Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Golubic - Snigur 7:5, 6:1; Tauson - Nara 2:3 i krecz Japonki; STAMBUŁ: Kovalik - Kirkin 6:7 (5), 6:0, 7:6 (3); Bonzi - Hoang 6:7 (5), 6:1, 7:5; Rinderknech - Huesler 7:5, 6:3; Safwat - Soeda walkower.

Polacy ulegli Tajom

przez maka

Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk przegrali z Sanchai i Sonchat Ratiwatana pojedynek o awans do drugiej rundy gry podwójnej w Wimbledonie.

Tajowie zwyciężyli 6:1, 6:4, 7:6 (2). Pierwsze trzy gemy meczu były bez breaków (1:2), ale w czwartym i szóstym bliżniacy z Tajlandii przełamali Polaków (1:5). Tomek i Mateusz przegrali seta wyrażnie (1:6).

W drugiej partii biało-czerwoni prowadzili tylko przez chwilę (1:0). Kolejne trzy gemy dla rywali (1:3). Następne z kolei dla podających. Drugi set także dla bliżniaków (4:6).

Trzecia partia bez breaków (6:6). Tomek i Mateusz znacznie lepiej serwowali, ale niestety nie potrafili przełamać przeciwników.

W tie-breaku Polacy prowadzli 2:0, ale siedem kolejnych akcji wygrali rywale z Azji (2:7).

…………………

Obydwa duety przegrały w ostatniej rundzie kwalifikacji. Weszły do turniejowej drabinki jako lucky loser, gdyż wycofali się Michał Przysiężny i Dudi Sela oraz John Isner i Sam Querrey.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności