Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

OTK skrzatów – wygrane Zakordoniec i Michalskiego

W Chorzowie rozegrano ogólnopolski turniej klasyfikacyjny skrzatów.

Wśród chłopców najlepszy okazał się Daniel Michalski (TieBreak Warszawa), który w finale pokonał Karola Palucha (Winner Kraków). Daniel i Karol wspólnie triumfowali również w rywalizacji deblowej.

W finale dziewcząt spotkały się dwie najwyżej rozstawione zawodniczki. Turniejowa dwójka Emma Zakordoniec (Promasters Szczecin) wygrała z Anną Hertel (Legia Warszawa).

W deblu zwyciężyły Zakordoniec i Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław).

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Adamek – Rycerz 6:0, 6:0; P. Wiśniewski – Pierzchała 6:2, 6:0; Barański – Raczek 6:1, 6:2; Kaliszewski – Malina 6:2, 6:0; Pawlicki – Krotowski 6:3, 5:7, 10:5.

Druga runda: Michalski – Adamek 6:0, 6:2; Konopko – Mat. Wożniak 7:5, 6:2; Olech – P. Wiśniewski 6:2, 6:2; Szymański – Jakub Chrapisiński 6:1, 6:2; Marek – Pala 6:0, 6:0; Goldberg – Wyrębkiewicz 6:2, 6:1; Śliwiński – Szpejankowski 6:0, 6:0; Kolasiński – Heliasz 6:0, 6:3; Ziomber – Lewandowski 6:2, 6:0; Barański – Mich. Wożniak 0:6, 6:4, 10:8; Jan Chrapisiński – Keiper 6:0, 6:0; Wojtkowiak – Kaliszewski; 6;2, 6:2; Skutella – Pawlicki 6:4, 6:0; Radoń – Godek 7:5, 6:1; Kosek – Marciniak 6:2, 6:1; Paluch – Niełacny 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Michalski – Konopko 6:0, 6:0; Szymański – Olech 6:0, 6:0; Marek – Goldberg 6:1, 6:1; Kolasiński – Śliwiński 6:1, 6:7 (5), 11:9; Ziomber – Barański 6:0, 6:3; Wojtkowiak – Jan Chrapisiński 7:5, 6:2; Radoń – Skutella 6:4, 6:1; Paluch – Kosek 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Michalski – Szymański 6:1, 6:0; Marek – Kolasińki 6:0, 7:6; Ziomber – Wojtkowiak 7:5, 6:7, 10:3; Paluch – Radoń 6:0, 6:2.

Półfinały: Michalski – Marek 6:3, 6:3; Paluch – Ziomber 6:2, 6:1.

Finał: Michalski – Paluch 6:1, 6:3.

DZEWCZĘTA

Pierwsza runda: Hertel – bye; Piwowar – Gaweł 6:1, 6:4; A. Lewandowska – Wożny 2:6, 7:6 (4), Molińska – Gajoch 6:2, 6:2; Psut – bye; K. Chmielowska – Bobik 6:2, 6:0; Chwalińska – Nadajewska 6:0, 6:0; Świątek – bye; Kostuj – N. Chmielowska 6:0, 6:1; Mazurkiewicz – Schmidt 6;1, 7:5; Sudenis – Katerczak 6:0, 6:0; Oczachowska – bye; Wędrocha – Dudek 6:1, 6:0; Kubka – Stawarz 6:3, 6:1; Stępień – Podbioł 6:2, 6:4; Zakordoniec – bye.

Druga runda: Hertel – Piwowar 6:1, 6:1; Molińska – A. Lewandowska 6:1, 6:1; Psut – K. Chmielowska 6:0, 6:1; Świątek – Chwalińska 6:0, 6:1; Kostuj – Mazurkiewicz 6:0, 6:2; Oczachowska – Sudenis 6:0, 6:0; Kubka – Wędrocha 4:6, 6:4, 10:7; Zakordoniec – Stępień 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Hertel – Molińska 6:1, 6:1; Świątek – Psut 6:4, 6:2; Oczachowska – Kostuj 6:4, 6:1; Zakordoniec – Kubka 6:2, 6:4.

Półfinały: Hertel – Świątek 4:6, 7:6, 12:10; Zakordoniec – Oczachowska 6:2, 6:3.

Finał: Zakordoniec – Hertel 7:6 (6), 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności