Polski Tenis

WYNIKI

JASSY WTA 125: Masarova - Schunk 4:6, 7:6 (5), 6:4; Astakhova - Dinu 6:2, 6:2; A. Bogdan - Simion 6:0, 6:2.
Polska Liga Tenisa

Pij mleko! Będziesz Wielki z Isią

Agnieszka Radwańska wystąpi w roli głównej w kolejnej odsłonie kampanii „Pij mleko! Będziesz Wielki”.

Tym razem każdy ma wziąć w niej udział. Wystarczy, że pokaże, jak na co dzień realizuje swoją pasję. Tegoroczna kampania, poza mediami tradycyjnymi i reklamą, pojawiła się na Facebooku.

Kibice tenisa mają szansę na rozmowę z Agnieszką oraz wzięcie udziału w konkursie. Na profilu internauci mogą zalogować się i umieszczać zdjęcia oraz filmy pokazujące w jaki sposób można osiągnąć sukces.

Nagrodą główną będzie nagranie spotu reklamowego do drugiej odsłony kampanii „Pij mleko! Będziesz Wielki“ z Agnieszką Radwańską.

„Pij mleko! będziesz Wielki” to kampania społeczna prowadzona cyklicznie od 2003 roku. Tegoroczna jest już ósmą odsłoną akcji, której głównym celem jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży.

Idea stworzenia kampanii „Pij mleko! będziesz Wielki” powstała w odpowiedzi na społeczny problem jakim jest w osteoporoza oraz rosnący spadek spożycia mleka przez najmłodszych.

Kampania jest elementem programu Marketing dla Przyszłości, stworzonego i realizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA w Polsce.

Kampania obecna jest również w telewizji. Od przyszłego tygodnia dostępna będzie w internecie, a od połowy lipca w prasie i na outdoorze.

Za kreację i realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.

Kategoria: