Polski Tenis

WYNIKI

KANTON WTA 250: Xiyu Wang - Linette 6:0, 6:2; GUADALAJARA WTA 1000: Dolehide - Kenin 7:5, 6:3; Sakkari - C. Garcia 6:3, 6:0; CHENDGU ATP 250: Dimitrov - Varillas 6:3, 6:4; Rinderknech - Giron 7:6 (2), 6:4; Musetti - Sekulic 7:6 (2), 6:7 (4), 6:0; Kecmanovic - Moutet 6:2, 6:4; ZHUHAI ATP 250: Korda - A. Muller 6:1, 2:6, 6:3; Etcheverry - Svrcina 6:2, 6:3.
Polska Liga Tenisa

Polscy tenisiści już w Rydze

Biało-czerwoni od kilku dni przygotowują się do meczu Pucharu Davisa z Łotwą. Dziś nie bez przygód wylecieli do Rygi.

O zamieszaniu na lotnisku i obiekcie olimpijskim na Łotwie na blogu zwoleja.blog.onet.pl opowiada Radosław Szymanik, kapitan polskiej kadry.

– Po weekendowym trenowaniu w klubie Tuan w Piasecznie, mieliśmy wylecieć do Rygi z Warszawy około 11 rano. Mieliśmy … ponieważ podchodząc do okienka odprawy okazało się że jest ewakuacja terminalu i musimy go opuścić. Po godzinie oczekiwania – tu dygresja: żadna osoba na lotnisku nie potrafiła odpowiedzieć na zadane pytanie o tą sytuację – stanęliśmy z powrotem do kolejki odprawy.

– Oczywiście było gigantyczne zamieszanie. Pani przy okienku nie potrafiła powiedzieć czy samolot na nas zaczeka czy może już odleciał, gdyż cześć pasażerów zdążyła się wcześniej odprawić.

– Następnie czekało nas stanie w olbrzymiej kolejce do kontroli osobistej ale tutaj swojego sprytu i uroku użył Michał Przysiężny i przeszliśmy to bez kolejki.

– Po wylądowaniu w Rydze, odebrano nas z lotniska i pojechaliśmy do hotelu, a stamtąd prosto na świetny olimpijski obiekt (4 hale, siłownia, basen, kawiarnie itp.). Zjedliśmy tam obiad i potem trenowaliśmy. Jedną z wielu hal kompleksu olimpijskiego zaadoptowano na potrzeby meczu.

Spotkanie Polaków z Łotyszami rozegranie zostanie od piątku od niedzieli.

Więcej na – Kliknij tutaj

Zdjęcia w dziale GALERIA

Kategoria: