Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Poniedziałek na świecie

Tenisistki i zawodnicy walczą w Rosji, Szwecji, Luksemburgu, Korei, Francji, Chile i USA.

Moskwa – WTA

Trzecia runda eliminacji: Diyas – Dzehalevich 6:3, 6:0; Koryttseva – Krunic 6:1, 3:6, 7:5; Savchuk – Amanmuradova 6:4, 6:3; Pervak – Niculescu 3:6, 7:5, 6:4.

Pierwsza runda: K. Bondarenko – Kvitova 6:3, 6:7 (7), 6:1; Martinez Sanchez – Kudryavtseva 6:1, 5:7, 6:1; Cibulkova – Pavlyuchenkova 7:6 (5), 2:6, 6:0; A. Bondarenko – Gavrilova 7:5, 6:1.

Moskwa – ATP

Trzecia runda eliminacji: Belyaev – R. Ram 6:3, 6:2; And. Kuznetsov – Cipolla 7:6 (11), 5:7, 7:6 (3); Crivoi – Mathieu 6:2, 3:6, 6:4; Kunitsyn – Recouderc 6:1, 6:2.

Pierwsza runda: Stakhovsky – Russell 6:4, 3:6, 7:5; Starace – Gabashvili 3:6, 7:5, 6:1; Troicki – Tursunov 5:7, 6:4, 6:3.

Sztokholm

Trzecia runda eliminacji: Prpic – J. Sousa 6:4, 6:3; Bachinger – Kindlmann 6:1, 6:4; Dodig – Hernych 6:3, 7:6 (4); Schoorel – M. Granollers 6:4, 7:5.

Pierwsza runda: Ryderstedt – Gimeno-Traver 7:6 (3), 6:3; Wawrinka – Seppi 6:2, 6:2; J. Nieminen – Berrer 4:6, 6:1, 6:4.

Luksemburg

Trzecia runda eliminacji: Barthel – Cirstea 6:0, 3:1 krecz Rumunki; Lisjak – Daniilidou 6:1, 6:4; Hradecka – Kremer 6:3, 6:2; Woerle – Craybas 7:5, 4:6, 7:5.

Pierwsza runda: Kerber – Putintseva 6:3, 6:1; Suarez Navarro – Barrois 6:4, 2:6, 7:5; Keothavong – Razzano 6:1, 6:4.

Seul

Pierwsza runda: Ignatik – Suzuki 6:1, 6:3; Serra – T. Ito 3:6, 6:3, 6:3; Kudryavtsev – Soeda 6:0, 6:2; V. Pospisil – Gil 7:6, 3:6, 6:3.

Orlean

Pierwsza runda: M. Fischer – Millot 7:6 (4), 6:4; Bozoljac – Bolelli 6:2, 6:2; Dimitrov – Lacko 7:5, 6:3; Mannarino – Herbert 4:6, 6:2, 6:0.

Santiago – 2

Pierwsza runda: Ramirez Hidalgo – Vassallo Arguello 2:6, 6:3, 7:6 (6); J. Silva – Brzezicki 7:5, 4:6, 7:6 (5); Aguilar – Schukin 6:4, 7:6 (4); Ramos-Vinolas – M. Daniel 7:6 (4), 6:3; Prodon – Tosic 7:6, 7:6; Veic – Lama 6:1, 6:0.

Calabasas

Pierwsza runda: J. Baker – S. Johnson 6:4, 6:2; Delic – K. Kim 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności