Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

OTK juniorów – Jankowskaja i Drzewiecki najlepsi w Sopocie

Juniorzy walczyli w Sopocie w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym.

W finale chłopców zmierzyli się zawodnicy WKS Grunwald Poznań – Karol Drzewiecki i Michał Nispoń. Skuteczniejszy okazał się Karol.

Wśród dziewcząt Victoria Jankowskaja (SKT Sopot) w finałowej potyczce oddała dwa gemy Agacie Bieńkowskiej (WTT Wejherowo).

W deblu triumfowała para z Sopotu – Kamil Gajewski i Sebastian Chojnowski – którzy otrzymali walkowera od Drzewieckiego i Nisponia.

W rywalizacji dziewcząt siostry Aneta i Aleksandra Goławskie (GTT Lechia Gdańsk) pokonały Weronikę Halicką (ŁKT Łodż) i Bieńkowską.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: (1) Gajewski – bye; Kossek – P. Zieliński 6:2, 6:1; Nazaruk – Kuriata 7:6 (4), 2:6, 7:6 (3); Kaczmarek – (8) Pniewski; (3) Drzewiecki – bye; Przybylski – Autuch 6:0, 6:2; Dembek – G. Nowakowski 6:2, 6:1; (7) Sobkowiak – P. Kowalski 6:0, 6:2; (6) Dmochowski – Szabo 7:5, 6:3; Owczarz – Raupuk 6:1, 6:2; Lemiesz – Zapała 6:3, 6:2; (4) Zawisza – Walkusz 6:0, 6:4; (5) Chojnowski – Lamczyk 6:2, 6:0; Drelich – Karczmarczyk 6:2, 6:2; A. Kowalski – Hesse 6:2, 6:0; (2) Nispoń – bye.

Druga runda: Gajewski – Kossek 6:3, 6:3; Kaczmarek – Nazaruk 7:6 (3), 6:3; Drzewiecki – Przybylski 6:4, 6:0; Dembek – Sobkowiak 7:6 (2), 6:3; Dmochowski – Owczarz 6:2, 6:3; Zawisza – Lemiesz 6:4, 7:6 (2); Chojnowski – Drelich 6:3, 6:3; Nispoń – A. Kowalski 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Gajewski – Kaczmarek 6:0, 6:2; Drzewiecki – Dembek 7:5, 6:1; Dmochowski – Zawisza 6:4, 6:4; Nispoń – Chojnowski 7:5, 6:3.

Półfinały: Drzewiecki – Gajewski 3:6, 6:4, 7:5; Nispoń – Dmochowski 7:5, 6:3.

Finał: Drzewiecki – Nispoń 6:2, 7:6 (5).


DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: Pindelska – Samonek 6:1, 6:0.

Druga runda: Szczygielska – (1) Halicka 5:7, 7:5, 6:0; Buczyńska – K. Kowalska 6:1, 6:3; Jankowskaja – Pindelska 6:0, 6:2; Mlazga – Wiśniewska 6:4, 6:1; Śpiewak – Kulesza 6:3, 6:1; Bieńkowska – Wira 6:3, 6:4; Marciniak – Nastula 4:6, 6:1, 6:1; Al. Goławska – An. Goławska 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Buczyńska – Szczygielska 7:5, 3:6, 6:2; Jankowskaja – Mlazga 6:1, 6:1; Bieńkowska – Śpiewak 6:1, 6:1; Al. Goławska – Marciniak 7:5, 7:5.

Półfinały: Jankowskaja – Buczyńska 6:1, 6:2; Bieńkowska – Al. Goławska 2:6, 6:3, 6:2.

Finał: Jankowskaja – Bieńkowska 6:2, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności