Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Pekao Szczecin Open – wyniki, drabinki

Odbyły się eliminacje szczecińskiego challengera.

Z siedmiu Polaków, którzy stanęli na starcie kwalifikacji Pekao Szczecin Open do decydującej rundy awansował tylko Michał Przysiężny. Wygrał w niej z Czechem Romanem Jebavym 7:6 (7), 7:6 (4).

Polak stracił podanie w trzecim gemie (1:2). Uniknął podwójnego breaka (2:3). Uzyskał przełamanie powrotne (3:3).

Ołówek nie utrzymał ponownie serwisu (3:4), ale szybko zanotował rebreaka (4:4). Zmarnował dwie piłki setowe (6:6). W tie-breaku Przysiężny zwyciężył 9:7, choć przegrywał już 6:7.

Michał przełamał Romana w trzecim gemie drugiej partii (2:1). Nie wykorzystał meczbola przy podaniu rywala (5:4). Nieskutecznie serwował na mecz (5:5).

Głogowianin obronił piłkę setową (6:6). W tie-breaku triumfował 7:4. W turnieju głównym Ołówek trafił Francuza Axela Michon.

Andriej Kapaś zmierzy się z Hiszpanem Albertem Montanesem, Arkadiusz Kocyła zagra z Brazylijczykiem Joao Souzą. Piotr Gadomski spotka się z Holendrem Thomasem Schoorelem, a Marcin Gawron z Mołdawianinem Radu Albotem.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Montanes – Kapaś; Flock – Serra; Michon – Przysiężny; (5) J. Souza – Kocyła; (3) Machado – Schukin; Rufin – Greul; Gawron – Albot; (7) H. Zeballos – Phau; (6) Golubev – Patience; Delbonis – Knittel; Schoorel – Gadomski; (4) Prodon – A. Beck; (8) Brown – Giannessi; Donskoy – J. Sousa; Munoz de la Nava – Olivo; (2) Hanescu – Grozdanov.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Knowle/Shamasdin – Albot/Munoz de la Nava; Donskoy/J. Sousa – Giannessi/Rumyantsev; (4) Phau/Wassen – Gadomski/Kowalczyk; Golubev/Schukin – Chadaj/Ciaś; Feeney/Skoch – Machado/J. Souza; (3) Emmrich/Siljestrom – Bednarek/Przysiężny; Greul/Knittel – Gawron/Kapaś; (2) Brown/Skupski – Kocyła/Szmyrgała.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Przysiężny – bye; Ciaś – bye; Majchrowicz – bye; (7) Jebavy – bye; (2) Patience – bye; Bednarek – Feeney 7:6 (8), 1:6, 6:3; Chadaj – Lustyk 6:7 (3), 6:1, 6:2; (6) Gombos – bye; (3) Rumyantsev – bye; Sawicki – Ellefsen 6:3, 6:3; Grozdanov – Chramosta 6:4, 6:4; (5) Kovalik – bye; (4) Torebko – bye; Sikora – Schmid 7:6 (2) i krecz Czecha; Partl – Teurer 6:4, 6:3; (8) Olivo – bye.

Druga runda: Przysiężny – Ciaś 7:5, 6:3; Jebavy – Majchrowicz 6:1, 6:2; Patience – Bednarek 6:7 (3), 6:1, 6:3; Gombos – Chadaj 6:2, 6:3; Rumyantsev – Sawicki 6:3, 6:4; Grozdanov – Kovalik 6:3, 6:4; Sikora – Torebko 6:3, 1:6, 6:4; Olivo – Partl 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Przysiężny – Jebavy 7:6 (7), 7:6 (4); Patience – Gombos 6:7 (4), 6:3, 6:3; Grozdanov – Rumyantsev 6:3, 7:5; Olivo – Sikora 6:4, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności