Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Bublik 4:6, 6:0, 6:2; MONTPELLIER ATP: Goffin - Bautista Agut 5:7, 6:4, 6:2; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Pij mleko! Będziesz Wielki z Isią

przez maka

Agnieszka Radwańska wystąpi w roli głównej w kolejnej odsłonie kampanii „Pij mleko! Będziesz Wielki”.

Tym razem każdy ma wziąć w niej udział. Wystarczy, że pokaże, jak na co dzień realizuje swoją pasję. Tegoroczna kampania, poza mediami tradycyjnymi i reklamą, pojawiła się na Facebooku.

Kibice tenisa mają szansę na rozmowę z Agnieszką oraz wzięcie udziału w konkursie. Na profilu internauci mogą zalogować się i umieszczać zdjęcia oraz filmy pokazujące w jaki sposób można osiągnąć sukces.

Nagrodą główną będzie nagranie spotu reklamowego do drugiej odsłony kampanii „Pij mleko! Będziesz Wielki“ z Agnieszką Radwańską.

„Pij mleko! będziesz Wielki” to kampania społeczna prowadzona cyklicznie od 2003 roku. Tegoroczna jest już ósmą odsłoną akcji, której głównym celem jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży.

Idea stworzenia kampanii „Pij mleko! będziesz Wielki” powstała w odpowiedzi na społeczny problem jakim jest w osteoporoza oraz rosnący spadek spożycia mleka przez najmłodszych.

Kampania jest elementem programu Marketing dla Przyszłości, stworzonego i realizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Polsce.

Kampania obecna jest również w telewizji. Od przyszłego tygodnia dostępna będzie w internecie, a od połowy lipca w prasie i na outdoorze.

Za kreację i realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności