Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

OTK mężczyzn – Mach najlepszy we Wrocławiu

przez maka

Andrzej Mach (Matchpoint Wrocław) zwyciężył w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym mężczyzn we Wrocławiu.

Zawody rozegrano o puchar prezesa kompleksu sportowo-rekreacyjnego Matchpoint w Ślęzie. 31-letni Mach w drodze do finału stracił tylko seta.

W finale wygrał walkowerem z Markiem Pokrywką (KKT Wrocław). Z dobrej strony zaprezentowali się zdolni 16-latkowie Kamil Majchrzak (Winner Piotrków Trybunalski) i Mateusz Terczyński (Matchpoint).

W grze podwójnej triumfowali doświadczeni gracze – Aleksander Charpantidis (Matchpoint) i Bernard Kaczorowski (MKT Łódż).

Singiel

Pierwsza runda: (1) Pokrywka – Zielonka 6:1, 6:1; Duś – Szóstak 6:1, 6:1; Chlebowski – Kaczorowski 6:3, 7:6 (8); Stefaniak – (5) Dzudzewicz 7:6 (3), 6:1; (4) Sołtyka – Dobrzyński 6:1, 6:2; Majchrzak – Braciszewicz 7:6 (3), 6:0; Stelmaszak – Bezulski 6:1, 6:0; (6) Jabłoński – Zaorski 6:3, 6:1; (7) Charkiewicz – Chojnowski 6:3, 7:5; K. Mlazga – P. Zbroja 6:2, 6:2; Zawisza – A. Mlazga 7:5, 6:2; (3) Mach – Hurkacz 6:4, 4:6, 6:2; Rolski – (8) Kon. Mularczyk 6:2, 6:3; Terczyński – Steinberger 6:4, 7:6 (7); Drelich – Iżycki 7:6 (7), 3:6, 6:3; D. Lipka – (2) Majchrowicz 4:6, 6:4, 6:2.

Druga runda: Pokrywka – Duś 6:1, 6:4; Chlebowski – Stefaniak 6:3, 7:6 (2); Majchrzak – Sołtyka 6:0, 7:5; Jabłoński – Stelmaszak 6:1, 6:4; Charkiewicz – K. Mlazga 6:3, 1:6, 6:4; Mach – Zawisza 6:4, 6:4; Terczyński – Rolski 6:2, 6:3; Drelich – D. Lipka 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Pokrywka – Chlebowski 6:4, 6:4; Majchrzak – Jabłoński 6:1, 6:1; Mach – Charkiewicz 6:3, 6:0; Terczyński – Drelich 6:2, 6:2.

Półfinały: Pokrywka – Majchrzak 6:4, 6:3; Mach – Terczyński 6:0, 6:1.

Finał: Mach – Pokrywka walkower.

Debel

Pierwsza runda: (1) A. Mlazga/K. Mlazga – Hurkacz/Stelmaszak 6:1, 6:4; Charpantidis/Kaczorowski – Majchrzak/Zawisza 6:3, 6:1; Duś/Terczyński – Chojnowski/Jabłoński 6:3, 3:6, 10:6; Drelich/D. Lipka – (2) Kon. Mularczyk/Stefaniak 5:7, 6:2, 10:3.

Półfinały: Charpantidis/Kaczorowski – A. Mlazga/K. Mlazga 6:2, 7:6 (5); Drelich/D. Lipka – Duś/Terczyński 7:6 (3), 6:1.

Finał: Charpantidis/Kaczorowski – Drelich/D. Lipka 3:6, 6:4, 10:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności