Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Żuk - Gojowczyk 6:4, 6:3; Nakashima - Janvier 6:3, 6:2; Marchenko - Cazaux 6:4, 7:5; Bourgue - Rosol 7:6 (5), 6:4; Maden - Fabbiano 6:1, 5:7, 6:1; Couacaud - Rodionov 6:3, 1:6, 6:4; ANDREZIEUX-BOUTHEON: Cristian - Parry 5:7, 6:4, 6:2; Zavatska - Gatto-Monticone 6:4, 6:1; Kung - Korpatsch 6:2, 7:5; Jimenez Kasintseva - J-J. Lu 7:6 (5), 6:4; eliminacje: U. Radwańska - Konjuh 6:4, 3:6, 10:7; Von Deichmann - Benoit 7:6 (5), 7:5; D. Marcinkevica - Pieri 6:1 i krecz Włoszki; Di Sarra - Zanevska 7:6 (2), 6:2; Djoubri - Turati 6:7 (4), 6:4, 10:6; Desperrier - Dascalu 6:1, 6:3; Bandecchi - Fett 6:4, 7:5; Sramkova - Andrianjafitrimo 4:6, 6:4, 10:7.

Początek rywalizacji

przez maka

W tym tygodniu tenisistki i zawodnicy będą walczyć w imprezach ATP, WTA w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Uzbekistanie, Brazylii i Hiszpanii.

Cincinnati

W imprezie w stanie Ohio w pojedynkach 1. rundy będą dziś rywalizować m.in. Stanislas Wawrinka, Andy Roddick, Nicolas Almagro, Taylor Dent i Victor Troicki.

Pierwsza runda: Wawrinka – Almagro 6:3, 6:3; Mathieu – Hanescu 6:7, 7:6, 6:3; Dent – F. Lopez 6:3, 6:2; de Bakker – Monaco 6:4, 6:7, 6:3; Troicki – Stepanek 7:5, 6:1; Querrey – Petzschner 6:1, 6:4; Ferrer – Dolgopolov 3:6, 6:3, 6:4; Berrer – Robredo 7:6, 6:4, 7:6; J. Melzer – Giraldo 6:1, 6:4; Roddick – Stakhovsky 6:4, 6:7, 6:1; Belluccci – B. Becker 7:6, 7:5; Ginepri – Devvarman 6:7, 7:6, 6:2.

Montreal

W Rogers Cup o awans do drugiej rundy zawalczą m.in. Kaia Kanepi, Alona Bondarenko. W turnieju deblowym pierwszy mecz zagra dziś Alicja Rosolska w parze z Julie Coin.

Pierwsza runda: Kanepi – Peer 6:3, 6:3; Szwedowa – Kerber 6:7, 6:1, 6:4; Rezai – Kvitova 6:7, 7:5, 6:3; Bammer – Dulgheru 6:2, 3:6, 6:3; Groth – A. Bondarenko 7:6, 6:2; Benesova – Errani 6:3, 6:2; Schnyder – Razzano 6:7, 7:5, 6:3; Safina- Petković 6:3, 6:3; Bacsinszky – Wozniak 6:3, 6:2; King – Medina Garrigues; 4:6, 6:1, 6:2 Zakopalova – Dubois 4:6, 7:5, 6:3; Wickmayer – Govortsova 6:3, 7:6.

Karshi

W kolejnym challengerze w Uzbekistanie zagrają m.in. Jan Minar czy Konstantin Kravchuk.

Pierwsza runda: Poch – Ismailov 6:2, 6:2; Kravchuk – Zopp 6:3, 6:3; Kumantsov – Bloemke 4:6, 6:3, 6:3; J. Statham – Grigelis 6:3, 6:4; J. Minar – Jun 6:1, 6:4; Ze Zheng – Ledovskikh 3:0, krecz Michaiła; T-H. Yang – Valverde 6:3, 6:0.

San Sebastian

W zawodach w Hiszpanii faworytami są reprezentanci gospodarzy Pere Riba i Ruben Ramirez-Hidalgo

Pierwsza runda: Schoorel – Patience 7:6, 6:3; Paire – Rochette 6:4, 6:0; El Amrani – B. Dupuy 3:6, 6:4, 7:6; Ramos-Vinolas – J. Marti 5:7, 6:1, 6:2.

Salvador

W Brazylii będą walczyć m.in. Facundo Bagnis czy Yuichi Sugita (na zdjęciu).

Pierwsza runda: Sugita – Souza 0:6, 7:6, 6:2; Hocevar – D. Silva 6:2, 7:6; J. Baker – G. Lapentti 7:6, 6:3; Ignatik – Klizan 6:4, 1:6, 6:3; T. Lopes – R. Ghedin 6:4, 7:6; Bagnis – Cabal 4:6, 6:4, 6:3; Sorensen – Del Bonis 7:5, 6:3; Alves – Middelkoop 6:3, 7:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności