz – Komorowska 6:3, 6:1; Pietraszkiewicz – Bogucka walkower; Putz – Światłoń 6:3, 2:6, 6:3.


SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Van Tilburg – Michalski 6:3, 6:2; Jurkonis – Kozioł 6:3, 6:3; Jankowiak – P. Fleischhauer 6:3, 6:2; (8) T. Dudek – Aksoyek 6:2, 6:2; A. Pawlicki – (4) Ausiyevich 6:1, 6:2; Skowroński – Bortsov 6:1, 6:2; Sikorski – N. Fleischhauer 6:3, 6:2; (7) Lapraille – Franko 6:4, 6:4; (5) Batmanovs – Zasada 6:3, 7:6 (3); Fryze – Huetten 6:2, 6:2; Wrzoł – Adamovich 6:2, 6:3; (3) Tzicas – Galus 6:3, 6:1; (6) Ivanov – Lalek 6:1, 6:2; Grzegorczyk – Zukauskas 6:2, 6:3; Łosiak – Bovy 6:7 (4), 7:6 (1), 6:1; Schellhorn – (2) Liaonenka 6:3, 6:4.

Druga runda: Van Tilburg – Jurkonis 6:0, 6:0; T. Dudek – Jankowiak 6:3, 6:4; Skowroński – A. Pawlicki 6:2, 6:2; Sikorski – Lapraille 6:4, 6:0; Fryze – Batmanovs 6:2, 6:2; Tzicas – Wrzoł 6:4, 6:4; Grzegorczyk – Ivanov 6:1, 7:5; Łosiak – Schellhorn 6:4, 1:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Van Tilburg – T. Dudek 5:7, 6:3, 6:4; Sikorski – Skowroński 6:4, 6:4; Tzicas – Fryze 6:1, 5:7, 6:3; Grzegorczyk – Łosiak 7:5, 5:7, 6:2.

Półfinały: Van Tilburg – Sikorski 6:2, 6:4; Tzicas – Grzegorczyk 6:1, 6:0.

Finał: Van Tilburg – Tzicas 6:3, 4:6, 7:5.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Tzicas/Van Tilburg – bye; Bovy/Schellhorn – Łosiak/Zasada 6:3, 7:5; (4) T. Dudek/Michalski – bye; Fryze/Skowroński – Jurkonis/Zukauskas 7:6 (6), 6:0; Franko/Sikorski – Aksoyek/Lapraille 6:2, 6:1; (3) Batmanovs/Ivanov – bye; Jankowiak/A. Pawlicki – Adamovich/Bortsov 6:2, 6:0; (2) Ausiyevich/Liaonenka – bye.

Ćwierćfinały: Tzicas/Van Tilburg – Bovy/Schellhorn 6:1, 6:0; Fryze/Skowroński – T. Dudek/Michalski 7:6 (4), 7:5; Franko/Sikorski – Batmanovs/Ivanov walkower; Jankowiak/A. Pawlicki – Ausiyevich/Liaonenka 4:6, 6:2, 10:5.

Półfinały: Tzicas/Van Tilburg – Fryze/Skowroński 6:4, 6:4; Franko/Sikorski – Jankowiak/A. Pawlicki 4:6, 6:1, 12:10.

Finał: Tzicas/Van Tilburg – Franko/Sikorski 6:4, 6:1.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Aksoyek – bye; Bortsov – bye; Huetten – Kolasiński 6:2, 6:4; N. Fleischhauer – Goldberg 6:1, 6:1; Galus – Czech 6:0, 6:2; Bovy – Kugel 6:0, 6:0; Lalek – Tepliakov 6:1, 6:0; P. Fleischhauer – Streimikis 6:0, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności