Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - J-J. Lu 6:4, 6:1; Liang - Al Nabhani 6:4, 6:4; Snigur - Mrdeza 6:4, 6:3; N-L. Han - Muramatsu 6:2, 6:3; Y. Yuan - Bains 7:6 (1), 6:0; Okamura - Benoit 2:6, 6:3, 7:6 (6); Xinyu Wang - Gerlach 6:1, 6:2; Guerrero Alvarez - Swan 6:4, 6:2; STAMBUŁ: Nakashima - Ilkel 3:6, 6:4, 6:3; Gaio - Clarke 6:3, 7:5; Menezes - Galan 7:6 (5), 6:3; Hoang - E. Gomez 6:7 (3), 6:2, 6:4; Bonzi - Rola 6:4, 2:1 i krecz Słoweńca; T. Griekspoor - Rosol 6:4, 7:6 (3); Rinderknech - Gunneswaran 6:4, 3:2 i krecz Hindusa.

Początek rywalizacji

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy będą walczyć w imprezach WTA i ATP w Chorwacji, Szwajcarii, Turcji, Rosji, Włoszech, Finlandii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Stambuł

W turnieju głównym zagrała dziś m.in. Jarosława Szwedowa (na zdjęciu).

Trzecia runda eliminacji: Makarova – Beltrame 6:4, 6:0; Jovanovski – Fedak 7:5, 6:0; Domachowska – Manasieva 6:4, 4:6, 6:4; Schruff – Krist. Pilskova 6:1, 6:1.

Pierwsza runda: Voegele – Szwedova 6:4, 7:6; Duszewina – Martić 2:6, 7:5, 6:3; Petković – Ozgen 6:2, 6:1; Schiavone – Keothavong 4:0 i deszcz.

Gstaad

W Szwajcarii zagrają dziś m.in. Jamajczyk Dustin Brown i Australijczyk Peter Luczak.

Pierwsza runda: Sadecky – Y. Marti 7:5, 1:6, 6:0; Lammer – Brown 7:5, 7:5; Haider-Maurer – Istomin 6:3, 6:7, 6:4; Gasquet – Dustov 6:3, 6:4; Brands – Luczak 6:4, 7:5; Gil – Robredo 4:6, 7:5, 6:1.

Umag

Póżnym wiecozrem spotkanie pierwszej rundy turnieju deblowego zagrają Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk.

Pierwsza runda: Dolgopolov – Lorenzi 6:3, 6:7, 7:6; Chela – Ramirez-Hidalgo 6:4, 6:1; Skugor – Volandri 6:2, 6:1.

Stanford

W turnieju Bank of the West Classic pojedynek 1. rundy rozegra w poniedziałek Agnieszka Radwańska. Spotkanie powinno rozpocząć się około godz. 22.

Pierwsza runda: A. Radwańska – Scheepers 7:5, 4:6, 6:3; Cibulkova – Barte 6:2, 6:2; Ivanović – Kleybanova 6:3, 6:2; Date Krumm – Safina 4:6, 7:6, 6:2; Govortsova – Kudryavtseva 6:1, 6:1.

Los Angeles

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem w Mieście Aniołów jest Brytyjczyk Andy Murray, który otrzymal od organizatorów dziką kartę.

Pierwsza runda: Schuettler – Zeballos 6:3, 3:0 i krecz Argentyńczyka; Gulbis – Lacko 7:5, 7:5; Tipsarević – Giraldo 6:1, 6:0; Sela – Malisse 6:1, 4:6, 6:3.

Tampere

Jerzy Janowicz przegrał z Matthiasem Bachingerem.

Pierwsza runda: Bachinger – Janowicz 7:5, 6:0; Brizzi – Sorensen 6:4, 6:7, 6:2; I. Minar – Juska 6:4, 6:3; Huta Galung – Heliovaara 6:1, 6:2; Prodon – Decoud 6:2, 6:2.

Cordenons

We Włoszech rozgrywany będzie największy challnger w tym tygodniu (pula nagród 85 tys.€ + H).

Pierwsza runda: Millot – Bautista-Agut 5:7, 6:4, 6:1; Darcis – Gutierrez-Ferrrol 7:6, 6:1; Peya – Menendez 6:2, 6:0; Aguilar – Berlocq 6:4, 2:6, 7:6; M. Fischer – Paire 6:3, 2:6, 6:2; Krajinović – Ch. Rochus 7:6, 6:4.

Granby

Impreza w Kanadzie rozgrywana jest na kortach twardych. Faworytami są Niemiec Tobias Kamke i Japończyk Go Soeda.

Pierwsza runda: Capdeville – B. Evans 3:6, 6:3, 6:2; Nielsen – Copil 6:2, 3:6, 6:3; Levy – Y-K Lim 6:1, 6:0; Bubka – Bloomfield 6:3, 6:7, 6:4; B. Klein – Chvojka 6:3, 6:4; T. Suzuki – V. Pospisil 7:6, 4:6, 6:3; Soeda – van der Merwe 6:4, 7:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności