MIAMI: Dimitrov - Hurkacz 3:6, 6:3, 7:6 (3); Alcaraz - Musetti 6:3, 6:3; A. Zverev - Khachanov 6:1, 6:4; Marozsan - De Minaur 6:4, 0:6, 6:1; Jarry - Ruud 7:6 (3), 6:3; Medvedev - Koepfer 7:6 (5), 6:0; Machac - Arnaldi 6:3, 6:3; Sinner - O'Connell 6:4, 6:3; Rybakina - Sakkari 7:5, 6:7 (4), 6:4; Azarenka - Putintseva 7:6 (4), 1:6, 6:3.

Porażka Isi i Danieli z Rosjankami

Agnieszka Radwańska i Daniela Hantuchova przegrały z Swietłaną Kuznetsovą i Verą Zvonarevą w ćwierćfinale turnieju deblowego w Dubaju.

A. Radwańska/D. Hantuchova64Kuznetsova/Zvonareva76

Polka i Słowaczka rozpoczęły spotkanie od wygrania swojego gema (1:0). Rywalki odpowiedziały tym samym (1:1). W czwartym gemie nasz duet wywalczył breaka (3:1).

Następne gemy dla podających (5:3). W dziewiątym Rosjanki odrobiły stratę (5:4). Doprowadziły do remisu (5:5) i przełamały naszą parę (5:6).

Isia i Daniela zdobyły rebreaka i doprowadziły do tie-breaku (6:6), w którym przegrały (7:9).

W drugiej partii Polka i Słowaczka straciły podanie w drugim gemie (0:2). Rywalki dołożyły swój serwis (0:3). Nasza para otworzyła konto w tym secie ((1:3).

Radwańska i Hantuchowa odrobiły stratę (2:3) i doprowadziły do równowagi (3:3). Następne gemy dla serwujących (4:5). W dziesiątym nasze dziewczyny obroniły pierwszą piłkę meczową. Druga dała breaka i seta Rosjankom (6:4).

Wyniki

Ćwierćfinały: (1) Peschke/Srebotnik – Pennetta/Schiavone 6:2, 6:4; (4) Azarenka/Kirilenko – Mirza/Vesnina 6:4, 6:2; Kuznetsova/Zvonareva – Hantuchova/A. Radwańska 7:6 (7), 6:4; (2) Huber/Martinez Sanchez – (7) Raymond/Stosur.

Półfinały: (1) Peschke/Srebotnik – (4) Azarenka/Kirilenko 6:2, 6:1; Kuznetsova/Zvonareva – (2) Huber/Martinez Sanchez lub (7) Raymond/Stosur.