MIAMI: D. Collins - Alexandrova 6:3, 6:2; Rybakina - Azarenka 6:4, 0:6, 7:6 (2); Dimitrov - Alcaraz 6:2, 6:4; A. Zverev - Marozsan 6:3, 7:5; Medvedev - Jarry 6:2, 7:6 (7); Sinner - Machac 6:4, 6:2.

Polska – Hiszpania 1:0

Agnieszka Radwańska pewnie pokonała Carlę Suarez Navarro 6:3, 6:1.

Radwańska66
Suarez Navarro             31

Relacja LIVE !!!

Agnieszka miała kłopoty w pierwszym gemie, ale dobry serwis dał jej wygraną (1:0). Aga wykorzystała pierwszego z dwóch breakpointów (2:0). Bardzo pewna gra Agnieszki, sporo błędów Hiszpanki (3:0). Rywalka prowadziła (40:0), ale Polka doprowadziła do równowagi. Ostatecznie jednak pierwszy gem dla Carli (3:1).

Agnieszka utrzymała przewagę przełamania (4:1). Hiszpanka wygrała swój serwis (4:2). Dobra dyspozycja serwisowa Isi (5:2). Gem dla Carli (5:3). Polka serwowała na seta przy głośnym dopingu kibiców. Zwyciężyła w swoim gemie do zera. Pierwsza partia dla Agi 6:3.

Świetny początek drugiego seta. Kolejny błąd z backhandu Hiszpanki i strata serwisu (1:0). Polka grała pewnie i skutecznie (2:0). Agnieszka przełamała rywalkę do zera (3:0).

Carla miała szansę na breaka, ale Isia wyszła z opresji (4:0). Rywalka zdobyła pierwszego gema w tej partii (4:1).

Kłopoty Agnieszki przy własnym serwisie (0:40), obroniła pięć breakpontów, ostatecznie wygrała gema (5:1). Polka miała dwie piłki meczowe przy serwisie Hiszpanki. Wykorzystała drugą z nich. Agnieszkia wygrała w drugim secie 6:1.