Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Kovalik - Kirkin 6:7 (5), 6:0, 7:6 (3); Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Orlen Polish Open

przez maka

W dniach od 1do 5 czerwca w Płocku odbędą się się XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach Orlen Polish Open (pula nagród to 15 tys. $).

Z całą pewnością sportowych emocji nie zabraknie. Udział w zawodach zapowiedziała czołówka światowego rankingu tenisistów na wózkach.

Kibice będą mogli zobaczyć m.in. Frederica Cattaneo (10 na świecie), Michaela Jeremiasza (11), Frederic Cazeaudumec (17) i Lahcen Majdi (18). Z polskich zawodników wystartują m.in. Judyta Olszewska, Albin Batycki (na zdjęciu), Piotr Jaroszewski czy Jerzy Kulik.

Na kortach Wisły Płock będzie można obejrzeć również zmagania kobiet oraz zawody w kategorii Quad (uszkodzenia dolnych i górnych narządów ruchu).

Turniej rozgrywany będzie na kortach tenisowych Wisły przy ulicy Łukasiewicza 34. W razie opadów deszczu uczestnicy imprezy przeniosą się do hali przy ul. Korczaka.

Program zawodów

1-3 czerwca, godz. 10-18 – mecze eiliminacyjne,
4 czerwca, godz. 10 – półfinały, godz. 15 – finał gry podwójnej,
5 czerwca, godz. 10 – finały.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności