Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

OTK kobiet w Zabrzu dla Korzeniak

Tenisistki walczyły w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym w Zabrzu.

Na kortach Mostostalu Zabrze triumfowała zawodniczka Grzegórzecki Kraków – Anna Korzeniak. Zwyciężczyni musiała się przebijać przez eliminacje. Druga była Magdalena Stencel (SKT Sopot).

Na trzeciej pozycji uplasowała się Agata Borgman (Górnik Bytom). Czwartym miejsce musiała się zadowolić Wiktoria Nosek (Tęcza Kielce).

Wyniki

Eliminacje: Odrzywołek – Bieńkowska 6:3, 6:3; Korzeniak – Durzyńska 6:2, 6:2; Hełmecka – Szuszkiewicz 6:3, 6:0; Odrzywołek – Ruszczyńska 6:3, 6:2; Korzeniak – Hełmecka 6:2, 6:3.

Grupa A: Stencel – Halicka 6:0, 6:1; K. Kozub – Odrzywołek 6:0, 6:0; Stencel – K. Kozub 6:1, 6:1; Halicka – Odrzywołek 6:0, 6:0; K. Kozub – Halicka 7:5, 6:4; Stencel – Odrzywołek 6:1, 6:3; kolejność: 1. Stencel, 2. K. Kozub, 3. Halicka, 4. Odrzywołek.

Grupa B: Borgman – Stelmaszak 6:0, 6:0; Grzywocz – Żórawska 6:0, 6:0; Borgman – Żórawska 4:6, 6:3, 10:2; Grzywocz – Stelmaszak 6:4, 6:2; Borgman – Grzywocz 6:1, 6:2; Zórawska – Stelmaszak 6:4, 6:4; kolejność: 1. Borgman, 2. Grzywocz, 3. Żórawska, 4. Stelmaszak.

Grupa C: Korzeniak – Pająk 6:2, 7:5; M. Lewandowska – D. Robok 6:1, 6:1; Korzeniak – M. Lewandowska 6:4, 6:4; Pająk – D. Robok 6:1, 6:2; Korzeniak – D. Robok 6:1, 6:0; Pająk – M. Lewandowska 7:6 (10), 6:7 (4), 11:9; kolejność: 1. Korzeniak, 2. Pająk, 3. M. Lewandowska, 4. D. Robok.

Grupa D: Nosek – A. Robok 6:3, 6:4; Maślanka – Leśniak 6:4, 6:1; Nosek – Maślanka 6:3, 6:4; Maślanka – A. Robok 6:1, 6:2; Nosek – Leśniak 6:1, 6:1; Leśniak – A. Robok 6:4, 1:6, 12:10; kolejność: 1. Nosek, 2. Maślanka, 3. Leśniak, 4. A. Robok.

Miejsca 13-16: A. Robok – D. Robok 6:2, 6:0; Stelmaszak i Odrzywołek oddały mecze walkowerem; kolejność: 13. A. Robok, 14. D. Robok, 15. Stelmaszak, 16. Odrzywołek.

Miejsca 9:12: M. Lewandowska – Halicka 6:2, 6:0; M. Lewandowska – Leśniak 6:1, 6:1; Halicka – Leśniak 6:2, 6:1; Żórawska przegrała spotkania walkowerem; kolejność: 9. M. Lewandowska, 10. Halicka, 11. Leśniak, 12. Żórawska.

Miejsca 5-8: K. Kozub – Grzywocz 6:0, 6:0; Maślanka – Pająk 3:6, 6:4, 12:10; K. Kozub – Maślanka 6:2, 6:2; Grzywocz – Pająk 7:6 (6), 6:2; Pająk – K. Kozub 6:2, 6:1; Maślanka – Grzywocz 6:4, 4:6, 10:7; kolejność: 5. K, Kozub, 6. Maślanka, 7. Grzywocz, 8. Pająk.

Miejsca 1-4: Korzeniak – Stencel 7:6, 6:2; Borgman – Nosek 6:0, 7:6 (4); Korzeniak – Borgman 6:2, 6:0; Stencel – Borgman 6:0, 6:2; Korzeniak – Nosek 6:1, 6:0; Stencel – Nosek 6:3, 6:1; kolejność: 1. Korzeniak, 2. Stencel, 3. Borgman, 4. Nosek.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności