Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Bencic 6:2, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Cilic 7:6 (5), 7:6 (2); Bublik - Albot 2:6, 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Goffin - Gerasimov 6:4, 2:6, 6:4; Bautista Agut - Gojowczyk 7:5, 6:1; CORDOBA: J.M. Cerundolo - Coria 6:4, 4:6, 6:2; Ramos-Vinolas - Bagnis 7:5, 5:7, 6:3.

Plany startowe Polaków

przez maka

Pracowitą jesień będą mieli najlepsi polscy tenisiści.

Rumunia, Chiny i Szwecja

Łukasz Kubot w przyszłym tygodniu chce wystąpić w challengerze Pekao Szczecin Open. Sezon na kortach ziemnych zakończy w Bukareszcie, gdzie wystąpi w turnieju ATP BCR Open Romania (20-26 września).

Przez następny tydzień będzie przygotowywał się do startów na kortach twardych w Azji. Chce wystąpić dwa razy w Chinach – w Pekinie (4-10 pażdziernika) – jest siódmym rezerwowym i Szanghaju (11-17 pażdziernika) – gdzie czekają go kwalifikacje.

Po walce w Shanghai ATP Masters wróci do Europy. Zaprezentuje się w halowym turnieju w Sztokholmie (18-24 pażdziernika). Ma w Szwecji pewne miejsce w drabince głównej.

Łotwa i Azja

Michał Przysiężny przygotowuje się do występu w Pucharze Davisa. Wraz z Jerzym Janowiczem zagrają jako singliści w meczu z Łotyszami, który odbędzie się w kolejny weekend w Rydze.

Kolejnym występem Ołówka będzie start w Bukareszcie (zagra w turnieju głównym). Szybko przeniesie się do Azji.

Ma zaplanowany start w Proton Malaysian Open w Kuala Lumpur lub PTT Thailand Open w Bangkoku (obydwa w terminie 27 września – 3 pażdziernika). Jest w nich odpowiednio jedenastym i dziesiątym rezerwowym.

Następnie czekają do eliminacje w Pekinie lub Tokio (Rakuten Japan Open Tennis Championships) i Szanghaju. Po powrocie do Europy, myśli o występie w Sztokholmie lub Moskwie.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności