Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Ramos-Vinolas 6:7 (6), 6:2, 7:6 (3); Kyrgios - De Minaur 6:2, 6:3; Evans - Fritz 7:6 (5), 1:6, 7:5; Auger-Aliassime - Norrie 6:3, 6:4; Ruud - Bautista Agut 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Carreno Busta - Sinner 6:2, 6:4; T. Paul - Cilic 6:4, 6:2; Draper - Monfils 6:2, 0:2 i krecz Francuza; Hurkacz/Zieliński - Bopanna/Middelkoop 6:1, 6:7 (3), 12:10; TORONTO WTA 1000: Haddad Maia - Świątek 6:4, 3:6, 7:5; Pegula - Giorgi 3:6, 6:0, 7:5; Halep - Teichmann 6:2, 7:5; Gauff - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (4); Q. Zheng - Andreescu 7:5, 5:7, 6:2; Putintseva - Riska-Amritraj 6:3, 7:5; Bencic - Muguruza 6:1, 6:3; Pliskova - Sakkari 6:1, 6:7 (9), 6:3; CONCORD WTA 125: Q. Wang - Golubic 6:0, 0:6, 6:3; Volynets - Tan 4:6, 6:0, 7:6 (4); Tauson - Sharma 7:5, 6:2; Scott - Muchova 6:3, 4:0 i krecz Czeszki.
Polska Liga Tenisa

Piątek na świecie

Zawodnicy rywalizują w tym tygodniu w USA, Szwecji, Węgrzech, Holandii, Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Newport -ATP

Ćwierćfinały: O. Rochus – Ebden 7:6 (5), 6:3; Yani – Kudla 6:3, 6:7 (5), 7:5.

Bastad – WTA

Półfinały: J. Larsson – Arvidsson 6:3, 6:1; Hercog – Zahlavova Strycova 6:2, 4:6, 7:5.

Budapeszt – WTA

Ćwierćfinały: Medina Garrigues – Errani 4:6, 7:5, 3:0 i krecz Włoszki; Begu – Cabeza Candela 6:0, 6:3; Vinci – Z. Kucova 4:6, 7:6 (3), 6:3; Zakopalova – K. Bondarenko 6:0, 6:4.

Scheveningen

Ćwierćfinały: Lojda – Prodon 6:3, 6:3; Ilhan – Goffin 4:6, 7:6 (3), 6:4; Gensse – Middelkoop 5:7, 6:0, 7:6 (6); Darcis – I. Minar 0:6, 6:2, 5:5 i ciemność.

Oberstaufen

Ćwierćfinały: A. Beck – Aguilar 6:4, 6:3; Ciric – Greul 6:4, 6:3; Brands – M. Fischer 7:5, 6:2; Stebe – Ghem 6:3, 5:7, 4:3 i deszcz.

San Benedetto

Ćwierćfinały: Ungur – Di Mauro 7:6 (3), 7:6 (1); Riba – Paire 7:6 (3), 7:6 (4); Galvani – Giannessi 6:4, 3:1 i krecz Alessandro; Lorenzi – Vagnozzi 5:7, 6:4, 6:1.

Pozoblanco

Ćwierćfinały: De Schepper – Bautista 6:3, 6:4; Marchenko – Kudryavtsev 6:4 i krecz Rosjanina; Kravchuk – Schuettler 6;4, 3:6, 7:5; Navarro – Carreno 6:4, 2:1 i krecz Pabla.

Biarritz

Półfinały: Parmentier – Suarez Navarro 6:1, 3:6, 6:3; Mayr-Achleitner – Minella 1:6, 6:0, 6:1.

Kategoria: